Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Příběh plný šlapek a opovrženíhodných bastardů, kteří se zabíjejí navzájem. Juliette Flowersová přísahá, že doveze domů do Texasu tělo Ransoma Pridea, kterého zastřelili kdesi v mexických ulicích. Jenže musí bojovat s vraždícím reverendem, zlým psancem, dvěma nájemnými vrahy a zlým Mexičanem. S pomocí siamských dvojčat, které kouří opium, trpaslíka vybaveného brokovnicemi, a Ransomova mladšího bratra Juliette ozdobí hranici spoustou krve pro čest a slávu svého Ransoma... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (13)

jopal 

všechny recenze uživatele

Neviem preco ten zavadzajuci popis v nazve "dokumentarni", pretoze ja som tam ziadny dokument nevidel. Slusny western, ukazujuci "carovny zapad" troch z ineho svetla. Mal som verziu, kde neboli prelozene orginal rozhovory medzi domacimi, takze trochu znizeny zazitok, pozor teda, ci to mate prelozene... ()

Aligon odpad!

všechny recenze uživatele

Strašné , hrozné, trápne a neviem čo ešte ... utrpenie a respektívne aj trpezlivosť to dopozerať. Chcel som to vypnúť už po 10 minútach ale akosi sa mi nechcelo stať z postele tak som to dopozeral. Snaha o western? Dosť sa im podarilo stvárniť jeho paródiu. Automatická pištol z 21 stor. vo western prostredí ma dostala :D Historické fakty, autá, motorka .. NO COMMENT. Radšej sa tomu filmu vyhnúť a ušetriť si 1,5 hodiny života . ()

Reklama

Karamanlis 

všechny recenze uživatele

Stráviteľný kanadský westernový pokus, ktorý aj keď je síce situovaný do obdobia po skončení slávnej éry divokého západu (r. 1901) disponuje dostatkom prestreliek a mlátičiek, za čo som prižmúril oko nad nesympatickým hereckým ansámblom na čele so presluhujúcim starčekom Kristoffersonom. Rušili ma však občasné režisérove pokusy o to, dodať filmu prostredníctvom nezmyselných prestrihov a psychozáberov akýsi "vyšší rozmer"... takáto forma pseudoumenia tomu viac uškodila než prospela. ()

Psema 

všechny recenze uživatele

Svým způsobem sympatická blbina, bavící výborným castingem, ujetými nápady (Tyrion s brokárnou, siamská dvojčata v renesančních ohozech) a fajnovým závěrečným rozuzlením. Škoda, že tempo tolik hapruje a pokusy o psychologii nefungují ani omylem. Jakmile se totiž na place nešetří kulkami, krví a upadanými ušními boltci, je Ransom Pride neurážející béčkový western na noční vysílání Novy Cinemy. 5/10 ()

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Co k tomuhle dodat? Asi takhle - už jste viděli western, kde jezdí auto a motorka se sajdkou? Tak tady budete. Děj nás zavádí do roku 1911, takže kdo čeká klasiku - bude nutně v šoku. Ono je to celé takové moderně pojaté. Vše je točeno v šedivých a okrových filtrech, ty barvy pak podkreslují tóny elektrických kytar. Hrdinové se chovají drsně, tak moc až jim to nevěříte. Sem tam se blýskl dobrý nápad, který jsem jinde neviděl. Například střílející siamská dvojčata těžce konkurovala komisaři Juvemu a jeho třetí ruce v druhém dílu Fantomase :-). Dost mi vydily ty prostřihy se záběry na lebky zvířat i pravidelné po přestřelkové replaye. Celé to bylo taková podivnost. Brandon Walsh vypadal jako pistolník dobře, stáří a bíbr mu sedly. Kristofferson také potěšil. Celkově je to ale jen na jeden mexickej dolar protože se to celkem táhlo a ty filozofický kecy mne nebavily. * ()

Galerie (30)

Reklama

Reklama