Reklama

Reklama

Mladý Indiana Jones: Amorovy nástrahy

  • USA The Adventures of Young Indiana Jones: The Perils of Cupid
všechny plakáty

Obsahy(1)

Mladý Indiana Jones sa ocitá vo Viedni, kde nechtiac spôsobí medzinárodný konflikt a po prvýkrát ho zasiahne Amorov šíp. Neskôr rodina cestuje vlakom do Florencie, mesta umenia a romantiky. Zoznámi sa so skladateľom opier Puccinim a s ním nastanú komplikácie... (Budisovie)

Recenze (7)

Indy_Brabino 

všechny recenze uživatele

Indy na výletě ve Vídni ( kdy nám ještě nezabili Ferdinanda ), pokukujíc po rakouské žabce z vyšší společnosti a dozvídající se, jak to s těma ženskejma vlastně je. Ve Florencii bylo nakonec taky hezky, když to rodičům přeci jen dobře dopadlo. V tomto díle opět spousta hezkých českých lokací a sem tam našich herců. Spokojenost ()

Reklama

Fancipal 

všechny recenze uživatele

Kontinentální zastávka ve Vídni a Florencii. Indy se poprvé zamiluje a hned do dcery následovníka habsburského trůnu. Nezapomenutelná večeře a následná diskuze se slavnou trojicí Freud, Jung a Adler. Vydáváme se po stopách kořenů psychoanalýzy, neodpustím si dovětek: ne sex (libido), ale moc, pánové ... ()

Budisovie 

všechny recenze uživatele

Táto časť bola tak pol na pol. Polovica o Indym a polovica o jeho rodičoch. Ale vcelku fajn a s krásnymi pasážami Viedne a Pisy :). Aj na túto časť som urobil titulky (titulky.com). ()

Zajímavosti (1)

  • Část filmu se natáčela v České republice, přesněji na Barrandově a také v historickém centru Prahy. Dále se filmaři dostali i do italské Pisy a Florencie, švédského Stockholmu a rakouské Vídně. (Yardak)

Reklama

Reklama