Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Morholt
  ***

  Jako komedie to za moc nestálo. Většinu času jsme se seznamovali s osudy čtveřice sourozenců, které sice byly do určité míry úsměvné, ale rozhodně ne vtipné. Navíc chvilkami vyloženě nudily. Záchrana přicházela díky příjemnému obsazení. To nejlepší přišlo v závěrečné čtvrthodině, kdy se začalo tahat špinavé prádlo, ale to už nebylo ani úsměvné. Jako komedie podprůměr, ale jako rodinné drama celkem slušné. 50%(22.12.2013)

 • Jamall
  **

  Celou dobu film balancuje na pomezí dvou a tří hvězd, na závěr to převáží ke dvěma. Film o nefunkční rodině, který nevyvolá příliš emoci být lépe hodnocen nemůže. Za klady vidím to, že zde hrají známé tváře ze seriálů a že to trvá pouze hodinku a čtvrt. Semtam přijde úsměvná scéna a pak se dokola hádá a fuckuje. A skončí to.(10.1.2012)

 • iampatrik
  ***

  55% Jediný důvod, proč jsem se na film díval, byl M.C.Hall alias Dexter. Píp World není vůbec ničím zajímavý, příběh strohý, nic neříkající.. "Komedie" snažící se odlehčit dramatický podkres filmu zde nefunguje. Naštěstí 79 minut není dlouhá doba, při které bych si říkal "kdy už to končí?". Snad si Dexter pro příště vybere lepší film, byla by ho škoda v takovýhle produktech.(29.7.2011)

 • Lachvos
  ***

  O disfunkční rodině...a tady by ten komentář mohl skončit, ptž mě tady jaksi nic ke snímku nenapadá. Není ani tak vtipný, ani tak inteligentní, ani tak dobře natočený, a většinu času máte až děsivé nutkání jednotlivým členům rodiny řádně "naliskat" (zvláště jedné povedené sestřičce ;) ale jinak tedy nic světoborného. Jen pro příznivce složitých lidských osudů a manipulativní človíčky, kteří se rádi dívají na trampoty druhých, ti si zde asi přijdou na své...(10.9.2011)

 • hellstruck
  *

  Námět vypadal vážně dobře a zjištění, že ve filmu hraje i Michael C.Hall mě utvrdilo v tom, že tohle prostě nemůže být špatný film. Jak já se mýlila- upřímně lituji toho ztraceného času. Podle mě má každá rodina nějakého kostlivce ve skříni a na téhle prostě není nic tak zvláštního aby to udělalo film výjimečným, nebo alespoň zábavným. Dokonce myslím, že kdybych napsala já knihu o své rodině, bylo by to daleko zajímavější :) Ano, TAK nudná rodina Meyerwitzů je. A vlastně celý Peep World. Jedna hvězda za Michaela.(2.11.2012)

 • - Natáčení probíhalo v losangeleském Downtown v USA. (lost815)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace