Film se tváří naprosto vážně a velmi dramaticky, nicméně děj je spíše k pousmání. Pointa sice není úplně marná, ale motivy a jednání postav marností, toporností a potácivostí zavání v téměř každém okamžiku. Závěr už je úplně k smíchu. Jediným skutečně velkým kladem je důstojná postava Oldřicha Vlacha, i když jako detektiv před důchodem už také s tasenou pistolí zrovna respekt nenahání.(26.8.2015)

Na české televizní poměry nadprůměrné dílo. Dost mě zaujala ta plejáda dobrých herců v naprosto netypických rolích, zejména trojlístek Töpfer, Freimanová a Vlach hráli diametrálně odlišné postavy než ty z jejich obvyklé škatulky (a poslední dva jmenovaní byli docela mimo). Poněkud zavádějící je popisek filmu "Psychologický/Horor", protože se jedná o čistokrevnou kriminálku, ale to není až tak podstatné.Za vcelku komický fakt považuji tu skutečnost, že Miroslav Etzler hrál v tomto TV filmu pro ČESKOU TELEVIZI postavu redaktora jako vystřiženou z NOVÁCKÉHO Na vlastní oči. Celý snímek však sráží dolů zejména tradiční bolesti českých televizních filmů, tedy pochybný hudební doprovod, ultradebilní kamera a herecké výkony vedlejších postav, které bych označil jako amatérismus na druhou.(19.4.2009)

• JimmyII

Další bezduchá a téměř amatérská pitomina z dílny České televize potažmo páně Kleina. Kameraman vypadá, jako by dostal záchvat pseudoartovosti (rozuměj dojem uměleckosti od někoho, kdo nikdy neviděl nic kvalitního), herci jako obykle v TV přehrávají, až na pár světlých okamžiků, a scénárista to tak nějak slepil z různých klišé a na konec se úplně vyprdnul, proč taky něco vysvětlovat, když mě nenapadá nic zajímavého, že... Bože, dost už! Kdy si někdo konečně uvědomí, že na tohle fakt nikdo nepotřebuje koukat? Hvězdičky snad jenom za Vlachovu hlášku "Na to ti seru, krávo!"(20.4.2009)

Ucházející detektivka. Má docela spád, děj, myslím, nepostrádá žádnou nezbytnou ingredienci dobré kriminálky, ovšem z hereckých výkonů jsem rovněž nebyl odvázán. Co však bije do oka nejvíce - a rovněž to už tady zmínilo několik lidí přede mnou - je ta "akční" kamera (zvláště při jednom dialogu, kde po každé replice kamera švenkne od jednoho herce k druhému).(19.4.2009)

• LaGomme

Zabít hyperdementního kameramana, kterej si myslí, že rychlý pohyby kamery sem a tam a neustálý přibližování má bejt nějaký supercool (ne, kurva neni), ultrašpatnýho scénáristu a půlku hereckýho ansáblu a možná, MOŽNÁ, by to bylo i koukatelný. Takhle je to jen další typicky strašně mizerná česká hovadina. 20%(26.5.2013)

• - Fotbalisté nemohou oslavovat postup 23. 8., v tu dobu totiž mají za sebou 2 až 3 kola nové sezony. Reálné je datum o dva měsíce dříve, tedy přibližně 23. 6., kdy končí fotbalové soutěže. (offlineman)