Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PauloZ
  ****

  Tak tohle mi sedlo, skvělá a svěží jízda ve které je "překvapivě" Jonah Hill skoro nonstop v kaši a blije, čtyři tyčky ve čtyřech skvělých záběrech :-)). Nemám s tímhle počinem téměř žádný problém, jenom poslední půlhodinka nemusela tak zpomlait a zvážnět, to by bylo i za 5*, ale proč beru to. Obzvláště povedená je scéna kdy Hill vypije a vyhulí všechno, jenom aby zůstal Aldous v pohodě a samozřejmě scéna s Jefryem, to musel být solidní zabiják :-)).(11.10.2010)

 • ScarPoul
  *

  Pseudokomický blábol, ktorý využíva Aldusa Snowa - inak skvelo napísanú Segelovú postavu - a pretvára ho v nejakého hrdinu z bolesťou na duši, ktorý je vlastne kráľom šoubiznisu. Tento film je úplne mimo čo sa týka časovania humoru, sympatických postáv, alebo zmysluplného deja. Cecky a drogy, to všetko tu pôsobí samoúčelne a keď sa to zopakuje po desiaty krát tak si vlastne uvedomíme že film vlastne nikde nespeje a keď hej, tak len k predvídateľnému koncu. Toto je jedno z najhorších sklamaní v celej tvorbe Apatowa.. Ale Tom Felton ma pobavil.(30.11.2010)

 • robbiee
  ****

  [imdb: 7.1/10] | me: Výborný našlapaný rozbeh, ktorý dostatočne drží svoje tempo... časom sa trošku zmierni a tlak na bránicu jemne povolí, ale nie dlhodobo - len s menšou kadenciou. Táto komédia patrí do tej skupiny filmov, ktoré prinášajú dnes iný svieži štýl (Forgetting Sarah Marshall, Knocked Up, ...) a má svoje špecifické miesto medzi ostatnými vďaka svojej inovatívnosti a svojskému humoru. Ďalším plusom je nečakané množstvo vhodne rozmiestnených celebrít v ich funny cameach. Film baví od začiatku až do konca ... a o to tu hlavne ide! "Do you have any ideas how many Air Jordans six black kids wear?"(10.8.2010)

 • Johny_fork
  *****

  Po delší odmlce konečně velmi zábavná záležitost, mám rád ostřejší humor. Dostaň ho tam je někde na půl cesty mezi Kopačkami a Pařbou ve Vegas, což jsou dle mého nejlepší komedie posledních roků. Konfrontace Hill - Brand vyvolává neuvěřitelně střelené komické situace s naprostou přirozeností - poblitý Hill s drogama v konečníku:). Vynikající hudební doprovod. Po druhém shlédnutím povyšuji hodnocení na absolutní, jelikož film má spád, fakt je to prdel a vše graduje podobně jako samotný rockový koncert. Jo chlupatá zeď, nechám si s ní obložit z venku celej barák. Můj barák bude hustej jako vlkodlak.(30.12.2010)

 • castor
  ***

  Krok (a kousek) zpátky.. Asi každý bude nový snímek Nicholase Stollera srovnávat s předchozími Kopačkami. Může za to logicky Russell Brand ve vedlejší roli excentrického zpěváka s dokonale úchylnými pohyby a nechutně dlouhým jazykem. Coby Aldous Snow se objevuje i tady a k němu tvůrci přihodili podržtašku Aarona z nahrávacího studia. A hlavně dosud i Aldousova skalního fandu. Tenhle tlouštík musí pološíleného zpěváka dostat z kolébky fotbalu na výroční koncert do Ameriky. Stihnou se solidně vylít, několikrát poblít, leckoho zurážet a ještě si pokecat o životních pravdách. Těšil jsem se, a to moc. Ale tohle šlo místy úplně mimo mě. Zklamala mě totální nevyrovnanost snímku. Někdy se divák popadá smíchy za břicho, jindy jen čeká co přijde, a ono nic nepřichází. A to jsou třeba i desetiminutové pasáže. A to už je sakra problém. Chemie mezi nimi ústřední dvojicí sice jakž takž funguje, ale co naplat, když mě scénář humorem i tím pověstným feelingem prostě minul. Vážné momenty navíc nefungují. Herecky bez větších výhrad, překvapí Rose Byrne k ní netypické roli.(2.11.2010)

 • - Jonah Hill si zahrál již ve zmíněném filmu Kopačky, který také režíroval Nicholas Stoller, nyní však dostal na starost zcela novou postavu. (Coldrex)

 • - Russell Brand v rámci natáčení koncertní scény skutečně vystoupil před dvaceti tisíci diváky londýnské O₂ Areny. (Coldrex)

 • - Námět napsal herec Jason Segel. (korbitch22)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace