• dopitak

První půlhodinu film vůbec nemá hlavní postavu ani přípravu na to, kdo jí bude. Tři totálně zarostlí zztopáci nejsou těmi pravými hrdiny, zvlášť když hned v úvodu ubodají stráž. Pak je to trochu chaos, opět blbí indiáni, kteří krouží pod svahem a nechají se kosit revolvery (a pitomosti typu: "hodně prašte, ať si myslí, že nás je hodně" /když skupinka čtyř jezdců sjíždí z kopce, indiánům jak na dlani). Joel McCrea jako jediný má westernový potenciál. Slabší kousek od MGM. Arlene Dahl opravdu kočka.(13.10.2013)

• KarKulA

Lehce podprůměný western z období Občanské války. Film nabízí docela slibný začátek, nicméně potenciálu nevyužije a mění se v docela roztahanou nudu, ve které se vleče i těch pár napínavých scén. Zajímavé je obsazení stárnoucího idolu němé éry Ramona Novarra jakožto Dona Antonia Chavese, který se tu objevuje v jedné z vedlejších rolí. Lepší 2*.(26.9.2011)

Nebylo to tak hrozné, jak jsem čekal po přečtení komentářů, ale žádný zázrak taky ne. Slabší průměr, 2,5(14.10.2017)