Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Píše se rok 1857. Bývalý důstojník kavalerie Ned Bannon (McCrea) je zraněn. Ujme se jej kolona osídlenců. Brzy se ukáže, že se dobromyslným pionýrům může výborný střelec velmi dobře hodit. (MacGuffin)

Recenze (4)

Martin741 

všechny recenze uživatele

Taxom sa rozhodol, ze budem aj ja pisat ako niektori uzivatelia csfd : NFR 2018, Oskar 2 nominace kostymy, Rozpocet USA : T dolarov, Trzby USA : V dolarov, Celosvetovo : W dolarov, to nejlepsi od M + M a aj od K + A. For me 60 % a zas 60 %. Film som videl, ale nie v dobe vzniku, lebo tu nikdy nesiel, lebo v dobe vzniku by som mal minus 25 rokov. 60 % ()

MacGuffin 

všechny recenze uživatele

Píše se rok 1857. Bývalý důstojník kavalerie Ned Bannon (McCrea) je zraněn. Ujme se jej kolona osídlenců. Brzy se ukáže, že se dobromyslným pionýrům může výborný střelec velmi dobře hodit... - R: Thomas Carr - H. Joel McCrea (Ned Bannon); Virginia Mayo (Ellen); Barry Kelley (Hardy); Michael Ansara (Zarata); George Neise (Harper); Robert Foulk ()

Cascabel 

všechny recenze uživatele

Důkaz, že béčka jsou jen hůře natočená hlavní produkce. Téma manipulace davu proto není ani tak překvapivé jako nepropracované a stejně jsou na tom postavy - s výjimkou manipulátora Harpera (Neise). Z herců ale zaujme nejvíc Ansara, který přesvědčivě využívá skromnou plochu ke ztvárnění Mexikánce Zaraty. Největší slabota jsou přestřelky, a co hlavně si od westernu přát?! ()

Reklama

Reklama