poster

Králíček Sameťáček aneb Jak hračky ožívají

 • USA

  Velveteen Rabbit, The

Rodinný

USA, 2009, 97 min

Scénář:

Cindy Kelley

Kamera:

Eric Cayla
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • eaglestar
  ****

  Velmi příjemné, civilní, nepřeplácané, vhodné pro děti i dospělé. No fakani možná budou řvát při grilování králíka, ale gut. Nejvíc mě však baví hnidy, svými rodiči nemilované a do děcáku mezi cigory odložené dětičky, které rády pičují a dávají nízké hodnocení. Ten film nemůže za to, že vás matka narkomanka nechtěla.(10.3.2015)

 • T2
  ***

  Rozpočet $5,5miliónaTržby USA $143,715Tržby Celosvetovo $143,715▐ klasická rodinná polo-rozprávka, ktorá má svoje čaro ale nedá nič viac na vrch /50%/(4.8.2014)

 • Natally21
  ****

  Skvělý film, u kterého jsem na konci koukala s otevřenou pusou.Z filmu mi bylo smutno, když jsem viděla co udělal králíček Sameťáček pro svého Tobyho. Poté, když rodiče pálí pytel s nebezpečnými věcmi pro Tobyho, králíček Sameťáček z něho vyleze, jelikož byl milován a i sám miloval, a proto ožil ve skutečného králíčka.(31.12.2013)

 • piglit
  **

  Tyhlety emocionální sračky mě vždycky dostanou. Šarlatová horečka (Scarlet Fever) je ve skutečnosti spála - v současnosti poměrně snadno léčitelná pomocí antibiotik, dříve byla patrně vyšší úmrtnost. Pálit povlečení a hračky bylo samozřejmě zbytečné - na zničení baktérií stačilo normálně vyprat. To platí i pro králíčka. Přesto na můj vkus bylo ve filmu málo sexu... :-p(8.12.2009)

 • fordhont
  ****

  Už si přesně nepamatuju, jak se film liší od knížky, nicméně hlavní myšlenka je zde dodržena. Dochází zde ke konfrontaci dětského světa plného ideálů ale také zklamání se světem dospělých, kteří zapomínají na fantazii a radosti ze života. Někdy se až moc hraje na city, avšak o tom tenhle film je - rozlousknout tu "dospěláckou" zamračenou skořápku a vypustit ven skutečnou osobnost plnou ideálů.(8.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace