poster

Cherry

Komedie / Drama

USA, 2010, 99 min

Režie:

Jeffrey Fine

Scénář:

Jeffrey Fine

Kamera:

Marvin V. Rush

Producenti:

Sam Kitt, Matthew Fine

Střih:

Cindy Parisotto

Scénografie:

Jack Ryan

Kostýmy:

Alicia Joy Rydings
(další profese)
 • JohnCZ
  *****

  Hodně zajímavý mix komedie a dramatu. Už dlouho jsem neviděl film, který by takhle plynule a natvrdo přecházel mezi žánry. Mělo to zajímavý nápad, ovšem dle mého názoru by šlo z toho vytřískat ještě trošku víc - zejména po emoční stránce. Avšak koukalo se na to velmi příjemně, herecké výkony byly na hodně dobré úrovni. Brittany Robertson, ačkoli mi v mizerném Secret Circle přišla krajně nesympatická, tahle role sedla naprosto perfektně a napravila tak u mě svou reputaci. Hmmm, pokud bych náhodou skončil v jejím pokoji a bylo ji opravdu těch proklamovaných 14... well... asi bych skončil za mřížema... Docela dlouho jsem se rozmýšlel nad hodnocením a nakonec jsem usoudil, že si film těch 5* zaslouží. I když trošičku těsně.(3.12.2011)

 • hous.enka
  ***

  Poměrně neuvěřitelný (a tím myslím fakt k neuvěření) příběh mladýho Amíka, co se dostane coby zázračné dítě na univerzitu, kde se zamiluje do svý trochu starší sexy spolužačky. Jenže pak je tu ještě její sexy dcera a taky sexy (fakt?) sousedka, která se tváří jako bůhvíco (čti: intelektuálka). Nakonec se ukáže, že až tak intošácká není. Do toho všeho protektorářská matka, zamilovanej polda, trochu trávy a plno sexu ve vzduchu. Ne, nebylo to úplně špatný, ale čekala jsem víc originální vyústění celé té (opravdu prekérní?) situace. Body navíc má hlavně Brittany Robertson za Beth, která jediná (ač nejmladší) věděla, co opravdu chce. Takže být Aaronem, počkala bych si dva tři roky a pak bych se vrhla do postele Beth, která jediná to měla v hlavě srovnaný (btw víc než Aaron).(27.3.2012)

 • togaf
  ****

  Moc se mi líbilo, že se Aaron choval jako normální kluk, žádné veleoduševnělé scény, které by se k jeho věku (17) nehodily. Aaron byl zkrátka boží, dokonce i po vodě umí chodit! Na rozdíl od ostatních komentujících bych si na jeho místě nevybrala ani mamču Lindu ani "Beth-s-perfektníma-kozama", ale rozhodně a jednoznačně přírodní dívku z kolejí.(15.3.2012)

 • ABLABLABLA
  *****

  Už samotné titulky vás nažhaví, že nepůjde o jen tak ucházející film, pak se to začne rozjíždět - především se jedná o můj výbuch smíchu a zastavení filmu asi na půl minuty než jsem popadla dech při scéně, kdy Aaron začne číst dopis od otce "Please find enclosed a rendering of the female genitalia." No a ten konec... perfektní. Žádný patetický nebo klišovitý, ale naopak. Ač jsem si přála happyend, tak se mi dostalu mnohem krásnějšího konce, tak trošku i realističtějšího. Nemám filmu co vytknout, naprosto výborní herci - hlavně hlavní trojice samozřejmě, ale ani Aaronův pošahaný spolubydla nebo zarostlá spolužačka, kterou znám z Girls, nebyli vůbec špatní. Takže dávám 5* a můžu si jen přát více takových krásných filmů ze života, které nebudou končit absurdně přešťastně a nereálně. Jinak Britt Robertson tu byla opět skvělá. A Kyle Gallnera jsem od Veroniky Mars snad nikde neviděla.(4.5.2013)

 • emma53
  ***

  "Už mi nikdo nebude říkat, co mám dělat. Už budu dělat jenom to, co chci já. Hned jak přijdu na to, co to je."- Bez té poslední věty jsem si tohle v sedmnácti říkala xkrát, jó kdybych já tenkrát věděla, co vím dnes:-) Ale jo, byl to fajn, tak trochu vztahově zamotanej příběh v tom dobrém slova smyslu. Jak v počátcích nebyl z té trojice absolutně nikdo po citové stránce v obraze, tak v závěru se jim určitá snaha nedala upřít. To všechno připepřeno vtipnými, ale i trochu dojemnými a smutnými chvilkami s rozkošnou Robertsonkou a matkou, kterou hrála Laura Allen taky zcela uvěřitelně. A navíc tam na mě sympaticky působil v menší roli Esai Morales, na kterého se asi podívám trochu blíž. Ne že by mě Cherry utkvělo dlouho v paměti, to si iluze nedělám, ale bylo mi alespoň chvíli taky těch příjemných sedmnáct +-.(11.5.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace