Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Sedmnáctiletému Aaronu Miltonovi (Kyle Gallner) se dostane zajímavého druhu vzdělání, když se zamiluje do čtyřiatřicetileté Lindy (Laura Allen). Linda je mladá, atraktivní žena, která se vrací na univerzitu, aby se zde rozhodla, jakým směrem se bude v budoucnu ubírat její život. Lindin podivný vztah s mladičkým studentem se však začíná zamotávat ve chvíli, kdy se Aaron seznamuje s její čtrnáctiletou dcerou Beth (Brittany Robertson). Sarkastická dívka vidí v Aaronovi svou životní lásku, díky čemuž vzniká nefungující milostný trojúhelník, o kterém se nikomu z nich nezdálo ani v těch nejhorších nočních můrách. (Allien.9)

(více)

Recenze (30)

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

Hodně zajímavý mix komedie a dramatu. Už dlouho jsem neviděl film, který by takhle plynule a natvrdo přecházel mezi žánry. Mělo to zajímavý nápad, ovšem dle mého názoru by šlo z toho vytřískat ještě trošku víc - zejména po emoční stránce. Avšak koukalo se na to velmi příjemně, herecké výkony byly na hodně dobré úrovni. Brittany Robertson, ačkoli mi v mizerném Secret Circle přišla krajně nesympatická, tahle role sedla naprosto perfektně a napravila tak u mě svou reputaci. Hmmm, pokud bych náhodou skončil v jejím pokoji a bylo ji opravdu těch proklamovaných 14... well... asi bych skončil za mřížema... Docela dlouho jsem se rozmýšlel nad hodnocením a nakonec jsem usoudil, že si film těch 5* zaslouží. I když trošičku těsně. ()

hous.enka 

všechny recenze uživatele

Poměrně neuvěřitelný (a tím myslím fakt k neuvěření) příběh mladýho Amíka, co se dostane coby zázračné dítě na univerzitu, kde se zamiluje do svý trochu starší sexy spolužačky. Jenže pak je tu ještě její sexy dcera a taky sexy (fakt?) sousedka, která se tváří jako bůhvíco (čti: intelektuálka). Nakonec se ukáže, že až tak intošácká není. Do toho všeho protektorářská matka, zamilovanej polda, trochu trávy a plno sexu ve vzduchu. Ne, nebylo to úplně špatný, ale čekala jsem víc originální vyústění celé té (opravdu prekérní?) situace. Body navíc má hlavně Brittany Robertson za Beth, která jediná (ač nejmladší) věděla, co opravdu chce. Takže být Aaronem, počkala bych si dva tři roky a pak bych se vrhla do postele Beth, která jediná to měla v hlavě srovnaný (btw víc než Aaron). ()

Reklama

emma53 

všechny recenze uživatele

"Už mi nikdo nebude říkat, co mám dělat. Už budu dělat jenom to, co chci já. Hned jak přijdu na to, co to je."- Bez té poslední věty jsem si tohle v sedmnácti říkala xkrát, jó kdybych já tenkrát věděla, co vím dnes:-) Ale jo, byl to fajn, tak trochu vztahově zamotanej příběh v tom dobrém slova smyslu. Jak v počátcích nebyl z té trojice absolutně nikdo po citové stránce v obraze, tak v závěru se jim určitá snaha nedala upřít. To všechno připepřeno vtipnými, ale i trochu dojemnými a smutnými chvilkami s rozkošnou Robertsonkou a matkou, kterou hrála Laura Allen taky zcela uvěřitelně. A navíc tam na mě sympaticky působil v menší roli Esai Morales, na kterého se asi podívám trochu blíž. Ne že by mě Cherry utkvělo dlouho v paměti, to si iluze nedělám, ale bylo mi alespoň chvíli taky těch příjemných sedmnáct +-. ()

dr.horrible 

všechny recenze uživatele

Mám rád tieto malé filmy. Majú srdce a aj to moralizovanie im zoberiete bez výčitiek. Zároveň ma teší, že sa tvorcovia rozhodli ísť inou cestou ako Absolvent, čo im sťažuje hru, aj keď sa to samé ponúkalo. Niečo na štýl Cucáka, ale citlivejšie ()

Zeck 

všechny recenze uživatele

Pěkný film o tom jak chce sedmnáctiletý chlapec šoustat zasloužilou matku s perfektníma kozama, přitom ho balí její čtrnáctiletá dcera s perfektníma kozama a ještě lepším obličejem, a on se přitom musí učit, píchat svoje chlupaté kamarádky a ještě řešit problémy celého světa. Bral bych tu čtrnáctku, která je mimochodem ve skutečnosti o rok mladší než já. Hlavní hrdina se ale tak nějak celou dobu rozhodoval jinak (blbě). 95% ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama