poster

Zánik Československa v parlamentu

Dokumentární

Česko, 1993, 75 min

Režie:

Pavel Koutecký

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • Ampi
  *****

  V předvečer státního svátku 28. 10. - vzniku československého státu jsem na internetu pustil tento výborný a autentický dokument o smutné záležitosti- zániku toho samého státu. Výborný je citát na konci možná asistenta, možná řidiče končícího poslance Federalního shromaždění za Slovenskou národní stranu. Jestlipak se o tom politik dozvěděl. Doufejme, že ne.(28.10.2011)

 • zette
  ***

  Dokument sam o sobe je celkem tragicky. Bez slov nekolika mesicni prochazka po federalnim parlamentu a poslouchani dialogu a nazoru politiku napric celym politickym spektrem. Z historickeho hlediska, zvlast pro pametniky ale dokument nabyva na cene. Je usmevne sledovat dvacet let stare zabery Klausu, Zemanu, Macku, Grossu, Rumlu a jinych...(21.10.2012)

 • Es.024
  ***

  Pro nezasvěcené, a celkově pro lidi co to nezažili, je dokument obrovským mrvníkem. Nadruhou stranu tenhle mrvník přesně vystihuje českou politiku.(28.6.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace