V hlavní roli já

Scénografie:

Eleanor Wood

Kostýmy:

Maeve Paterson

Černá komedie ve které dominuje Dylan Morano, který se drží své životní role a charakteru. Možná ani tak černá jako absurdní, každopádně britská dosti podle představ. Minimalistická stylizace (co se týče výpravy a tak dál) dovoluje se zaměřit na postavy a děj tak, že diváka nic neodvádí (a také o to méně divák odpouští). Zde ale škobrtnutí nejsou, úroveň se drží. I když k zábavnosti třeba Moranových stand-upů, to má ještě pořádný kus, přeci jen je to z jiného soudku s jiným metrem. Z osobní preference jsem nakonec přihrál jednu hvězdičku navíc za Morana, protože tady byl schopný si celou jednu hvězdičku ukrást pro sebe.(9.4.2010)

Buď jsem měla blbou náladu - asi jo, - nebo mě tahle nesympatická sestava žijící v bytě, připomínající hnízdo bezdomovců, prostě navrch nesedla. První půl hodiny jakžtakž, černá série smrtelných nehod až k neuvěření, ale nějak mě to nebralo. Irové jsou divní a Mark Dover taky. Jediné, co stálo za podívání, byl Dylan Moran. Dnes večer to nebyl můj šálek čaje - kromě posledního tažení ho totiž nepiju :-)(28.9.2014)

Určité situace se opravdu blbě vysvětlují kupříkladu když zavrže gauč zrovna když z něj vstáváte, nebo když čekáte v trenýrkách a tílku ve skříni na tramvaj (kdo zná vtip ten pochopí) co se ale vysvětluje úplně nejhůře je situace, kdy máte byt plný mrtvol a fakt za to nemůžete. Krásná černá komedie o tom, že ne každý, kdo má v bytě mrtvoly je masovej vrahoun. Dylan Moran opět famozní (scéna se spoutáváním policistky izolepou mě dostala) a jak film plyne, tak si říkáte, že z tohodle už se prostě nemůžou naši hrdinové vykecat a rovnou je postaví ke zdi nebo na šibenici. Parádní cynická jízda a jediné co mě odradilo byl začátek. Prostě prvních patnáct, dvacet minut se budete celkem nudit a třeba to budete chtít vypnout...NEDĚLEJTE TO !!! Připravíte se o hodinu skvělé zábavy a to by byla škoda.(8.9.2014)

Zbytečně se držící zpátky. Celý film jako by byl předehrou k něčemu většímu, u čehož má prasknout bránice, ale bohužel... Takhle mi to hodně připomínalo náladou skandinávské komedie. Nudně napsaná postava Marka Dohertyho výsledku moc nenapomáhá, naštěstí tu však je Dylan Moran, který to zase všechno rozbíjí.,(6.5.2010)

Pěkně černá komedie, jen jsem ten humor ocenil pořádným smíchem až po skončení filmu. Nevím čím to bylo, ale v jeho průběhu se mi vzniklé situace nejevili jako obrovská prča, ale když se nad tím zamyslíte, zjistíte, že ten borec má opravdu smůlu! Herecké výkony geniální, Moran opět parádně ulítlej a Doherty je prostej smutnej týpek. 75%(3.7.2011)

• - Natáčení probíhalo v irském Dublinu. (Terva)