Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lukoboss
  **

  Vidím, že mám v podstatě ty samé problémy, co se Hrobníka týče. Každý záběr je přezoomován, vypadá to, jakoby kameraman tuhle funkci teprve objevil a snažil se jí využít za každou cenu. Výsledek je ale ne zrovna dobrý. A potom..... Zedníčková v roli drsné vyšetřovatelky. To je špatná kombinace, protože spíš působí jako kráva. Jinak ten příběh zase tak špatný nebyl.(20.4.2009)

 • Big Bear
  **

  Velká slabota. Přehrávající přemakepovanou Freimanovou hrající rádobydrsnou vedoucí kriminalistů bych ještě přešel, přeci jen byla dříve mojí oblíbenou herečkou. Afektovanou a přehrávající Zedníčkovou bych ještě také jakžtakž zkousnul, přeci jen se mi tehdy v Helimadoe líbila.... Taťka šmoula Oldřich Vlach hrál standardně, potěšil svojí civilní odporností jen herec hrající vraha (nebudu přeci vyzrazovat kdo to byl - těm co to neviděli). Kameramana bych ale za jeho výkon hodil někde na samotě do septiku... to neustálé akční zoomování obličejů bylo fakt děsné ! Tohle je max za dvě knížky z antíku. * *(6.7.2014)

 • Joeey
  ***

  Ucházející detektivka. Má docela spád, děj, myslím, nepostrádá žádnou nezbytnou ingredienci dobré kriminálky, ovšem z hereckých výkonů jsem rovněž nebyl odvázán. Co však bije do oka nejvíce - a rovněž to už tady zmínilo několik lidí přede mnou - je ta "akční" kamera (zvláště při jednom dialogu, kde po každé replice kamera švenkne od jednoho herce k druhému).(19.4.2009)

 • JimmyII
  **

  Další bezduchá a téměř amatérská pitomina z dílny České televize potažmo páně Kleina. Kameraman vypadá, jako by dostal záchvat pseudoartovosti (rozuměj dojem uměleckosti od někoho, kdo nikdy neviděl nic kvalitního), herci jako obykle v TV přehrávají, až na pár světlých okamžiků, a scénárista to tak nějak slepil z různých klišé a na konec se úplně vyprdnul, proč taky něco vysvětlovat, když mě nenapadá nic zajímavého, že... Bože, dost už! Kdy si někdo konečně uvědomí, že na tohle fakt nikdo nepotřebuje koukat? Hvězdičky snad jenom za Vlachovu hlášku "Na to ti seru, krávo!"(20.4.2009)

 • sator
  ****

  Sériový vrah Strouhal se jmenuje v inscenaci,porovnejte s reáliemi vraha Roubala.................................................. Ivan Roubal získal středoškolské vzdělání na zemědělské škole a maturitu složil v roce 1970. Vystřídal několik zaměstnání. Pracoval na dráze jako pomocník strojvůdce, vlakový průvodčí, topič v kotelně, dřevorubec a jeden čas se živil také jako zootechnik. Znalci z oboru psychologie a psychiatrie byl hodnocen jako osobnost silně defektní, bezcitná, narcistická, egocentrická a sobecká. Podle nich Roubal pohrdal lidmi a jeho nejvyšší hodnotou jsou mu peníze a majetek. Při dosahování těchto cílů byl bezohledný a surový a byl schopen agrese a krutosti. Ve vypjatých situacích se však velmi dobře ovládal. Jeho IQ činí 112 a je označováno za mírně nadprůměrné. Posudek znalci uzavřeli konstatováním, že "objektivní možnosti jeho resocializace jsou v rámci současného systému velmi omezené."Při komunikaci se znalci, vyšetřovateli a nakonec i před soudem vtipkoval, používal bohatý slovník a své odpovědi prokládal citáty z bible. Nikdy neopomněl dát okázale najevo, že je hluboce věřícím křesťanem. Před zahájením jednoho z mnoha líčení doslova uvedl: "dobrovolně se vzdávám svého práva, kterým je lhát. Bylo by mi to odporné a neslučuje se to s mou vírou"... V závěrečné řeči vyzval Roubal soudce k božímu soudu. V minulosti byl trestán podmínečným trestem za dopravní nehodu na železnici způsobenou nedbalostí a za členství v sektě Jehovistů (v době před rokem 1989), se kterou se pak, ještě před revolucí rozešel. 70%(19.4.2009)

 • - Fotbalisté nemohou oslavovat postup 23. 8., v tu dobu totiž mají za sebou 2 až 3 kola nové sezony. Reálné je datum o dva měsíce dříve, tedy přibližně 23. 6., kdy končí fotbalové soutěže. (offlineman)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace