poster

Oni 2: Noční kořist

 • USA

  The Strangers: Prey at Night

 • USA

  The Strangers 2

  (neoficiální název)
 • USA

  The Strangers: Part 2

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Oni 2: Nočná korisť

 • Velká Británie

  The Strangers: Prey at Night

 • Kanada

  The Strangers: Prey at Night

Horor

USA, 2018, 85 min

Scénář:

Ben Ketai, Bryan Bertino (původní scénář)

Kamera:

Ryan Samul

Střih:

Martin Brinkler

Scénografie:

Freddy Waff

Kostýmy:

Carla Shivener
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Havaj8
  ****

  Když si vezmeme v potaz, jaký horory letos šly do kin, tak tohle byl konečně můj šálek kávy. Přesně ten typ psychickýho a vlastně i fyzickýho teroru, kterej já můžu. Rodinka byla v pohodě obsazená, masky jednoduchý, ale přesto výborný. Mělo to atmosféru, byl jsem skoro celej film v napětí, protože člověk nemůže vědět, kde se kdo objeví. Vůbec s ničím se to nemazlí, postavy se chovaj relativně inteligentně v momentech, kdy je to třeba. Já pro to mam jenom samý superlativy. Vlastně mi ani nevadilo, že to celý bylo bezdůvodný. Dost se divím, že to po prvním víkendu vidělo tak málo lidí.(20.3.2018)

 • HorrFi
  ****

  Čekal jsem lehkej nadprůměr a přesně ten jsem dostal.. vzhledem ke zkušenostem z posledních let už hororový fanoušci nemůžou pokaždý čekat zázrak, ale troufnu si říct, že tohle byl v pohodě home invasion.. film má celkem krátkou stopáž, takže v podstatě neni šance, aby vás nudil.. rodina a kolem nikde nikdo, jenom psychopati, louky a lesy.. slabší 4*(15.3.2018)

 • fisus
  ****

  Jestli je to fakt podle skutečné události,tak ten týpek s pytlem přes hlavu byl cyborg.Jinak to byla sranda.sice herecké výkony se rovnají nule,nelogické chování postav....atd.,ale tyhle filmy o tom přeci nejsou.Důležitá je zábava a já se fakt v kině bavil a smál.Navíc výborný osmdesátkový soundtrack.(19.3.2018)

 • Bloody13
  ***

  Trio maskovaných a profesionálních narušitelů soukromí se po deseti letech vrátilo, aby do svých zvrácených her lapilo další oběti. Jestli je to však návrat opodstatněný, na to už si musíte odpovědět sami. Karty jsou totiž rozdány tím nejprovařenějším způsobem: úvodní vykosení vedlejších postav, následné seznámení se čtyřčlennou rodinou, řešící si vlastní bolístky, a přesun na nějaké odlehlé místo, odkud se pomoci rozhodně nedovoláte (v tomhle případě kemp). Naháněčka začne sice celkem brzy, bohužel postavy při ní začnou umírat v přesně očekávaném pořadí a do toho pronášet otřesné věty typu "Oba jsou mrtví! Jak to mohl vůbec někdo udělat?" Korunu tomu nasadí strážce zákona, který, jak žánr přesně káže, chcípne během několika vteřin. Celkově to ale nemá šanci nudit - je to fakt krátký (75 minut čistýho času), oproti jedničce krvavější, a v poslední čtvrthodině se oběti vzepřou a dají těm zmrdům pěkně po držce. A to za doprovodu vymazlené kamery a slaďáku od Bonnie Tyler. Z "kápa" ale nemuseli dělat Terminátora a poslední minutu bych taky vystříhnul.(15.3.2018)

 • oveckaoa
  ****

  Na podobné úrovni jako jednička (navíc tu není žádná návaznost na jedničku takže pokud jste ji neviděli a chcete být v obraze o nic zde nepříjdete stačí jen vědět, že 3 magoři vraždí lidi). Oproti jedničce se zvýšil bodycount na 8 a přibyla i větší brutalita což oceňuji. Potěšil i soundtrack se známýma songama a závěrečné zúčtování. Naopak mínusem je absence jedné scény v traileru (ta s tím autem tam v takové podobě vůbec není) a i scéna s tím leknutím v té rouře vypadá v traileru lépe než ve filmu,nesmrtelnost některých postav (speciálně toho kluka s vnitřním krvácením by nepřežil ani půl hodiny) a některé stupidní otázky ve stylu Proč nás chcete zabít proč to děláte. Úplná závěrečná scéna je buď pokus o vtip nebo pokus o další pokračování což, ale vzhledem k předchozímu dění moc reálné není. P.s. 1 Docela by mě zajímalo jak by film pokračoval dále kdyby na otázku je Tamara doma odpověděl někdo je já ti ji zavolám :-) . P.s. 2 Proč by to jak nemohlo být podle skutečné události už předtím než ten film vznikl bylo v diskuzi psané, že to je o vraždách kdesi v kempu(17.3.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace