poster

The Tall Stranger

Western

USA, 1957, 81 min

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • Martin741
  ***

  Taxom sa rozhodol, ze budem pisat ako vacsina uzivatelov : NFR 2018, Oskar 2 nominace kostymy, Rozpocet USA : T dolarov, Trzby USA : V dolarov, Celosvetovo : W dolarov, to nejlepsi od M + M a aj od K + A. For me 60 % a zas 60 %. Film som videl, ale nie v dobe vzniku, lebo tu nikdy nesiel, lebo v dobe vzniku by som mal minus 25 rokov. 60 %(13.10.2018)

 • MacGuffin
  ***

  Píše se rok 1857. Bývalý důstojník kavalerie Ned Bannon (McCrea) je zraněn. Ujme se jej kolona osídlenců. Brzy se ukáže, že se dobromyslným pionýrům může výborný střelec velmi dobře hodit... - R: Thomas Carr - H. Joel McCrea (Ned Bannon); Virginia Mayo (Ellen); Barry Kelley (Hardy); Michael Ansara (Zarata); George Neise (Harper); Robert Foulk(20.10.2012)

 • Cascabel
  **

  Důkaz, že béčka jsou jen hůře natočená hlavní produkce. Téma manipulace davu proto není ani tak překvapivé jako nepropracované a stejně jsou na tom postavy - s výjimkou manipulátora Harpera (Neise). Z herců ale zaujme nejvíc Ansara, který přesvědčivě využívá skromnou plochu ke ztvárnění Mexikánce Zaraty. Největší slabota jsou přestřelky, a co hlavně si od westernu přát?!(18.2.2019)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace