Portrét pohřešované (TV film)

• Česko

Paul Joyal

Kostýmy:

Tina Fiorda
  • coscarelli

Patranie skoncilo, nezvestnu nasli v kanale (rozumej ODPAD!). Nezaujimave a natocene tak zufalo, nenasiel som znamku niecoho ,kvoli comu by som privrel pol viecka. A nuda nehorazna a uviedla ma do depresivnej nalady. Opat som asi ocakaval, pretoze nerobi mi problem patrat po nezvestnych v inych filmovych pripadoch.(26.9.2015)

• artas

Mater jasnovidec a telepat, to je husté. Námet keď rodič hľadá svoje unesené dieťa je už dosť opotrebovaný, ale stále sa dá z toho niečo vyžmýkať a bude to výborné. Tým ale určite nemyslím tento film, odbočil som k Taken. V Nezvestnej nenápaditosť scenára zachraňujú nadprirodzené schopnosti hlavnej hrdinky. Škoda že nevidela do budúcnosti, mohla by hneď zistiť že jej unesú dcéru, dostala by zaracha a nemusel by som sa nudiť pri nezáživnom filme.(6.8.2009)

• Smok

Áno, presne takto sa to robí, keď nemáš nápad, peniaze, si Kanaďan a za každú cenu chceš natočiť nejakú televíznu "šupu". To ti potom nezostáva iné, len vymyslieť postavu jasnovideckej matky, ktorej stačí sa podozrivého dotknúť a hneď jej to všetko nabieha. Všetci kanadskí policajti môžu ísť s kľudom do výsluhového dôchodku, je tu predsa Dedee Pfeiffer a jej postava Emilie natočená podľa skutočnosti!!! Holy shit!(23.6.2010)

• Handle

Béčkové klišé s nezajímavými herci - a díky matčiným vizím ani nevěřím, že se to skutečně stalo, podle mě dělá z lidí tento film tak trochu blbce..(12.7.2010)

• tron

Ach jaj, tieto kanadské mysteriózne televízne trilery. Žena s „darom od nebies“ stratí dospievajúcu dcéru, na čo sa dáva do pátrania. Stačí jej, aby sa dotkla potenciálneho podozrivého a „vidí“, čo v poslednom čase (a komu a kde) urobil, povedal atď. Je to bez atmosféry, napätia, humoru a originality. "Klasická" pozerateľná nuda na utorok večer, keď unavení prídete z práce a ste radi, že ste radi.(7.8.2009)