Dobrá čarodějka (TV film)

• Česko

Scénografie:

Ingrid Jurek

Kostýmy:

Noreen Landry

O deset procent budu nadržovat, ale já prostě Catherine Bell miluju. Nehrát tam ona, tak bych o tento kanadský kousek ani neprojevil zájem. Jinak jde totiž o klasickou rodinnou podívanou v až pohádkovém stylu, což obecně rozhodně není můj šálek kávy. Ale stopáž je v pohodě únosná a ta hodinka a půl utekla příjemně. Jo a už jsem říkal, že Catherine Bell miluju? :-) 70 % Oblíbená část- šerifova historka o zvonici(20.1.2011)

Film na některé ospalé zimní ráno. Navozuje velmi příjemnou atmosféru. Ještě tak si uvařit čaj a k tomu si vzít něco malého k snědku. Jaj, taková pohodička. Okouzlující čarodějka rozehraje svůj decentní příběh, který neruší, a u kterého se - alespoň mně - dobře odpočívá. Navíc přinejmenším dvě další pokračování neztrácí na kvalitě.(12.9.2014)

V podstatě klasická romantická komedie, která může volbou hlavní hrdinky trochu připomínat Čokoládu. S tím rozdílem, že Catherine Bellová by ze srovnání s Jacqueline Bissetovou vyšla na hlavu poražená, přestože je to tady právě ona, kdo drží příběh pohromadě. Prostě se přistěhuje do malého amerického městečka, kde řeší jeden problém starousedlíků za druhým. Nezištně. S úsměvem.(6.2.2012)

• lady01

Znám i horší filmy, takže jednu hvězdičku tomu nedám. Ale musela jsem se hodně snažit, aby nic jiného neupoutalo mou pozornost. Asi bych se na to už znovu nepodívala. I když........, pokud by dávali na konkurenčních televizích zase jen nějaké katastrofické filmy, tak by to bylo dobré jako kulisa např. při vaření...(6.6.2009)

Nenáročná, ale velmi příjemná televizní pohodovka, která se zjevně nechala inspirovat Hallströmovou Čokoládou, a přes levný televizní vzhled a možná až příliš přímočarý tah k závěrečnému polibku, má fajn obsazení hlavních rolí a ukliďnující atmosféru, která člověka vyloženě přiměje vydechnout si a naladit se do pohody. Navíc příjemně balancuje s motivem "čarodějnice" a nechává diváka na pochybách, zda Cassie je či není. Po dlouhé době televizní film, který mě potěšil.(24.3.2012)