Nepodceňuj blondýnky (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2009, 80 min

Zvuk:

Petr Sýs
  • petaspur

Tak nám Prima servíruje další z vrcholů televizní zábavy, který blondýnkám paradoxně ubližuje. Jestliže je tolik z nich schopno vypadnout na poměrně stupidních otázkách, tak si svou image nevylepší ani při celkovém vítězství. Navíc se chovají jako stádo namyšlených slepic a stát proti nim musí být velkým utrpením. Dalším skvostem je všeho neschopný moderátor Šimůnek, který do tohoto slepičince dokonale zapadá. Nevěřil jsem svým očím.(22.3.2009)

• kingik

Tahle soutěž je typickým příkladem jak nemá vypadat soutěž. Moderátor Šimůnek se sice snaží tvářit hodně zůčastněně, ale myšlenkami je kdo ví kde a navíc pozuje jakoby rovnou vypadl z přehlídkového mola a ani bohaté zástupy blondýn všech možných profesí nezachrání tuhle vyloženě nezáživnou, trapnou a ve všech parametrech nepovedenou břečku, která by chtěla být show, ale to jí je odepřeno.(24.3.2009)

• Lumpus

Dvakrát se na to podívat dalo, ale domnívám se že soutěž provádí jistá zinscenovanost, přece není možné aby těch blondýnek vypadávalo tolik na tak ůplně banálních otázkách v prvním kole??! A pak soutěžící, který se probojuje do druhého kola nemá skoro žádnou šanci na ůspěch, to by musel mít velké štěstí a nebo velkou pomoc režie :-D(22.3.2009)

• Gemini

Legendární omyl TV Prima - soutěž stojící výhradně na asistentce režie se světelnou tabulí, která po hustopanských "mačo" deklamacích Pana Moderátora vyvolává úžasně příšerné bučení, pokřikování a likvidační gestikulaci davu blonďatých dívek a dam, z nichž je pravidelně vybráno několik mluvících repre vzorků pro účely "obsahově i formálně mazácky provedené" konverzace s Panem Moderátorem. Závěrem už snad jen jeho medailónek "Ahoj, já jsem nabušený a zcestovalý příležitostný ochotník Mirek, znáte mě z pekelně šťastných pohádek pana Trošky a možná si mě pamatujete z nějakého štěku jinde." a už si můžete jen zoufat, že jste to tehdá nesledovali, protože tvůrci nemají odvahu ke splnění své povinnosti vůči historii médií a neponechali své dílo oficiálně veřejně přístupné. Ale věřím, že někde na internetu bude kolovat pár klipů;)(28.10.2010)

• paascha

heh? Jediná otázka, na kterou jsem neuměl odpovědět byla ze života sereblitek, něco jako: S kým spala včera Špagáta Šnuptychlová? Jinak náročnost i formát pořadu odpovídá vysílacímu času i televizi. V podstatě jediné, co pobaví, je účast vychechtané Zuzany (?), která zažila hezkou výměnu manželek u Haleluja, budiž pán sektáře, co nejdřív kázal, pak si cucnul vína, a nakonec se po níc, Kristu sláva, sápal a vilně slintal na krucifix:-))))(9.5.2009)