Dear Eleanor

Drama / Komedie / Dobrodružný

USA, 2016, 89 min

Nenáročný, ale milý film. Odpočinkové road movie dobrodružství dvou dívek, obsahující zdravou dávku emocí i příjemného vtipu. Dear Eleanor sice nehýří zásadním dějem, naopak - pohybujeme se spíš v nenáročných vodách, takže toto dílko neudělá díru do světa, dokonce ani ve vodách road movie žánru, přesto jsem nabýval pocitu sympatií k hlavním hrdinkám i spokojenosti, že ta hodina a půl nebyla promarněná. Herecké obsazení povedené: Liana Liberato jako vždy miloučká, Isabelle Fuhrman skvěle ulítlá, Luke Wilson i Jessica Alba výborně sekundovali. 70%(27.12.2016)

Příjemná, oddechová road movie s excelující dvojkou talentovaných krásek Liany Liberato a Isabelle Fuhrman. Isabelle už dávno není jen tím psychopatickým dítkem z Orphanu. Zde ztvárnila roli velmi energické, až lehce trhlé Max the Wax. Také se objeví Josh Lucas coby Frank Morris, který právě uprchl z Alcatrazu (já věděla, že to přece jen ten člověk dokázal:), Jessica Alba dokonce i umí hrát a Arnieho synek na tom herecky také není bídně:) Výborná atmosféra dávných let. Ti veteránci...:)(18.11.2017)

Velmi pěkný a kromě začátku jinak pozitivní film pro lidi, kteří jsou unavení filmovými drasťáky.(13.8.2017)

V žánru ještě chybí "komedie" a "road-movie". Dear Eleanor je pohodová retro dramedy s příjemným obsazením. Místy vtipná, místa dojemná, na hlavní dvojku se dobře kouká a Luke Wilson s Jessicou Albou ve vedlejších rolích potěší. Příběhově trochu šablonovité, ale tak to u amerických komedií bývá. Jednoduše takový ten film, co nepřekvapí, ale určitě potěší.(25.11.2016)

• Jardavorel

Nejnudnější road movie co jsem viděl.(12.12.2016)