• Španělsko

Balter Gallart

Kostýmy:

Anna Aguilà
  • MM_Ramone

Začal som si pomaly zvykať, že v Španielsku sa v posledných rokoch točia celkom dobré horrory. Hlavne z toho dôvodu som siahol po snímku "Paintball". No tento krát ma španielska produkcia hodne sklamala. Príbeh o bande hlupákov, čo po sebe strieľajú farbou naplneným projektilmi ma vôbec nezaujal. Nezmenilo sa to ani vo chvíli, keď ich začal niekto jedného po druhom vraždiť. Furt to bola nuda. Herci mi boli nesympatickí. Dialógy idiotské. Navyše ma ešte otravovala aj tá rozkývaná kamera. *(23.10.2016)

Tak od tohle jsem mnoho nečekal, za prvé díky názvu, který už předem vše prozradil, nebot co jinýho se u Paintballu taky asi může stát a pak to malý hodnocení, který tomu rozhodně neodpovídá. Na filmu musím ocenit, že to jede od první minuty do poslední, žádný hluchý místa či dlouhý úvod než se něco začne dít. Dějově bylo celkem jasný kdo přežije, hned od začátku, ale to mě nevadilo. Jen možná škoda té infra kamery, zvlášt při vraždách, kdy zdaleka tak nevyniknou.Spoiler- Škoda taky, že jsme se nemohli trochu víc seznámit , se žlutým týmem a se zákulisím. Rovněž mohli trochu nechat použít ty věci, které jim "dobrodinci" darovali u vlajek, né jen nechat jednomu bouchnout kyselinu do ksichtu. Já se dobře bavil. Určitý nelogičnosti tak samozřejmě jsou, hlavně proč se nepokusili utéct přes ty ostnatý dráty, sice pod proudem (asi), ale to jim nebránilo, vzít nákou kládu a prorazit to.(20.4.2012)

• riza-do

Už mě nějak vadí tyhle rádoby živé kamery, které většinou jsou z pohledu jedné nebo více postav. A ještě víc mi vadí když jsou z pohledu třetí strany, tzv.nikoho, kdy absolutně nechápu proč. Respektive chápu - aby zastínily ten slabý zbytek. K tomu přidejte nesympatické postavy, amatérské výkony, debilní dialogy a nezachrání to ani tak super hra jako je paintball.(5.2.2017)

• Johnny.ARN

Partia mladých paintballových nadšencov sa prihlási na Tv výzvu. Odvezú ich niekde do lesa a tam majú nájsť všetky vlajky a poraziť tak druhý tým. Situácia sa začne vyhrocovať keď jednu členku zabije skutočný náboj... Film má rýchly a jasný spád, natočený celkom slušne. Je tam aj trošku ukázaná technika paintballu ako to pri riadnych súbojoch býva. Odporúčam.(7.1.2011)

• Ryuuhei

» Předmluva: Vražedný Paintball? To bude brak, říkal jsem si, ale čtvrteční odpoledne jsem se rozhodl tomuto titulu obětovat. » Pozitiva: Možná fakt jen ten námět? Plus pointa sbírání „vlajek“. Jakožto základ pro hru vražedného typu dobré. » Negativa: Defakto zbytek. Kamera je zmatečná, postavy v jednom kuse hulákají, čímž samozřejmě prozrazují svou pozici a chovají se k tomu všemu naprosto nelogicky a neuváženě. » Celkově: Další z žánru Battle Royale, ale tady dost velký brak. » Mé hodnocení: 20% » Viděno: Jako zpětné zhlédnutí z vysílání na Prima MAX stejného dne.(15.2.2018)