Mladý Indiana Jones: Skandál na Broadwayi

Akční / Dobrodružný / Historický

USA, 2008, 89 min

Syd Macartney

Joel McNeely

Mladý Indy zažil už všelijaké dobrodružstvá, ako je napr. toto, kde sa zamestná ako kulisár v divadle. Príjemné retro, skvelá zábava.(3.2.2011)

• dr.fish

Taková trochu jako groteska o Indym a ženách, které mu trochu zkomplikují život tím, že jsou tři, všechny stojí za to, a on je všecky chce, moc, pořád...a hlavně najednou. Jinak se jedná o vydatnou porci nudy, takže jsem si vychutnal až vtipný závěr ve stylu "všeho moc škodí". 40%(19.12.2014)

21. New York 1920(5.4.2009)

Velmi roztomilý díl, kterému vévodí vtip a nádherná hudba George Gershwina. Ze závěrečného The man i love běhá mráz po zádech a úvodní Swanee je naprosto nepřekonatelné.(30.12.2014)

Práce kulisáka na Broadwayi není nic snadného. Díl, kde se Indy musí "otáčet" snad nejvíce ze všech epizod... Zejména tehdy, když se točna netočí, ocitá se Henry Jones Jr. doslova v jednom kole... Ale co je to v porovnání s osudem železa na kovadlině toužícím být ušlechtilý kov, které se ocitlo mezi třemi půvabnými kladívky a snaha o stav ušlechtilý tak zůstala ve stadiu pokusu. Vyjít vstříc všem třem okouzlujícím půvabům není lehké. I když se říká, že železo se má kout, dokud je žhavé, nemělo by být žhavé přespříliš. Premiérové představení v kombinaci s jubileem může vést k takovému žáru, až se kladiva střetnou... Železo se začervená... A k nejlepšímu zchlazení poslouží snad jen pořádný narozeninový dort... ;-)))(21.9.2014)

• - Film se především natáčel v Barrandovských studií v České republice. (Yardak)