poster

Oni 2: Noční kořist

 • USA

  The Strangers: Prey at Night

 • USA

  The Strangers 2

  (neoficiální název)
 • USA

  The Strangers: Part 2

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Oni 2: Nočná korisť

 • Kanada

  The Strangers: Prey at Night

 • Nový Zéland

  The Strangers: Prey at Night

 • Velká Británie

  The Strangers: Prey at Night

 • Austrálie

  The Strangers: Prey at Night

Horor

USA, 2018, 85 min

Scénář:

Ben Ketai, Bryan Bertino (původní scénář)

Kamera:

Ryan Samul
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • vurhor
  **

  The Strangers 2 jsou naprosto zářným důkazem toho, v jaké krizi se nachází většina moderních hororů - jedna laciná lekačka za druhou, minimum napětí a absolutně dementní a nelogický chování hlavních postav: 1) Našli jsme dva brutálně zavražděný lidi v osamoceném tábořišti uprostřed noci, pojďme se rozdělit! 2) ,,Mami, je za tebou maskovaná nána s nožem, nechceš se bránit?" ,,Ne, zlato, nechám se zabít, aby to vypadalo, že jsem ti hrdinsky zachránila život." 3) ,,A hele, dvoumetrový maskovaný týpek s mega velkou požární sekerou. Toho dám! *řekl mladíček s kuchyňským nožem*. 4) ,,Hej, ségra, sice nám možná zabili rodiče a jsme v baráku obklopeném vraždícími psychopaty, ale pamatuješ si tenkrát na tu bžundu z tehdy a tehdy?" ,,Jojo, to byla hrozná sranda, hahaha! Lol!" Na rozdíl od slušného prvního dílu, kde se ta děsivá atmosféra dala často krájet, je dvojka jen velice slabým odvarem, který nevyděsí, nezaujme, nenadchne. K dobru mu můžu přičíst pár pěkných záběrů a herecký výkon hlavní holčiny. Jinak je to ale horor na prd, se kterým bych neztrácel čas. Průměrné 2*(30.6.2018)

 • Corpsegrinder
  odpad!

  Stejná sračka jako první díl, akorát tady už ta trojka aspoň něco dělá a jen blbě nečumí (ačkoliv čumění je tu hodně). Rodinka je neskutečně nesympatická v čele s ohyzdnou dcerkou který měl někdo zaparkovat nůž mezi voči hned na začátku. Ani to pěkně nevypadá, skoro celej film je v tom hnusným černo-oranžovým zabarvení jako jednička a po chvilce mi z toho bylo na blití. Klišé střídá klišé a je jasný jak to dopadne ještě dřív než film vůbec začne. A musíme v roce 2018 dávat do filmů "podle skutečných událostí"? Jasný je to natočený podle skutečných událostí kde maskovaný debílci postávaj kolem, čumí a nic nedělaj načež všichni zařvou a nezbyde nikdo kdo by tohle vyprávěl aby pak mohl nějakej no name čuráček natočit film.(22.5.2018)

 • mzss1
  ***

  (61%) První ONI mi také nepřišel jako nějak nápaditý a světoborný horor, ale vcelku to zabavilo tak jsem ty slabší 3* dal. Zde se mi to jevilo o malý stupínek lepší, prostě opět jednohubka na zabití volného času. Vyvražďovaček bylo pár, některé byly slušně krvavé a především v těchto vraždících scénách hrála super hudba – prostě známé songy, což dávalo filmu tu správnou ujetost. Konec už byl samozřejmě dost přehnaný, ale co už. Zabavilo mě to, nenudilo, tak proč ne?(31.5.2018)

 • dubinak
  ****

  Druhý díl se od prvního dílu zásadně liší svým tempem a moderním pojetím. V dobrém slova smyslu to myslím tak, že je zde pořád akce, přesouváme se i do jiných prostorů, rejža do nás pere jeden skvělej soundtrack za druhým, přichystal nám nečekané twisty a má to prostě náboj. Ve špatném slova smyslu to myslím tak, že se bohužel neobešel bez klišovitých momentů, dementních dialogů a ještě dementnějšího chování postav. Nicméně musím konstatovat, že ať jsem nádavala jak jsem nádavala, vždycky mou kyselost přebila nějaká super scéna a zavřela mi hubu. Musím silně vyzdvihnout scénu u bazénu, která mi ze všech úhlů pohledů zastavila dech. Pak je ale škoda, že v závěru se děje dost chujovin, což mi dojem zase malinko zkazilo. Když se ale ohlédnu zpět, měla jsem určitě lepší zážitek z dvojky, přes to, že hraje na poměrně známé struny.(12.4.2018)

 • Cappuccino
  *

  Približne pred ôsmymi rokmi som videl prvú časť, ktorá ma svojho času slušne vystrašila, a tak som sa pri oznámení natáčania dvojky celkom potešil. Bohužiaľ však ide o maximálne zbytočné pokračovanie a po pravde by som bol rád, keby nikdy nevzniklo. Obete sa chovajú hlúpo, vrahovia sa chovajú hlúpo a asi jediné, čo som si pri snímke užíval, boli staré rádiové vypalovačky a úsmevná scéna v bazéne.(27.5.2018)

 • - Film vyšel přesně deset let po prvním dílu. (Worry77)

 • - Natáčení začalo 30. května 2017, natáčelo se v Kentucky a Ohiu (USA). (Varan)

 • - Celosvětová premiéra proběhla 7. března 2018 v Belgii. (Varan)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace