Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V roce 1856 přijíždí horník Rick Nelson (Joel McCrea) do San Francisca, aby si odpočinul a zabavil se. Ve skutečnosti ho pozval jeho přítel Jim Martin (Onslow Stevens), aby mu jako bývalý člen civilní stráže pomohl ve městě vykořenit korupci. Seznamuje se s atraktivní Adelaide McCallovou (Yvonne De Carlo), přítelkyní místního obchodníka Andrewa Caina (Sidney Blackmer) ovládajícího město. Rick je i proti své vůli vržen do mocenského boje znesvářených stran. (ilclassico)

(více)

Recenze (3)

Dale 

všechny recenze uživatele

Nie veľmi tradičný western, v ktorom hrajú prím politické špinavosti. McCrea v obvyklej úlohe, potešil jeho sidekick, ktorý trúsil hlášky na počkanie a Yvonne De Carlo, ktorá nikdy nebola krajšia. ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Vyslovene priemerny western, ktory v case pravom zapadol. Maketa westernoveho mestecka este jakz takz na urovni, ovsem kulisy plane a western na temu boj znesvarenych stran a korupcia ... je teda sakra malo . 50 % ()

Reklama

ilclassico 

všechny recenze uživatele

Joel McCrea hraje celkem sympatickou postavu, žel je jediná, která je jakžtakž dobře napsaná. Ani příběh by nebyl špatný, kdyby scénář nebyl tak slabý a ještě hůře natočen. V rámci žánru za 2,5. ()

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama