Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  ***

  Je to dobrá zábava, ale někdy mi to připadalo šíleně trapný, hlavně když jsem sledoval super akčního prezidenta USA, kterej chrabě bojuje bok po boku s vojákama proti emzákům a spousta dalších podobnejch scén, ale nejvíc mě dostalo když prezident řiká sedlákovi, kterej letí na jistou smrt "zlom vaz". Ale když si těhle trapáren nebudete všímat a sledovat jenom spoustu skvělých efektů, celkem slušnej příběh okořeněnej vtípkama a různýma hláškama a nějaký ty letecký bitvy, tak se u toho dá skvěle pobavit, ale bohužel je film příliš dlouhej aby bavil po celý 2 a pul hodiny, takze jsme se občas nudil, ale pořád je to nadprůměrnej film. Je to spíš 3,5*(22.4.2005)

 • Renton
  *****

  Scénář: Dean Devlin, Roland Emmerich .. Nevím přesně proč, ale mně se TOHLE jednoduše líbí. Co líbí, je to sci-fi nářez apokalypsa!! Téměř špička žánru co se ultra katastrofické vize návštěvy mimozemšťanů týče. Vše zobrazeno v opravdu monstrózním stylu, jak se na takový blockbuster sluší a navíc velice zábavně! Bez dalších debat, jasná stovka.(10.11.2004)

 • igi B.
  ***

  Blbé - leč kupodivu vcelku zábavné... I v rámci žánru však za víc jak za tři hvězdičky nestojí - z toho jedna za zvláštní efekty... Dojemná zde je úloha pohádkové postavy amerického prdzidenta. Obávám se však, že ten současný už jedenáctého v dvoutisícímprvním dokázal, že by se při jakékoli invazi podělal strachy. No, ještě že je to jen taková hloupá hollywoodština... :-)(28.1.2006)

 • T2
  ***

  Rozpočet $75miliónovTržby USA $306,169,268Tržby Celosvetovo $817,400,891║ Najprv prišiel skvelý trailer čo nehorázne navnadil a nakoniec som v kine krútil hlavou čo za prevarený blockbastrový vývar plný trápnych srandičiek pozerám. Emmerich to až moc preplácal a zbytočne naťahoval. /videl v kine: 60%/(20.7.2005)

 • Lima
  *

  "Kradu, kradeš, krademe." Aneb Emmerich s Devlinem se sešli, naházeli do společného kotle své mozkové výplody, řádně zamíchali a vznikl z toho nepoživatelný blivajz. Vypnul jsem mozek a chtěl jsem se jenom bavit, jenže tady by nepomohla ani mozková lobotomie. Mohutná lavina klišé a stupidity mně smetla tak, že podruhý už bych si to nechtěl zopakovat.(11.5.2003)

 • - Podle DVD komentáře supervizora speciálních efektů Volkera Engela, byl hořící motor na konci hračkou, kterou koupili v obchodě. (don corleone)

 • - Označení "R" a "2" na dveřích Area 51 jsou odkazem na R2-D2 z Hvězdných válek. (don corleone)

 • - Kvůli scéně, kdy exploduje Bílý dům byl postaven model, který měřil metr osmdesát na výšku, necelé čtyři metry na šíři a byl kompletně vyroben ze sádry. Přípravy na detonaci trvaly týden a bylo použito přes čtyřicet náloží. (Pumiiix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace