Prvý slovenský seriál z mediálneho prostredia Rádio odhalí, čo prináša život v mediálnom prostredí. Nebudú v ňom chýbať zaujímavé príbehy, škandály, klebety, závisť, verejné aj tajné lásky, vzťahy medzi nadriadenými a podriadenými, priateľstvá i osobná nevraživosť... (oficiální text distributora)

SeanLSD odpad!

Ono to vlastne s tým rádiom v telke nebol až taký hrozný nápad. V porovnaní s ostatnými pôvodnými slovenskými seriálmi ho to totiž vôbec nediskvalifikovalo. Všetky totiž so svojou tuctovou a vlastne dokonale „nijakou“ formou, ktorú vizuálne prekonali už niekedy okolo roku 1900, pôsobia ako rozhlasové hry. Také, čo idú babkám 1 uchom dnu a 2 von pri varení, žehlení a upratovaní, a vlastne ich ani veľmi nepočúvajú, dôležité je len to, nech tam niečo ide, taký ten šum v pozadí. Možno práve na toto chcel niekto/autor sofistikovane poukázať… ()

Brunsvik

Asi jeden z najlepších slovenských seriálov, ktorý v súčasnosti beží v TV, prvá séria bola taká sitcomovská, príjemné pozeranie, zohratá partia, dobré prostredie, fóriky, žiadna veľká dráma, no ale nová séria s novým tímom (skořepová, šveda . . .) frčí jedna radosť, herci sú super (všetci), má to grády, super! ()

tron odpad!

„Rádio v televízii? To čo je za blbosť? – „No to bola.“ Tak tento pre mňa relatívne pamätný dialóg odznel medzi Michalom Hudákom a Štefanom Skrúcaným na odovzdávaní OTA za rok 2009. Generálny riaditeľ TV Markízy, Václav Mika, v publiku sklopil zrak a ROZHODNE SA NESMIAL. Ja áno. Markizácky ukážkový seriálový PREPADÁK sa bil o svoje miesto pod Slnkom, to sa musí nechať. Menil herecké obsadenie, čas vysielania, žáner, raz dokonca názov, chvíľku dočasne skrachoval, aby to s ním Markíza NAPRIEK TOMU ešte raz skúsila... potom skrachoval „naozaj“ a dúfajme, že nevznikne remake. Dnes na „Rádio“ alias „Rádio Fresh“ (v prvej časti sa v cameo mihol Ivan Tásler, tvorcovia od tejto nešťastnej cameo tradície následne našťastie radšej odstúpili) nikto nespomína. Dokonale zapadlo prachom. Odporne afektované (Tůma, Siposová) herecké výkony, hnusné dialógy, otrasné postavy. P.S. V jednom mal ale tento nešťastný seriál pravdu. Niekto v ňom povedal niečo v tomto zmysle: „Všetky rádiá na Slovensku sú rovnaké. Podobajú sa jedno na druhé. Rovnaké žvásty, rovnaká hudba, rovnako nezaujímaví moderátori.“ Svätá pravda (mimo Slovenského rozhlasu). ()

pugs odpad!

Ďaľší seriál, ktorý vôbec nezaujme, nesympatickí hercami, priblblý scenár a dosť tvorcovia od toho očakávali, no na mňa to nefungovalo. Hodnotenie po prvej epizóde: "*", ešte dám šancu jednej epizóde, či sa moje hodnotenie zvýši.__---__ Tak po dlhšom sledovaní idem predsa do odpadu. Scenáristi majú stávku a zdá sa že aj herci. Nie, tak toto nie. 1/10 ()

anderson

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = 24.3.2009 + SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA (reštart pod názvom RÁDIO FRESH): MARKÍZA = 2.9.2009 - ďalšia narýchlo zbúchaná sprostosť od ktorej pomätenci v MRTVÍZE čakajú, že oblbne seriálovchtivú slovač podobne ako ružová "ordinejšn". Kedy už produkcia týchto volovín konečne prestane ? (25.3.2009) - Nový názov ale rovnaká kravina. Na LUCIU SIPOSOVÚ sa ale aspoň dá pozerať, hoci hereckého talentu tu veľa nepredviedla. (2.10.2009) ()