Kiss x Sis

Kiss×sis

Animovaný / Komedie / Erotický / Romantický

Japonsko, 2008, 12x24 min

Kacumi Hasegawa

Neviem či sa sem počítajú všetky OVA (alebo iba to prvé), budem to však brať tak, že áno... Je to teda rozhodne viac "ecchi" než seriál z roku 2010, o dosť "bláznivejšie"... lenže aj oveľa menej zaujímavé, až nudné... Nenechať si toto až na koniec, asi by som hodnotil obe dielka horšie...(18.4.2011)

Lehce zvrhlé, často vtipné a mě osobně bavící. Jistě, není to vrchol geniality a případné feministky z toho polezou po zdi (což je mi bytostně fuk), ale postavám jde věřit, že jsou takové jaké jsou... a vzhledem k tomu o co se dívčí představitelky snaží, je pochopitelné jejich chování. (Občas v jejich přístupu poznávám svou křehčí polovičku, což mi je činní ještě bližší). Nevím jistě, jestli je to správné OAV, já to viděl jako 10 dílnou verzi, která mě dost bavila.(29.7.2015)

"Viděla si to Riko? Kei-chan mě praštil pérem přes obličej!"(8.8.2013)

Sestričky sú poriadne čísla a idú naozaj tvrdo za svojim cieľom. Ženské zbrane tasia bez varovania a chudák Keita je z toho neraz poriadne zmätený. Napriek tomu, že o sex ide až v druhom rade (na prvom mieste je samozrejme láska :-)), niektoré scény sú naozaj odvážne. (Teraz pozor, spoilery!) Čo je však fajn, že v momentoch, keď to už už vyzerá ná kompletnú devastáciu predstáv o morálke dnešnej mládeže, nastane nejaký trapasoidný zvrat, takže namiesto zvieracej vášne je obvyklým finále škodoradostný smiech ;-). Pobavilo. Ružová alebo čierna fixka? (Videné epizódy 00(rok 2008) až 08(rok 2013)) // Prosím zarytých fanúšikov ezoterickej hudby, aby si nepúšťali metal, keď dobre vedia, že im nerobí dobre. // Pre istotu: Ako a Riko sú Keitove NEVLASTNÉ sestry. // Pridal by som do svojich obľúbených seriálov, ale nie je to seriál. Takže som tam musel dať rovnomenný seriál.(20.2.2013)

• Subjektiv

Nebohý Kei, jeho dvě překrásné nevlastní sestry mučí jej tím, že se mu třou jazykem o jazyk a mnou jeho úd. Exponují své intimní partie! Chudáček malý, ale on je má i tak rád a všechno jim to odpustí. Nebýt sestříčky vcelku roztomilé, spadly by obě do odpadu. Jenom nevím, jestli by ten kontejner měl na sobě nápis ecchi nebo hentai, tak zručně v prvním díle balancovaly. Téměř odpad.(2.4.2009)