Pocoyo (TV seriál)

Animovaný / Rodinný

Velká Británie / Španělsko, 2005, 118x7 min

Dave Ingham
  • lubospoti

Kdyby mi byly tak dva, maximálně tři roky, tak bych asi byl nadšen. Bohužel nebo spíš bohudík už jsem tenhle věk více než desetinásobně překročil, tak se mé hodnocení odvíjí od mého nynějšího náhledu na tento seriál.(9.7.2013)

Skvělý seriál pro malé děti. Má skoro dvouletá dcera se nemůže vynadívat a na youtube pocoya sjíždí ve španělštině. Myslím, že by české televize mohli popřemýšlet a začít dávat nějaké podobné seriály pro malé děti. Opravdu to chybí.(27.10.2009)

U nás na STV to už šlo, je to skvelý seriál hlavne pre tie menšie detičky tak medzi 2 - 4 rokmi..Väčšinou sa dej odohráva na bielom pozadí, je skvele farebný a prehľadný. Kto nemáte malé deti, tak to ani nekomentujte - toto není Tom a Jerry(13.2.2010)

Toto by naozaj mali hodnotit len rodicia deti ako tu uz bolo napisane. Obaja moji chlapci maju Pocoya velmi radi. Je to pekne animovane bez zbytocnych rusivych efektov a hlavne bez primitivnych americkych nasilnosti!(12.8.2013)

Kdo nemá doma škvrně, neměl by vůbec hodnotit, poněvadž to naše hvězdičkování nikdy nepochopí. Ale až se mu nějaký malý chroust vylíhne, rychle pochopí, že 8 minut klidu za to vysoké hodnocení stojí... :))(24.6.2010)