poster

Missí život (TV pořad)

Talk-show

Česko, 2009, 15 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (3)

 • Karlos80
  *

  Ty missky mají ale těžkej a politování hodnej život že? Nechcete si to alespoň dočasně vyměnit? V současnosti na Public TV.(5.4.2009)

 • Hromino
  odpad!

  Dno televizních pořadů. O tom, jak napudrované rádobykrasavice vykládají o svých "starostech" - jak neumí vařit, jak to mají nehorázně těžký život a jak je modeling úplně deptá. Inu, to aby už na televizních stanicích mohli vysílat zpovědi bezdomovců...(27.12.2009)

 • baby1978
  odpad!

  Tvůrci pořadu si mysleli, že na pořadu o misskách vydělají peníze a přitáhnou diváky k obrazovkám. Ovšem zapoměli, že soutěže krásy za ta léta upadly do suterénu české kultury, dávno se nedají nazvat prestižními a slovo miss je pomalu synonymem pro zlatokopku a k..u. Poslední uznávanou miss je Monika Žídková, lidé ještě berou Bučkovou a Lutovskou, ale ani tyto dámy by svou přítomností nezachránily tento velice nekvalitní dokument, jež je spíše než dokumentem reklamou na missky, které reklamu nepotřebují. Chybí důvod ke sledování i v případě, jste-li kamarád či fanoušek některé z nich.(15.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace