Suzumija Haruhi-čan no júucu

• Japonsko Suzumiya Haruhi-chan no yūutsu (více)

Epizody(25)

Seriál je podobný viacerým spracovaniam seriálu The Melancholy of Haruhi Suzumiya (od r. 2006), ibaže v zmenšenej chibi forme [postavy vyzerajú ako malé deti]. Menšie zmeny sú aj v správaní hlavných postáv: Haruhi je protivnejšia a hlučnejšia, Mikuru častejšie prejavuje emócie a Koizumi skrýva svoju lásku ku Kyonovi. Na rozdiel od nich však Kyon ostáva ako vždy stále rovnaký. (Carol Pifková)

SonGokussj

Zbožňuji Haruhi. Film dokonce hodnotím jako TOP toho, co kdy bylo jako anime vydáno. Proto Haruhi-chan tvrdě narazila. Musím uznat, že jsem skončil asi u 4. episody, protože se na to nedalo dívat... Jak můžou vzít něco tak dokonalého, jeko je Haruhi a takhle to zdupat? Podobně skončil i Attack on Titan, který taky předělali do Chibi a opět se na to nedalo koukat... Hodnotím tedy na základě zbytkového, zhnuseného pocitu. 20% ()

togaf

Původní Suzumiya Haruhi no yuutsu je skvost, takhle parodie taky. Nejvíc se tvůrci vyřádili na Juki Nagato, vesmírná entita bez emocí místo četby klasiky kouká na internetové porno. Z vražedné Asakury je malá panenka, kterou může Juki po libosti mučit. Haruhi-čan je tak hyperaktivní, že hned v prvním záběru prorazí objektiv kamery. Kyon je stále uvzdychaný a z Koizumiho optimismus srží všemi směry (a ne jen k Haruhi). ()

Starletka

Místy daleko vtipnější než celá první řada, a to jenom protože si ze sebe dělá srandu. Zjednodušená animace, o fanservice se tentokrát stará převážně Itsuki, nejlépe rovnou s Kyonem. "So, Koizumi. I love you." 4,5/10 ()

adamulefa

Platí tu to čo som napísal pri Petit Eva: Evangelion@School. Ak vám chýba SOS Brigade, tak už nemáte veľa možností okrem mangy... Musím uznať, že táto forma spin-offu sa viacej hodí pre pre Haruhi ako Evangelion. Plusom (teda aspoň pre mňa) je aj to, že seriál bol nadabovaný do angličtiny pôvodnými hercami. A tiež sa mi viacej páčilo výtvarné spracovanie. ()

Godlieb

Šílenější seriál snad ani neexistuje! Takhle zparodovat jeden z největších anime fenoménů současnosti s nad ani nemůže být legální! Jsem velký fanda Haruhi a její party ale tohle mě kupodivu vůbec nenaštvalo a naopak perfektně pobavilo. Už 'opening' s Haruhi prorážející hlavou obrazovku nemá chybu, navíc bylo zachováno obsazení dubbingu (Minori Chihara rules!! Kde by bez jejího dubbingu Nagato byla?) takže jsem měl pocit že tohle není žádná omake hloupost, ale něco, co autor vyplodil zatímco kouřil jednoho jointa za druhým. No uznejte, že Nagato prohlížející si porno se zajíčkovými sluchátky na uších, Asakura zmenšená do podoby panenky nebo Koizumi nadšený z toho, že musí políbit Kyona jsou úúúlety na en-tou, takové, až mi nevadilo že jsem sehnal pouze verzi se španělskými(!) titulky a musel tak nerad oprášit své středoškolské znalosti tohoto jazyka. Bez diskuze plný počet. ()