Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rssa
  ***

  Krátká komediální záležitost, která je příliš povrchní na to, být reálnou relfexí životních osudů jedné zpackané rodiny, ale přitom je stále zábavnou lehkou sondou do ní. Postavy rodiny Meyerwitzových jsou jasně škatulkově dány, role na závěrečnou večeři rozdány. Neurazí, jednohubka, docela dobré, i když podle traileru jsem čekal hlavně od herců více, také více třeskutého humoru. 65 %(14.11.2011)

 • Fr
  ***

  ... A JEDNOU ZA ROK SE JEHO DOSPĚLÉ HŘÍCHY SEŠLY NA OSLAVU JEHO NAROZENIN. ON TAM NECHTĚL BÝT. ONI TAM NECHTĚLI BÝT. NICMÉNĚ TENTO ROK VYŠLA KNIHA, KTERÁ TO JEŠTĚ ZHORŠILA..... /// Pan Meyerwitz čtyři děti měl. Těžko říct, jestli mu je (aspoň) někdo záviděl, každopádně každé z nich bylo výjimečný. Alespoň z části. A hlavně ,,ty části“ zvěčnil nejmladší z nich ve svý knize ,,Šmírování“, která se Bůh ví (ale ví!) proč stala bestselerem. JE TO JAKO ZNÁSILNĚNÍ! Prostě rodina jako každá jiná. Problémy s erekcí, krachující firma, masturbace, láska, zodpovědnost a ke všemu ještě ten večírek(!), na kterým se neprotnou jejich osudy, ale slova. Evidentně si mají co říct, ale moc se jim do toho nechce.... Je tu ,,zmršená verze Amy Winehouse“ – no není to k smíchu? (škoda že se toho chudák Amy nedožila...) - a taky .... no to je jedno...VŠECHNY MUSÍTE POZNAT! Jinak by vás neokouzlila závěrečná DRAMATICKÁ 20ti minutovka, kdy je třeba zjistit, kdo může za jejich zpackaný životy. Film totiž neudiví ničím (a už vůbec ne vtipem!), kromě upřímnosti v závěru. Hold pravda i upřímnost přinesou do společnosti vždycky trochu vzruchu. Pointa (téměř) žádná a ponaučení? Vždyť víte... /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem trpělivej. Klidně počkám i 8 (9, 10,..) let, než se se mnou vyspí. 2.) Nejsem schopen dosáhnout penetrace před ejakulací. 3.) Když někde vidím stát péro, je mojí povinností..... 4.) Thx za titule ,,Babüzna“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ *(29.7.2011)

 • Icefist
  ***

  Není to typ komedie, u které se budete co minutu válet, to vážně ne. Zasmějete se párkrát, ale od srdce. Situace jsou zpracovány naprosto uvěřitelně, například ta s přednesem knihy, což je dle mě největší přednost Peep Worldu. Zkrátka dokážu si takový příběh zasadit do reálného světa. Tempo není nijak závratné, ale pořád se něco odehrává, takže já se nenudil. A Kate Mara? Mňam! 60 % Oblíbená část- odvoz z večeře do nemocnice(31.7.2011)

 • iampatrik
  ***

  55% Jediný důvod, proč jsem se na film díval, byl M.C.Hall alias Dexter. Píp World není vůbec ničím zajímavý, příběh strohý, nic neříkající.. "Komedie" snažící se odlehčit dramatický podkres filmu zde nefunguje. Naštěstí 79 minut není dlouhá doba, při které bych si říkal "kdy už to končí?". Snad si Dexter pro příště vybere lepší film, byla by ho škoda v takovýhle produktech.(29.7.2011)

 • Jamall
  **

  Celou dobu film balancuje na pomezí dvou a tří hvězd, na závěr to převáží ke dvěma. Film o nefunkční rodině, který nevyvolá příliš emoci být lépe hodnocen nemůže. Za klady vidím to, že zde hrají známé tváře ze seriálů a že to trvá pouze hodinku a čtvrt. Semtam přijde úsměvná scéna a pak se dokola hádá a fuckuje. A skončí to.(10.1.2012)

 • - Natáčení probíhalo v losangeleském Downtown v USA. (lost815)