poster

Dear Eleanor

Drama / Komedie / Dobrodružný

USA, 2016, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dragon'88
  **

  S tazkym srdcom hodnotim za 2.5*. Bolo to pekne a mile podla ocakavania, ale chybalo tomu viac zabavy. 2016-08-10(19.2.2017)

 • JohnCZ
  ***

  V žánru ještě chybí "komedie" a "road-movie". Dear Eleanor je pohodová retro dramedy s příjemným obsazením. Místy vtipná, místa dojemná, na hlavní dvojku se dobře kouká a Luke Wilson s Jessicou Albou ve vedlejších rolích potěší. Příběhově trochu šablonovité, ale tak to u amerických komedií bývá. Jednoduše takový ten film, co nepřekvapí, ale určitě potěší.(25.11.2016)

 • Jardavorel
  **

  Nejnudnější road movie co jsem viděl.(12.12.2016)

 • peetriss
  ****

  Nenáročný, ale milý film. Odpočinkové road movie dobrodružství dvou dívek, obsahující zdravou dávku emocí i příjemného vtipu. Dear Eleanor sice nehýří zásadním dějem, naopak - pohybujeme se spíš v nenáročných vodách, takže toto dílko neudělá díru do světa, dokonce ani ve vodách road movie žánru, přesto jsem nabýval pocitu sympatií k hlavním hrdinkám i spokojenosti, že ta hodina a půl nebyla promarněná. Herecké obsazení povedené: Liana Liberato jako vždy miloučká, Isabelle Fuhrman skvěle ulítlá, Luke Wilson i Jessica Alba výborně sekundovali. 70%(27.12.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace