Dozrievanie (TV film)

Československo, 1981, 80 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

ČESKOSLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČST 1 = 1.1.1982 - pôvodný tv film (1.4.2009)(1.4.2009)

Príbeh mladého agronóma-ovocinára, zasadený do družstevnej dediny v ovocinárskej oblasti. Skvelí herci v peknom, no zabudnutom filme Slovenskej televízie.(4.6.2013)

• Martin741

Dalsia nudna normalizacna debilina v plnej polnej, tentokrat s Elom Romancikom /Kapitan dabac, Kladivo na Carodejnice/. Samotny dej znie dobre : stromy sa zazelenaju, trava zacina rast, ovocie a zelenina zrie v lucoch zivotodarneho slnka .... je tu vsak obrovske ale. Herecke vykony su priserne, rezia amaterska. Rezisera to mozno ani nemalo, a dejova linia, to je tuna ciste vakuum a sci -fi. Jo, jo, hoci som Romancikov funda,musim uznat ze aj samotny Romancik tu hral hovno! Ale tak zase pre ludi ako Pato P : jo, jo, je to pekny film, taky farebny, furt sa tam nieco hybe, je tam trava a stromceky ..... no a herci dokonca vedia rozpravat! 5 %(7.11.2013)