Kocour v botách na divokém západě

• Česko Kocour v botách 3: Na Divokém západě (více)

Kocour Pero je opět tady a společně s ním i nové dobrodružství. Tentokrát se vypraví na Divoký západ, do městečka, které se třese strachy před zločineckou bandou. To Pero nemůže nechat jen tak a rozhodne se, že s pomocí svých přátel dá banditům pořádně za uši. A jak už je zvykem, v patách má přitom trojici nepřátelských koček, kterým se nelíbí, že Pero nejí myši. (oficiální text distributora)

Marek1991

Nedávno som sa opäť dostal k trom jedinečným dielom o kocúrovi v čižmách. Tento sa mi zo všetkých páčil najmenej, ale aj tak to bolo na svoju dobu skvelé. Tá animácia, tie pohyby. Podľa mňa predčuje v mnohých veciach aj dnešné obrazovo vyšperkované. Kovbojsky skvelé, hudobne tiež nezabudnuteľné. Scenár však občas nebavil a nudil, ale to naozaj sa jedná len o maličkosti. Je vidieť, že kovbojky vtedy frčali, je to rozprávka môjho detstva, vtedy som zniesol len takéto kovbojky. Pero je postava, ktorá si zaslúžila aspoň toľko dielov, čo Pokémoni, ale to by bolo veľa filmov, ale aspoň 10 takýchto rozprávok určite. Keď si ju pozriete zistíte, že je aktuálna a má morálny odkaz a veľa prepojení s realitou, dej je fantastický, samozrejme veľa vecí naivných a nereálnych najmä, čo sa týka streľby, ale ostatné dobré. ()

JohnMiller

môj ďalší Kult detstva s VHS. Toľko krát som si prehral tento film že sa kazeta doslova roztrhla a zadrhla staré video takže sa video muselo rozobrať a vytiahnuť.. Nikdy som netušil že to je "tretia časť" aj keď začiatok filmu napovedá že ide o pokračovanie. Doteraz to pokladám za výbornú animovanú rozprávku plnú akcie, dobrodružstva a vynikajúcej atmosféry ktorá aspoň pre mňa ešte stále funguje. Vďaka Vapetu som si film opäť pripomenul ()

majo25

Opäť oceňujem veľmi akčne poňatý príbeh a aj niektoré vtipné postavičky na čele s Perom (opäť to smiešno-nešťastne zvolené meno). Japonci westernovskú atmosféru vystihli výborne. Človek by ani nečakal, že to bolo vyrobené v roku 72. Tradične sa však nevyhne infantilnostiam a naivnostiam, indiánske myši wtf? A opäť ústrednú dvojicu mladých milencov tvoria deti, aspoň tak oproti ostatným postavám vyzerajú, čo pôsobí dôsť divne. Aj keď z trilógie filmov v Perovi vychádza tento najhoršie, drží si nastavenú laťku kvality a zábavnosti animácie. ()

CRYPT

Asi muj nejoblibenejsi dil z trilogie kocoura v botach. Sakra jako malej jsem byl neskutecne vytriskanej z neceho takoveho, kdy kocou a jeho lidksy pritel zachranuji cele mesto pred padouchy, zachranuji krasnou mladou divku. Proste to co v mem veku jakozto fanouska westernu dostalo. ()