Nebesa smrti

Eric Norlin

Kostýmy:

Riva Pollard
  • Domec

Ale tak cekala jsem to horsi. Na hercich je samozrejme videt, ze byli vybirani podle cen a ne podle kvalit.... Jinak film by mel urcite velkej potencial, pointa filmu mi osobne prijde hodne dobra a kdyby s ni tvurci zacali pracovat driv a odpustili si ty "teen" kraviny co se dely v letadle skoro po celou dobu, tak by se film posunul uplne na jinou pricku. Takze za ten konec (kdyz nepocitam to kliseovsky chyceni rukou) dam 2.5*(20.1.2011)

• sir-dave

Komorní horory, které si vystačí jen s několika málo herci a dobrou zápletkou se občas vyvedou, tohle patřilo k tomu horšímu co jsem viděl. V podstatě po vjezdu do mračna nečekáte na nic jiného než na vyústění příběhu. Nudné dialogy zachraňovali dobré herecké výkony ale ten základ na čem to bylo celé postaveno mě příliš neoslovilo. Takovéto nadpřizeno je mimo můj vkus.. Jessica Lowndes má rozhodně navíc!(29.10.2010)

• igi B.

Nebesa! . . . Výron monstrozních duševních chcanků scénáristy bez smysluplné pointy (ne, ten kvazihepykonec fakt už nic nenapraví) i logiky děje (nemá cenu vypočítávat jednu imbecilní kravinu za druhou i při přijetí hry autorů na nadžánrovou taškařici) a režijní impotence v >myštériju< (hahahaha, "vědecké fikce" se zde vyskytuje rovná NULA, zato zde opět zase jednou chybí žánr "komedie"!) upoceném pro ne moc bystrou vrstvu popkulturní mládeže, pro vycooleného našince pak umocněno ořezem obrazu a děsivým uhýkaným dablinkem pražské čudlárny čtvrté kategorie... . . . Vskutku tedy zase jednou zážitek, hoden lehce nacamraného >pitko-sabotního< rána s ránou... %-[.. . . . Amen! - - - - - (Poprvé a naposledy asi v důsledku nebeské blazeovanosti protrpěno 12.5.2012 na brzceranní >tv primeroskůl< , hovnocení 386., komentsrář zde uštrykovaný s opovržením jako štyryašedesátý - 12.5.2012)(12.5.2012)

Aj na priek malému rozpočtu a béčkovím hercom ma film dosť potešil. Rozhodoval som sa medzi 4* a 3*, no priklonil som sa k 3* pretože zopár scén mi prišlo dosť nevydarených až stupídnych. Ale atmosféra v lietadle bola velice dobrá, temná, dramatická, dej rýchlo plynúci, takže nemám dôvod dávať menšie hodnotenie.(5.5.2011)

Snímok zo začiatku pekne graduje, pomaličky sa nám zahusťuje atmosféra, ale v polovičke to zastane na mŕtvom bode a je dokonané. A to ani nehovorím o tom, ako to nakoniec celé zhovadí záverečný dejový zvrat, ktorý snímok posúva na celkom inú koľaj v hororovom žánri a tých, čo čakali hutný fantasy horor, riadne naštve. Ale to by som už pri takomto druhotriednom filme chcel veľa a tak som ako tak spokojný aspoň s tým, čo sa mi dostalo.(23.3.2011)

• - Řídící věž povolila vzlet letadla z ranveje 15L. Když letadlo rolluje na start, je vidět označení 26L. (Cheeker)

• - Když Sara (Jessica Lowndes) ladí rádio, aby mohla vyslat nouzové volání, naladí frekvenci 127,6 MHz. Mezinárodní nouzová frekvence pro civilní lety je ale 121,5MHz. (Cheeker)

• - Natáčení probíhalo ve Vancouveru, Aldergrove, Langley a Pitt Meadows v Kanadě. (Cheeker)