Reklama

Reklama

Odbor městské zeleně

(seriál)
  • USA Parks and Recreation (více)
Ukázka z filmu 8
Komedie
USA, (2009–2015), 44 h 10 min (Minutáž: 21–22 min)

Hudba:

Mark Rivers

Hrají:

Amy Poehler, Rashida Jones, Paul Schneider, Aziz Ansari, Jim O’Heir, Aubrey Plaza, Nick Offerman, Frank Medrano, Retta, Lennon Wynn, H. Jon Benjamin (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(7) / Epizody(125)

Obsahy(1)

No řekněte, nebylo by skvělé mít taky tak iniciativní zastupitelku v místní vládě, která by místo masivní díry nebo chcete-li jámy mezi domky, chtěla postavit velký park pro potěšení a užitek obyvatel se svými dětmi? Někteří z Pawnee v Indianě si to ovšem nemyslí.
Seriál od tvůrce americké verze The Office - obdobně točené jako "mockumentary". (biskin)

(více)

Videa (35)

Ukázka z filmu 8

Recenze (140)

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

nechápu jak jsem tohle mohl minout když se vysílalo.Při hledání "náhrady" za Office přišla řada na chvílemi podobně laděné Parky a byla to skvělé volba.Není to sice bez chybičky,některé díly jsou slabší a má to i svoje nasírací momenty (i když zdaleka ne tolik jako Office),ale většinu času sem se bavil královsky a u některých dílů sem se smál dost nahlas a to u sitcomů zase není úplně pravidlo (ač by mělo).Teď mi tahle partička okolo Leslie a božského Rona bude chybět a časem si dám komplet znova...85% ()

Madluska 

všechny recenze uživatele

Když už jsem si myslela, že komediální seriály neexistují, dostala jsem od bráchy tip na PArks and Recereation. Paráda! Dvacet minutek je tak akorát, postavy jsou přiměřeně ulítlé (Ron rulez) a kupodivu ani zasypání díry netáhne seriál ke dnu. Trochu slabší se mi zdají díly s nástupem auditorů, ale snad se zase vyhoupnou zpátky do sedla (RIP Lil Sebastian). ()

Reklama

Pirabin 

všechny recenze uživatele

Po pilotu mi to dost přijde jako zkopírovanej kancl, plus nějaký scény který jsou takový "eeeeh?" Nevím jestli půjdu do dalších. Druhý díl o něco lepší, ale furt takový to, že se chvílema cítíte trapně. V komentářích čtu, že je to jen v první řadě, ale kvalita je lepší už v tom druhém díle. Jsem ochotný zjistit jak to bude dál :) ()

Morien 

všechny recenze uživatele

Hodně mňamek, feministická legenda, ale ve spoustě míst se tvůrci příliš spoléhají na ne až tolik vtipnou (a hlavně opakovanou) improvizaci (Andy) a přespříliš nerealisticky přestřelené zápletky (Tom). Určitě měli skončit trochu dřív a tak nějak to všechno víc zahustit, ale pozitivní pocity i tak převládají. So long and thanks for all the memes. ()

dubinak 

všechny recenze uživatele

Kvalitativně skoro stejně vtipná nálož jako The Office, i když ta mi přirostla k srdíčku asi trochu víc, nicméně, charakter Leslie Knope je s Michaelem Scottem téměř srovnatelný, jen jsou šílení trochu odlišně. Každopádně od druhé série tohle jede jako po drátkách a v podstatě až do konce šesté to neklesá na kvalitě. Vždycky mě mrzelo, když zmizela některá z postav, ale většinou to scénář dokázal nějak zalepit a přijít s něčím, co to vynahradilo. Poslední série po time jumpu asi nejslabší, jak to tak u těchto dlouhých seriálu bývá, ale ráda si Parks & Recreation zase někdy nějakým dílem připomenu. Bylo fajn sledovat i to, jak herci profesně rostou a s každou řadou byly jejich výkony lepší a lepší. ()

Galerie (2 856)

Zajímavosti (28)

  • Nick Offerman (Ron Swanson) a Megan Mullally (Ronova bývalá žena Tammy) jsou ve skutečnosti manželé. (Brousitch)
  • NBC původně objednalo 13 epizod 1. řady, nicméně kvůli těhotenství hlavní herečky Amy Poehler (Leslie Knope) bylo nakonec vyprodukováno epizod pouze 6. (Kucndo)

Související novinky

Nejlepší seriály posledních deseti let?

Nejlepší seriály posledních deseti let?

01.11.2019

Konec roku se pomalu ale jistě blíží a s ním pochopitelně brzy dorazí i nejrůznější filmové a seriálové žebříčky. Ty nás teď ale nezajímají. Místo toho se podíváme na žebříček, který se ohlíží rovnou… (více)

Battlestar Galactica dostane pokračování

Battlestar Galactica dostane pokračování

18.09.2019

Kultovní sci-fi seriál Battlestar Galactica se dočká pokračování. Oznámili to zástupci stanice NBC, kteří zároveň veřejnosti odhalili svoji novou chystanou streamovací službu nazvanou Peacock. Jak… (více)

Reklama

Reklama