poster

Muž v pokušení

 • USA

  Solitary Man

Drama / Komedie

USA, 2009, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • RomanHyde
  ****

  .. tak dlouho se chodí s džbánem pro vodu, až....... zůstanete sám, opuštěný a na dlažbě. Michael Douglas v další "Hře", kdy však nedostal dárek a lekci od bratra, ale přímo od života. Tyhle příběhy se dějí běžně kolem nás a je dobře, že byl takhle obstojně natočen. Mnozí se díky němu možná podívají do zrcadla. Michael Douglas film skvěle táhne, v menších rolích se objevují sympatiční Susan Sarandon a Danny DeVito. Tenhle film není klenot, ale taky není zbytečný. Má zde své místo.(29.11.2010)

 • cab
  ****

  Urcit v popredi zajmu stoji a cely film si pro sebe kousek po kousku krade hlavni postava bohemsky vystupujiciho, ale v krizi se nachazejiciho Bena (Michael Douglas), ale to neznamena, ze by to bylo na skodu. Naopak silne herectvi a dobra podpora kolegu ve vedlejsich rolich davaji celemu deji stavu a smrnc. Starsi generace jeste nerekla sve posledni slovo a film jako je tento, moji myslenku jen stvrzuje a v budoucnu treba i znasobi. 75%(29.8.2010)

 • milancecil
  ***

  Tak v tomto filmu, na hodně neostrém rozhraní žánrů komedie a sociálního drama, je Michael Douglas opravdu tím solitérem, takovým hereckým osamělcem , bohužel na něm je celkem jednoduchým kalkulem vystavěný celý děj a on ho také statečně celou tu hodinu a půl drží, tak nějak jako obr Atlas, před sesuvem kamsi do filmového rumiště, Michael takové chlápky prostě zahrát umí a je ve své roli spolehlivě přesvědčivý mizera, díky němu jsem u filmu udržel pozornost, bohužel nebyla forma zpracování příběhu zakotvena pevně v dramatickém žánru, i když námět stárnoucího obchodníka s automobily, kterému se život náhle, ze dne na den, zadrhne a začne postupně neodvratně bortit, tam obsahem spíše patří, pak bych určitě neměl z viděného ten neodbytný značně rozpačitý pocit, škoda.(29.4.2012)

 • tufr
  ****

  Mě se to líbilo moc!!!! Já mam prostě Douglase moc rád, a tady mu to neskutečně sekne a má i co hrát. Nabízí se tady i srovnání s Wall Street 2. Je tady pár stejnech herců :) a dovolim si říct, že i když se mi Wall 2 líbí, tak kdyby nevznikla, vcelku bych považoval Muže v pokušení za ůctihodné pokračování!!! Pro mě like this za 80%(11.1.2011)

 • playboxguest
  **

  Některé filmy, na které nedám dopustit, mě na první shlédnutí nechytly dřív jak po první půl hodině. Málokdy se mi ale stane, že by mě film chytl hned na začátku a po osudné půl hodině mě naopak bavit přestal. No a Solitary manovi se ten druhý případ podařil. Dobré herecké obsazení v čele samozřejmě s Michaelem (a Eisenberg mi po Social network přestal být tak nesympatický, jak mi byl a už mi ve filmech vyloženě nevadí), slušný rozjezd, nudný prostředek a chabý dojezd.(13.1.2011)

 • - Natáčení probíhalo v New Yorku, částečně i na Fordhamově Universitě v Bronxu. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace