Externí recenze k filmu (3)

  • FanMovie.cz (Stanislav Antoň) **

    "Ze všeho nejhorší je práce režiséra. Sylvain White dostal ideální ingredience. Pár známých obličejů, které se budou vyjímat na plakátě a navíc něco umí, relativně oblíbenou předlohu plnou výbuchů a akce. A pak to zamíchal a zmršil, co se dalo." (více)

  • Kfilmu.net (Martin Svoboda II) ***

    "Losers jsou naštěstí dostatečně krátcí na to, aby stihli začít nudit. Rozumná stopáž už skutečně zachránila nejeden film... nakonec zachraňuje i Parchanty. Utečou, nudit se skoro nezačnete a jako filmová kulisa fungují jistě skvěle. Bohužel se jen těžko stanou něčí srdcovkou a jen těžko si na ně za…" (více)

  • MovieZone.cz (Matěj Svoboda) ***

    "The Losers bohužel trochu zklamávají v samotné akci. Když dojde na pěstní souboje, White ztrácí kontrolu a bitky jsou trochu chaotické. Přestřelky by zase potřebovaly malinko větší drive, nicméně je v nich dost nápadů na to, aby člověka pořád bavily. Hlavní potíž je ale v tom, že něco podobného už…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace