Prvý slovenský seriál z mediálneho prostredia Rádio odhalí, čo prináša život v mediálnom prostredí. Nebudú v ňom chýbať zaujímavé príbehy, škandály, klebety, závisť, verejné aj tajné lásky, vzťahy medzi nadriadenými a podriadenými, priateľstvá i osobná nevraživosť... (oficiální text distributora)

tron odpad!

„Rádio v televízii? To čo je za blbosť? – „No to bola.“ Tak tento pre mňa relatívne pamätný dialóg odznel medzi Michalom Hudákom a Štefanom Skrúcaným na odovzdávaní OTA za rok 2009. Generálny riaditeľ TV Markízy, Václav Mika, v publiku sklopil zrak a ROZHODNE SA NESMIAL. Ja áno. Markizácky ukážkový seriálový PREPADÁK sa bil o svoje miesto pod Slnkom, to sa musí nechať. Menil herecké obsadenie, čas vysielania, žáner, raz dokonca názov, chvíľku dočasne skrachoval, aby to s ním Markíza NAPRIEK TOMU ešte raz skúsila... potom skrachoval „naozaj“ a dúfajme, že nevznikne remake. Dnes na „Rádio“ alias „Rádio Fresh“ (v prvej časti sa v cameo mihol Ivan Tásler, tvorcovia od tejto nešťastnej cameo tradície následne našťastie radšej odstúpili) nikto nespomína. Dokonale zapadlo prachom. Odporne afektované (Tůma, Siposová) herecké výkony, hnusné dialógy, otrasné postavy. P.S. V jednom mal ale tento nešťastný seriál pravdu. Niekto v ňom povedal niečo v tomto zmysle: „Všetky rádiá na Slovensku sú rovnaké. Podobajú sa jedno na druhé. Rovnaké žvásty, rovnaká hudba, rovnako nezaujímaví moderátori.“ Svätá pravda (mimo Slovenského rozhlasu). ()

Smok odpad!

Hodnotené po dopozeraní 4. časti, keďže ma tvorcovia doteraz nepresvedčili o svojej výnimočnosti a genialite, viacej šancí im nemienim dávať. ()

anderson

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = 24.3.2009 + SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA (reštart pod názvom RÁDIO FRESH): MARKÍZA = 2.9.2009 - ďalšia narýchlo zbúchaná sprostosť od ktorej pomätenci v MRTVÍZE čakajú, že oblbne seriálovchtivú slovač podobne ako ružová "ordinejšn". Kedy už produkcia týchto volovín konečne prestane ? (25.3.2009) - Nový názov ale rovnaká kravina. Na LUCIU SIPOSOVÚ sa ale aspoň dá pozerať, hoci hereckého talentu tu veľa nepredviedla. (2.10.2009) ()

Dale

Súťaženia medzi televíziami Markíza a Joj o to, kto bude mať vo vysielaní viac slovenských seriálov mám už plné zuby, pretože obom televíziam nejde o kvalitu, ale o kvantitu. Takmer každý večer nejaký slovenský seriál a jeden horší ako druhý. Aj keď slovenskí herci musia byť nadšení, že po rokoch, kedy sa absolútne nič netočilo, majú zrazu plno práce, no som zvedavý dokedy im vydrží to nadšenie a kedy si uvedomia v čom to vlastne hrajú. Čo sa týka tohto nového počinu, tak scenár opäť nulový, herci pôsobia hrozne umelo (snaď s výnimkou Geišberga), ešteže v pozadí hrajú súčasné hudobné hity, inak by to nestalo za nič. ()

Marek1991

Jediné, čo ma na tomto seriály zaujalo bola úvodná zvučka a Markéta Hrubešová, inak podľa mňa nezaujímavé príbehy, nerealistické, so zvláštnym obsadením, ktoré sa neujalo. Chyby v tom boli od začiatku až po koniec, ale niet sa čomu diviť, veď to celé bolo z kuchyne televízie Markíza. ()

mysiak odpad!

Dosť slušný seriál...a páči sa mi, že sa nesnaží byť za kždú cenu vtipný...uvidíme ako sa to vyvinie...vyvinula sa z toho pekná blbosť ()

Makky

Seriál, ktorý je pravým dôkazom toho, v akej situácii je celá momentálna tvorba. Niečo natočíme, scenár ani nepotrebujeme, napráskame tam hercov z iných seriálov, urobíme tomu megalomanskú reklamu, efektne to podfarbíme známymi tvárami, dobrou hudbou a divák nám to bude žrať aj s navijákom. A tak to naozaj je. Rádio je absolútne oničom, ale vyzerá sakra atraktívne. Neviem ani, prečo tá jedna hviezda... snáď len preto, že to nie je ďalší seriál plný nešťastí a tragédií. Vyznieva dosť optimisticky a to je plus. O tom svedčí už len názov rádia - Fresh :) ()

SeanLSD odpad!

Ono to vlastne s tým rádiom v telke nebol až taký hrozný nápad. V porovnaní s ostatnými pôvodnými slovenskými seriálmi ho to totiž vôbec nediskvalifikovalo. Všetky totiž so svojou tuctovou a vlastne dokonale „nijakou“ formou, ktorú vizuálne prekonali už niekedy okolo roku 1900, pôsobia ako rozhlasové hry. Také, čo idú babkám 1 uchom dnu a 2 von pri varení, žehlení a upratovaní, a vlastne ich ani veľmi nepočúvajú, dôležité je len to, nech tam niečo ide, taký ten šum v pozadí. Možno práve na toto chcel niekto/autor sofistikovane poukázať… ()

pugs odpad!

Ďaľší seriál, ktorý vôbec nezaujme, nesympatickí hercami, priblblý scenár a dosť tvorcovia od toho očakávali, no na mňa to nefungovalo. Hodnotenie po prvej epizóde: "*", ešte dám šancu jednej epizóde, či sa moje hodnotenie zvýši.__---__ Tak po dlhšom sledovaní idem predsa do odpadu. Scenáristi majú stávku a zdá sa že aj herci. Nie, tak toto nie. 1/10 ()

Almásy

NOVA SERIA: myslim ze ten velky pruser chytil druhy dych, zmena vizualu, scenaristu a celkovo ovela lepsie posadeny civil tomu dodava taku greysanatomyovsku poetiku. zatial velmi dobre. ()

rudess

Rádio Fresh je celkom z iného súdka ako jeho chabá predzvesť...A aj keď vychádza z "jednotky" (postavy, prostredie...), je oveľa viac prepracovanejšie, dokonalejšie, emotívnejšie, trosku divadelné, ale cítiť, že si tvorcovia vzali do rúk pôvodný námet a vdýchli mu život... Konečne čosi, na čo sa fakt dá pozerať... Vďaka! ()

gumolit odpad!

tie naše seriály slovenské sú čoraz viac trápnejšie!Herci čo už nemajú kde hrať tak berú všeliake hovadiny ako toto!A samozrejme neskutočná reklama na komerčnej televizii markize a o par mesiacov po seriáli ticho s týmto to dopadne takisto! ()

evil_ryu

Ďalší seriál z pochybnou kvalitou, čomu nasvedčuje aj to, že ho presunuli kvôli nízkej sledovanosti. 1* za obsadenie ()

chalp odpad!

Ordinácia si je aspoň istá čím chce byť, nudnou píčovinou pre stv stádo, lenže rádio chce byť sticomom, chce byť drámou a chce býť ironickou sondou ala Californiacation a pri tom je len nudnou píčovinou bez jediného vtipného/dramatického/úsmevného momentu.Z markízy mi je fakt zle.Jo a rocker Marián “wtf“ Geišberg rulez. ()

Luqi

Rádio v ružovej záhrade...................som zmätený, tuná čítam, že je to dráma, no ten prvý diel vyzeral skôr ako veľmi zlý sitcom. Možno málo pozorný divák by si ani nemusel všimnúť, že Ordinácia v ružovej záhrade skončila a že začal úplne iný seriál. Ale musím pridať jednu hviezdičku, lebo scenár je evidentne lepší a herci odvádzajú lepšiu robotu...................... Čudujem sa ale Gaišbergovi, Luknárovi alebo dokonca Táslerovi, že sa na to dali......... ()

Boomstick

kristejezisipannamaria!....vzdy ked pomyslim na ten prvy diel tak musim cerit zuby....strasne silene,na hovno napisane...pri sledovani som mal stale nutkanie niekoho zranit....radsej nehodnotim ()

Aluminium odpad!

Ďalší akože megahitový seriál z dielne super komerčnej telky :D Aby si zaistili sledovanosť, tak tento seriál zaradili medzi Let's Dance a Vyhodnotením. ODPAD. Trápna zápletka, trápne dialógy a ešte trápnejší herci. ()