Úspěšný pár z Manhattanu, právník Paul Morgan a realitní agentka Meryl Morganová, žije odděleně. Odcizili se kvůli Paulově nevěře, ale klíčem problému je i to, že si už nejsou tak blízcí jako dříve. Paul se Meryl, která o něj ztrácí zájem, zoufale snaží získat zpět. Pozve ji na večeři a cestou zpátky se stanou svědky vraždy. V rámci programu na ochranu svědků dostávají novou identitu a jsou přesunuti ze svého milovaného New Yorku do malého městečka ve Wyomingu, kde se jich dočasně ujmou Wheelerovi. Tady se budou muset tito typičtí obyvatelé velkoměsta naučit vyjít s nevyzpytatelnou přírodou, přežít setkání s medvědy, naučit se, jak žít na venkově bez sekretářek či kariéry, a postupem času i jak být manželé. (TV Nova)

F.man

Opět klasický rom/com. Už jsem si u tohodle žánr zvyknul hodnotit spíše podle obsahu než podle děje. I ten ale v Morganech, možná na cca. dvě vtipné scény nezaujme naprosto ničím. A to navzdory tomu na čem Morganovi staví je až trestuhodné. S. J. P. je navíc děsně staticka až nudná a Hugh to hold nezachrání celé. Did you hear about The Morgans? ()

selfesteem

Když tak nějak odmyslíme černobílý ráz filmu, kde nám vnucují, že venkov stojí za starou belu, a že bez New Yorku a neustálého výkonu pracovní činnosti se nelze obejít, což já osobně poněkud nechápu, nemyslím, že by tento film mohl někoho nějak otrávit. Že SJP a Hugh Grant už mají nějaký ten věk není na škodu, ovšem SJP v sobě nezapře Carrie ze Sexu ve městě - někdy až příliš okatě - typický soustředěný výraz, neschopnost vařit, bezmezná láska k NY, ublíženost, zoufalství, hysterie ... Hughovy vtipy však dokáží pobavit za každých okolností a pokud potřebujete vypnout, nijak moc nepřemýšlet, a jen tak se nechat bavit, tento film rozhodně není špatnou volbou. ()

phoebess

Tohle byla komedie? Že sem si nijak nevšimla během té 1 a půlhodinové nudy. Jedna * jen a jen za Hugh Granta, mého oblíbence. ()

mysiak

O Sarah Jessice Parker sa vie, že po Lemre Lemravej to ide s ňou dole vodou..ale že Hugh Grant klesol na túto miestami fakt otravnú komédiu, to som až tak nečakal...nezapamätal som si nič z tohoto filmu iba skvelého Sama Elliotta a to je všetko... ()

ArsenalEagle

Něco, co už tu několikrát bylo, jen s drobnými úpravami. Sympaťák Hugh a pravej kovboj Sam Elliott. Jinak není moc co chválit. Průměrná romanťárna na sobotní odpoledne. ()

Riddick77

Pod pláštěm romantické komedie se skrývá spíše mírně humorné drama o narušeném vztahu dvou lidí a opětovaně nalezené důvěře. Podáno možná povrchně a někdy dosti nadsazeně, avšak hlavu a patu to má a vtip pro zasmání se tu občas také objeví. 7/10. ()

blackrain

Další z těch kousků, u kterých už na začátku víte, jak vše dopadne. Ale takhle je to se všemi podobnými romantickými komediemi. Čekala jsem, že z nápadu, na kterém Morganovi staví, se podaří vykřesat mnohem víc. ()

kaylin

Sarah Jessica Parker je podle mě jedna z nejhorších a nejotravnějších hereček, která měla to štěstí, že se udělala na jednom seriálu, kde jí role prostě sedla. Matka, která chce dítě, ale má s manželem krizi, která se má napravit tím, že jsou v programu svědků, je v jejím případě otřesná, a Hugh Grant to nezachrání. ()

rt12 odpad!

Parker je tady až ošklivá, hraje pod psa a Hugh působí jako vosková figurina, která se sem tam zakření v naprosto debilním filmu. Tak co od toho můžou tvůrci očekávat ? ()

FilmFan24

Poboha! Nekonečně dlouhá a k uzoufání nevtipná romantická (ne)komedie, kde bohužel Sarah Jessica Parker působí jako vypatlaná nána a křečovitě se pitvořící Hugh Grant je na ránu! Kecy, kecy sem tam krásné záběry New Yorku, potom útěk na venkov a zase kecy...no a hezky nasnímaný les, jeden medvěď a...a víte co, když neuvidíte o nic nepřijdete! Zklamání na celé čáře! ()

Patw

Kdyby v tom nehrála SJP film by ode mě získal pouze 2* ale já mám pro ní slabost. Film byl docela nudný, klasické téma v pozadí, trochu zábavnější momenty nebyli příliš přesvědčivé ale bral jsem to s nadhledem a herci neměli moc štávy. Ale jo občas jsem se i zasmál. ()

Skip

Tak tohle měla být komedie o tom, jak k sobě manželský pár po odluce znovu najde cestu? No nevím, přišlo mi to jako upocené nic, kde dva herci ždímají něco ze svého umění, které kdesi ztratili, a kdyby je ten třetí odstřelil, byla by to rána z milosti. ()

berusche

Spatny. Spatny uz proto, ze to silne kopiruje Vidlaky. No, takze hvezda za snahu o romanci, znovuobjevenou, a humor, ktery tam obas je. ()

Taninaca

Těžko se dá od romantické komedie čekat, že přinese do svého žánru něco nového, tu a tam se to sice nějakému snímku povede a dostane se nad průměr a potlačí kýčovitost do kouta, ale Morganovým se to určitě nepovedlo. ()

M.i.k.e

ač mám Granta rád a tady se celkem snaží a čas od času utrousí nějakou tu vtipnou hlášku,bohužel nedokáže zachránit všechno.Morganovi sou průhlednou a klišé plnou podívanou,nehledě na fakt,že o nějaké chemii mezi hlavní dvojicí si můžeme nechat pouze zdát.Pár vtipných momentů se tu sice najde,ale je jich opravdu poskrovnu a stačí na pouhé krátké pousmání.Celkově tedy bída a dvě hvězdy za to málo vtipu.Kdo se chce opravdu dobře pobavit u romantické komedie ať protentokrát sáhne jinam.30% ()