Thea Clayhillová pracuje v malém vydavatelství jako sekretářka arogantního šéfa Jerryho Steinwalda. Ten ji pověřuje spoustou ponižujících úkolů, za každou drobnost ji peskuje a nakonec se ji rozhodne propustit. Dívka se však po smrti rodičů stará o mladší sestřičku Emmu a nemůže si dovolit o práci přijít. Aby si ji udržela, řekne Jerrymu, že je těhotná. Lež skutečně zabere a práce jí zůstane. Jenže teď musí vyřešit, co se svým "těhotenstvím", zejména když se informace rozkřikne a všichni se k ní začnou chovat hezky a pozorně. S pomocí kamarádky Lisy a umělého bříška předstírá úspěšně jiný stav a přitom horečně přemýšlí, jak ze zapeklité situace ven. Jerry musí načas odjet z města a firmu převezme jeho sympatický bratr Nick. Aby pro vydavatelství získal knihu Suzie Cavandishové, vezme s sebou na setkání se spisovatelkou Theu, která ji přesvědčí. Nick pak rozjede ve vydavatelství novou divizi, zaměřenou na rodinu, a chce Theu jmenovat editorkou. Navíc se mezi ní a Nickem začne rodit romantické pouto. Thea si nového života užívá tak opravdově, že se jeho součástí stane i její těhotenství. Emmě se to však nelíbí a snaží se sestru přimět, aby se ke lži přiznala. Nejprve náznaky, později přímo, a když nic nezabere, přistoupí k sabotážím. Thea se brání, ale pravda nakonec vyjde najevo. Bohužel v tu nejméně vhodnou chvíli. (TV Nova)

El_Barto

Lindsay Lohan kdysi prý řekla že chce do svých třicátých narozenin získat Oscara. Ale to by proto musela začít něco dělat!! pokud nějaká z těch kravin co za posledních šest let natočila by tu sošku získala tak to znamená jediné: Americká filmová akademie je buď až na kost zkorumpovaná nebo úplně blbá! Já bych ten její výrok trochu upravil: Doufám, že do svých třiceti nezískám Zlatou Malinu. Protože ty její filmy jsou čím dál horší. Myslel jsem že větší nudu než Vlastní pravidla nenatočí ale tohle překonalo všechny moje očekávání!! ()

mala_kea

Ještě před spuštěním mi bylo jasné, že to bude něco neúnosného a zbytečného. Jediný důvod, proč jsem nesmysl shlédl je samozřejmě Lindsay, která snad ani zklamat nemůžu. Určitě ne v roli, která je pro ní stvořená.1/2*. Druhou polovinu hvězdy dávám, sic nerad, tak za poměrně vydařený nápad a myšlenku. Jeho provedení nehodnotím z jasného důvodu. Nechci se zase začít vztekat. ()

Skuby47

Cílem této komedie jistě nebylo šířit gynekologickou osvětu, ani řešit problém zaměstnanosti těhotných žen. Příběh je předvídatelný, místy dokonce i vtipný. Určitě nebyl natočen, aby pozvedl uměleckou úroveň kinematografie, čemuž odpovídají i herecké výkony. Měl-li za cíl diváky pobavit, tak v mém případě se mu to docela podařilo. Jen bych mu vytkla, že pokud to byl film určený spíše pro ženy, tak je s podivem, že tam nebyl ani jeden pohledný chlap. ()

dr.fish

Naprosto obyčejná komedie o holce, která předstírá těhotenství, aby ji šéf nevyhodil z práce. Předstírané těhotenství jí natolik změní život, že se z flákače a rebela stává pracovitá a oblíbená spolupracovnice. Už předběžné nastínění děje dává tušit, že se nemůže jednat o převratné dílo světové kinematografie a taky se nejedná. Lindsay Lohan se sice do role hodí, ale v podstatě v ní nemá co hrát, jelikož scénář je velmi chabý. A to by se dal ten nápad se změnou psychiky opravdu pěkně rozvést. Lindsay Lohan byla pěkná jen pár let svého života a tento film do nich jistě patří. Její milovníci si jistě přijdou na své. Nám ostatním se nezbývá než se celý film nudit...50% ()

knoxwile100

Americké romantické komedie nejsou zrovna můj oblíbený žánr, ale byl jsem mile překvapen. Linsdy předvedla relativně dobrý výkon a párkrát jsem se i docela zasmál. Oceňuji především originální scénář. Na falešném těhotenstvím sice není nic převratného, ale alespoň není hlavním problémem partnerský vztah, jak se u drtivé většiny amerických romantických komedií dá očekávat. Na druhou stranu mě herecky nikdo kromě linsdy nikdo nezaujal. Ještě dávám malé mínus za hudbu (jak je u mě zvykem.) 58%. ()

• Filmovalo sa v kalifornskom meste Los Angeles, Burbanku a Woodland Hills. (MikaelSVK)
  • Původně film jen pro kino distribuci, ale později povolený jako televizní film. (ČSFD)