poster

Paintball

 • Španělsko

  Paintball

 • Slovensko

  Paintball

Akční / Horor / Thriller

Španělsko, 2009, 90 min

Režie:

Daniel Benmayor

Scénář:

Mario Schoendorff
 • J*A*S*M
  **

  Takhle vypadá nemilosrdně popravený lákavý námět. Ten film vede od nikud nikam, neuvěřitelně nudí a působí velice nepravděpodobně. Strašné zklamání. Hraní paintballu naživo 10/10, sledování filmu Paintball 4/10.(25.12.2009)

 • Karamanlis
  ***

  Zatracovaný horor, ktorý španielskym filmárom určite nevyšiel úplne podľa ich predstáv, ale na druhej strane v konfrontácii s v poslednej dobe preferovanými remakmi, sequelmi či prequelmi aspoň prináša určitú originalitu.(27.5.2010)

 • iamek
  odpad!

  Ach jo. Člověk sleduje každé info o snímků a jak se dočká jeho vydání tak se nestačí divit co vidí. Odvaha vůbec něco takového vydat. Snímek je na amatérské úrovni a dá se v pohodě přirovnat k Čepeli smrti. Neuvěřitelná pakárna kterou nemůžu doporučit ani fandům hororů. A to Španělské horory doslova miluju.(26.1.2010)

 • darkrobyk
  **

  Film z řady tzv. loveckých snímků. Naivní hráči se nechají s pytli na hlavách odvézt do pustiny, kde zjistí, že není hra, jako hra. Slibný námět v těžce amatérském provedení. Nepříjemná skákající kamera nutí oči kmitat sem tam. Navíc často mate, jelikož divák neví, zda kamera jen ukazuje, a nebo zda je očima někoho jiného. Postava pak stojí uprostřed lesa, kamera se okolo ní plíží a různě poskakuje, čekáte, kdo ji přepadne, a pak nic. Kamera totiž jen snímala scénu... Hrubě zklamaly gore efekty, které v černobílém vidění působí až směšně. Postavy zoufale pobíhají, blábolí nesmysly, ženský předpisově ječí a vzdychají a všichni dělají takový bengál, že by je našel okamžitě hluchý i slepý. Hvězda za les, druhá za závěr, který trošku napnul. Celkové odfláknutí potvrzuje již v úvodu mikrofon trčící zhora v autě...(29.12.2011)

 • Ouwen
  ****

  Já jsem spokojený. Jenže po půl hodině jsem to musel vypnout. Hodnotím první půlhodinu, protože ta kamera je naprosto na píču, motá se mi hlava...(14.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace