Rádio Hijó

všechny plakáty

Ako by to asi mohlo vyzerať, keby v rádiu pracovali dvaja absolútni "salámisti"? Odpoveď nájdete, ak si pozriete Rádio Hijó. Dvaja nekonvenční moderátori rozoberajú problémy rôznych ľudí od samovrahov až po tehotné ženy, ale namiesto užitočných rád im dávajú trošku iné (vtipné) rady. Tento seriál je jeden z mnohých projektov internetového portálu www.huste.sk. (rubik1)

anderson odpad!

Ďalší JOJ-kársky "humoristický" program, ktorý ma načisto minul. TECHNICKÁ POZNÁMKA: Prvú "epizódu" JOJ odvysielala ako parodickú reakciu na štartujúci markízácky seriál RÁDIO 1.4.2009. Údajný divácky úspech vraj podporil pokračovanie, ale to už je vysielané výlučne na nete (www.huste.sk ).(17.5.2009) ()

pugs

Hodnotenie po prvej epizóde. Takže, prvú epizódu urobili na rýchlo a ani nevedeli, čo tam majú dať, proste sa teším na ďaľšie, čo som čítal, majú tam byť aj iné témy ako samovraždy svojich poslucháčov:-) ()

rubik1

Moderátori sa snažia nasilu chrliť "vtipné hlášky" a zádery ale ono je to skôr bohužiaľ trápne. Úbohá koko*ina ()

artas

Smiech, ak áno, tak cez zuby, nápad možno dobrý iba by to chcelo lepší obsah. Neočakávam inteligentný humor, na to sú postavy dosť pošahané, ale hefty ako prebrané z Kameňáku ma zatiaľ nezaujali. Je mi však jasné, že týmto humorom Jojka zameriava na teenagerov, tie vysoké hodnotenia sú predpokladám od nich. U mňa zatiaľ slabých 35%, ale to viete, ja už možno ten humor nechápem ;-) ()

R4D0

Ale tak dá sa to pozerať určite sa to nedá nazvať megatrhákom ale občasné hlášky ktoré padnú stoja za to ale vážne len občasné. ()