Černá mše (TV seriál)

The Gathering

Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2007, 170 min

• iamx_

havrani, voodoo a patlani krve po lidech - scenarista je jasnou ukazkou, ze drogy jsou spatne :)(31.12.2012)

• Campbell

The gathering u mě vyhrál cenu za nejnudnější báchorku. Nestačí jenom že je nebetyčně nudná, ale i navíc to kazí jméno Fondy? No to ne. Příběh je děsně nezajímavej, postavy jsou extrémně pitomé a jejich chování je na facku a hlavně jsou neskutečně otravné a plno scén je tu strašně násilně vecpáno. Navíc v každé scéně se každý snaží něco vysvětlit ale naprosto to nefunguje. Sem tam dobrý nápad ale z těch 3 hodin tu je tak 15 minut které za něco stojí.(8.4.2014)

Určitě ne tak hrozné, jak se tu píše. Černá mše je slušná mini série, která rozhodně neurazí. Má solidní atmosféru a dobré obsazení. Peter Gallagher je jako hlavní hrdina sympatický, táhne celý film a v podstatě nesleze z plátna. Jeho postava obyčejného člověka, který se snaží zachránit svou rodinu, protože se připletl k něčemu, co přesahuje jeho chápání, je naprosto uvěřitelná a dobře zahraná. Přesný je i Peter Fonda v roli zlého průmyslníka, který svou moc upevňuje černou magií. Ke slabinám naopak patří někdy pomalé tempo a přílišná užvaněnost (zkrátit na 120 minut by možná neuškodilo:) a neoriginalita. Černá mše totiž nenabízí nic nového než podobný typ filmů a kdo viděl např. The Believers s Martinem Sheenem, bude naprosto vědět, na čem je.(23.7.2013)

• Allka

Takovej ten film, při kterým můžete dělat tisíc věcí okolo, a přesto vám nic neuteče :-D Mňo, a Peter Gallagher je ten nejoslizlejší herec, to mi nikdo nevymluví :/(21.4.2013)