poster

The Butterfly Effect 3: Revelations

Drama / Fantasy / Sci-Fi / Thriller / Krimi

USA, 2009, 105 min

Režie:

Seth Grossman

Scénář:

Holly Brix

Kamera:

Dan Stoloff

Producenti:

A.J. Dix, J.C. Spink

Střih:

Ed Marx

Scénografie:

Patrick Banister

Kostýmy:

Roemehl Hawkins
(další profese)
 • emdvojka
  **

  No zvrhlo sa to do niakej krimi, ktorá je predvidateľná a hlavne ten koniec mi bol viac ako jasný. No tak ako dvojka tak ani trojka sa na prvý diel nechytá a bohužiaľ The revelations sa už nedá nazvať osudovým dotykom, je zneho vybratý akurát námet v cestovaní v čase, ale inak veľmi slabé a hlavne mi tam chybali tie zmeny ktoré účastnika "skokov" vždy po vráteni s minulosti čakali...okrem novej vraždy sa tu nič nestalo...všetko po starom...sklamanie(31.5.2010)

 • Radiq
  *

  Zase cestování v čase, což je samo o sobě dost velká blbost, v přímé úměrnosti k blbosti scénáristů, kteří chtěj vymejšlet furt nějaké dějové zvraty, ale jsou to spíš zvratky. Stejně jak u dvojky, ani tady není pořádně vysvětlený, proč někdo umí skákat časem... přičemž tenhle si to navíc vymakal tak, že může skočit kamkoliv kdykoliv, jenom když je ve vaně. Další divno je, že lidem přijde uplně normální, že někdo umí cestovat časem a nikdo, dokonce ani jakejsi fyzik, to neřeší. Kravina, která se dala jednou skouknout, ale taky u toho člověk musel trpět jak vlk chycenej v železech...(24.4.2012)

 • Kingjiri
  ***

  Žádnej zázrak se nekoná, ale snaha vydat se oproti předchozím případům trochu jinou cestou, je sympatická. Hlavní hrdina svojí schopnost ovládá, romantický / dramatický prvky nahrazujou ty kriminální a chytá se sériovej vrah. Jenže s vysvětlovánim děje se nikdo moc nemaže a scénář se často jeví jako šitej horkou jehlou, což zamrzí, protože mohla vzniknout solidní žánrová podivaná. Třetí hodně slabá hvězda za krvavější scény, temnější atmosféru a střídmou stopáž.(18.9.2016)

 • Kalimero13
  *

  Nesouhlasím s některými komentáři, které staví trojku nad dvojku. Dvojka nebyla nic moc ale s nálepkou "video film" je mnohem lepší. Trojka je stupidní ve všech směrech. Skákání už není vůbec zajímavé. Děje se tak často a cíleně. Daná osoba, herecky velice nesympatická (jak z akčních béček minulého desetiletí), uplně popírá princip předchozích dílů. Dokáže se přenést kamkoliv i když na tom místě ani nebyla. A ten finiš....bože ten finiš. Pointa byla jasná hned, jakmile akce v minulosti neměnili adekvátně budoucnost. Navíc to divadýlko...joj.(9.10.2009)

 • swamp
  ***

  Kdybych měl hodnotit třetí díl jako pokračování, schýlil bych se jistojistě k hvězdičkám dvěma - ovšem tento film jako pokračování neberu - a odpustím producentům i jeho název, který ono pokračování právě evokuje. A teď už dost tlachání o 'pokračování'. :D Když na něj nahlížím jako na samostatnou záležitost, jedná se o příjemně průměrný snímek, který má sice ne úplně promyšlené logické návaznosti a všechno je až moc jednoduché, ale koukat se na to dá bez problému. :) I když jsem psal, že to neudělám - přesto musím upozornit - The Butterfly effect s Ashtonem Kutcherem je o tisíc procent lepší. :)(2.4.2009)

 • - Natáčalo sa od roku 2008 v USA a to najmä v Detroite a v Kanade. (Greenpeacak)

 • - Špeciálne efekty filmu zabezpečovali spoločnosti CIS Vancouver a Image Engine Design. (Greenpeacak)

 • - Na plagáte filmu je zobrazený motýľ, ktorý zďaleka vyzerá ako skutočný, no ak sa bližšie prizriete zistíte, že je poskladaný z odtlačkov prstov, DNA a tvárí zavraždených. (Greenpeacak)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace