poster

Mladý Indiana Jones: Skandál na Broadwayi

 • USA

  Adventures of Young Indiana Jones: Scandal of 1920, The

Akční / Dobrodružný / Historický

USA, 2008, 89 min

Režie:

Syd Macartney

Hudba:

Joel McNeely
 • corpsy
  *****

  Mladý Indy zažil už všelijaké dobrodružstvá, ako je napr. toto, kde sa zamestná ako kulisár v divadle. Príjemné retro, skvelá zábava.(3.2.2011)

 • IrisB
  *****

  Velmi roztomilý díl, kterému vévodí vtip a nádherná hudba George Gershwina. Ze závěrečného The man i love běhá mráz po zádech a úvodní Swanee je naprosto nepřekonatelné.(30.12.2014)

 • dr.fish
  **

  Taková trochu jako groteska o Indym a ženách, které mu trochu zkomplikují život tím, že jsou tři, všechny stojí za to, a on je všecky chce, moc, pořád...a hlavně najednou. Jinak se jedná o vydatnou porci nudy, takže jsem si vychutnal až vtipný závěr ve stylu "všeho moc škodí". 40%(19.12.2014)

 • NinadeL
  *****

  21. New York 1920(5.4.2009)

 • D.Sleeper
  *****

  Práce kulisáka na Broadwayi není nic snadného. Díl, kde se Indy musí "otáčet" snad nejvíce ze všech epizod... Zejména tehdy, když se točna netočí, ocitá se Henry Jones Jr. doslova v jednom kole... Ale co je to v porovnání s osudem železa na kovadlině toužícím být ušlechtilý kov, které se ocitlo mezi třemi půvabnými kladívky a snaha o stav ušlechtilý tak zůstala ve stadiu pokusu. Vyjít vstříc všem třem okouzlujícím půvabům není lehké. I když se říká, že železo se má kout, dokud je žhavé, nemělo by být žhavé přespříliš. Premiérové představení v kombinaci s jubileem může vést k takovému žáru, až se kladiva střetnou... Železo se začervená... A k nejlepšímu zchlazení poslouží snad jen pořádný narozeninový dort... ;-)))(21.9.2014)

 • - Film se především natáčel v Barrandovských studií v České republice. (Yardak)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace