poster

Mladý Indiana Jones: Žízeň po životě

 • USA

  The Adventures of Young Indiana Jones: Passion for Life

Akční / Dobrodružný / Historický

USA, 2000, 94 min

Producenti:

Rick McCallum

Střih:

Edgar Burcksen

Scénografie:

Gavin Bocquet
(další profese)
 • dr.fish
  **

  Obrazově příjemný snímek mapující britský koloniální svět před Velkou válkou. Je to svět definitivně ztracený, ale fascinující. Pařížské dobrodružství těží z toho, kohože slavného mohl v té době běžný smrtelník potkat. Krom pěkných obrázků Afriky jde ale o naprosto nudný díl, který už nechci nikdy vidět. 40%(15.12.2014)

 • Indy_Brabino
  *****

  Indy je tentokrát na safari, kde se setká s Tedym Roosveltem od něhož se dozví pár zajímavostí a najde mu antilopu. A máme tu spoustu až dokumentárních záběrů, plných krás černého kontinentu. V Paříži pak potká místní umělce té doby v čele se samotným Picassem, se kterým se ovšem nevidí naposledy. No, nevim jestli bych ve skutečnosti nechal dítě ,,napospas'' těmto echtovním bohémům, poslouchat jejich nevšední zážitky a rady do života. Co by z něj pak vyrostlo? Asi něco jako jeden můj kamarád, který je taky takový svůj, ale jinak fajn a je s nim kopa srandy.(15.9.2017)

 • Fancipal
  ***

  Dvojdíl plný protikladů. Zatímco poznávací výlet do rovníkové Afriky a setkání s prezidentem - dobrodruhem, Theodorem Rooseveltem, je asi nejslabší částí Indiho mladistvých let, tak na druhou straně výlet do hlavního města Evropy počátku 20. století - Paříže, je pravým opakem.. Vynikajícím způsobem pojatý střet impresionismu a kubismu, střídání stráží nejen v oblasti umění a svobodomyslně dekadentní Pablo Piccasso.(5.1.2012)

 • NinadeL
  *****

  2. Britská východní Afrika 1909, Paříž 1908(5.4.2009)

 • MM_Ramone
  **

  Potom čo vyslobodili mladého Indiana Jonesa z otroctva v Maroku, tak sa spolu s rodičmi presunie do východnej Afriky na safari. Stretne sa tam s bývalým prezidentom Spojených štátov amerických Franklinom Delano Rooseveltom, ktorému bude pomáhať objaviť vzácnu antilopu. Neskôr sa dostane na európsky kontinent. Priamo do hlavného mesta Francúzska. V Paríži spozná umeleckú komunitu. Zoznámi sa tam s Edgarom Degasom a i s búrlivákom Palbom Picassom. **(5.4.2018)

 • - Ve druhé části filmu je možné v malé roli barmana spatřit Tomáše Hanáka. Ve filmu dokonce promluví, kdy pronáší: "Picasso." (bubun)

 • - Film se točil v Nairobi, Paříži a Praze. (Yardak)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace