poster

Politické spektrum (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2006, 25 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (19)

 • Tom_Lachtan
  ****

  někdy je třeba hosty pozorovat se zaujetím, neboť o tématu hovoří velice konstruktivně, jindy se jim zas člověk prostě jen může smát. A jindy je pozván pan "pomocí-kyvadla-dokáži-během-minuty-rozpoznat-agenta-KGB-ve-službách-satana" Cibulka (o=´(5.11.2012)

 • LiVentura
  ****

  Možnost před kamerami dána i jiným subjektům a názorům, než pěti-šesti stálým špatným...(23.10.2009)

 • Jenda
  ***

  Pořad, ani tvůrci za duševní stav hostů nemohou. Demokracie je i otom, že každý má právo na svůj názor, a každý názor by měl být alespoň vyslyšen. Někdy by se mi líbila delší stopáž, ale na druhou stranu, u některých potenciálních zástupců veřejnosti na legislativní scéně je 25 minut více než dost. A nikdo nemůže říci, že si je nikdo nevyslechl...(30.9.2017)

 • Caszidy
  ***

  Kvituji, že dává Česká televize aspoň tenhle kousek prostoru i neparlamentním politickým stranám. Byť si to řada z nich vlastně ani nezaslouží. Ještě by se ale pořad mohl vysílat v mírně příznivějším vysílacím čase.(31.10.2011)

 • Elfias Dóže

  Nejsem pravidelný divák tohoto pořadu, a abych byl upřímný vlastně jsem ani moc debat neviděl, což je vůči faktům, že je “Spektrum“ vysíláno už od roku 2006 a že sám sebe označuji za člověka, který se zajímá o politické dění nejen v naší zemí, ostudný výkon... Přesto bych rád ČT za tento dramaturgický počin pochválil, je záslužné, že alespoň někde dostanou nezprofanované politické subjekty šanci na mediální prezentaci... Kdyby už nic jiného, tak alespoň tato skutečnost stojí za to slovo díků... (a to i přesto, že by měla být pluralita ideologií v demokratických médiích samozřejmostí, a ve veřejnoprávní televizi dvojnásob)(30.11.2013)

 • Venkovan
  ****

  Jeden z mála pořadů, který dává možnost televizní prezentace malým neparlamentním stranám. Je to od ČT málo, ale aspoň něco.(25.1.2013)

 • skrblik007
  ****

  Alespoň v některém pořadu (na sklonku 2013 upadající) ČT dostanou neparlamentní strany prostor.(25.11.2013)

 • ghatos
  ***

  Není to vyloženě špatný pořad. ČT plní svojí službu veřejnosti a nabízí pohled politických stran mimo parlament. To je jistě správná věc. Bohužel je to okrajový pořad, bez masové sledovanosti. Tomu odpovídá celkově skromná prezentace.(3.1.2010)

 • Paity
  *

  Naprosto nudné, někdy až komediátní výstupy jednotlivých protagonistů z jednotlivých neparlamentních stran odsuzují tento pořad i formát do propadliště zapomění lidí.(21.11.2012)

 • alambert
  *

  No jako vysílací časy příšerný, krátká stopáž, béčkový moderátoři...ale díky bohu za ty dary, že máme aspoň tohle...a aspoň chvíli nemusíme poslouchat plky 4 největších politických stran, které nám furt dokola budou tvrdit, že po příštích volbách už určitě něco začnou dělat a my jim to furt budeme věřit...a u toho zůstane... PS: Po dílu s Fischerovou a Bobošíkovou jsem musel upravit hodnocení. Uvědomil jsem si, že takhle to nejde. Ti moderátoři jsou naprostí zoufalci a ti hosté si tam plácají upně co chtějí. Akdyž se tam pak dostene takovej debil jako Bobošíková, je z toho naprostá katastrofa.(29.4.2012)

 • _Vertol_
  ***

  Áááno. Jistě že by se mělo by se dát víc prostoru neparlamentním stranám, ale pořadu chybí lepší dramaturgie + kvalitnější moderátor. Ale i tak 3* aspoň za nápad.(28.10.2009)

 • Stíba
  ****

  Ke sledování tohohle diskuzní podařu je zapotřebí potřebných odborných znalostí k vybranému tématu jinak ho divák asi nemůže příliš ocenit. Důležitý je také výběr fundovaných hostů.(30.5.2010)

 • Jogi.1
  ****

  Kvalita kolísá, hlavně podle hostů a tématu. Většinou slušná a přínosná diskuze. Někdy sranda - viz Cibulka. Někdy nuda. Každopádně povětšinou přínos pro neparlamentní strany a jeden z málo možností jak se prezentovat.(14.1.2013)

 • PB2
  **

  Nechat prezentovat různorodé názory je asi znakem vyspělé demokracie, ale dívat se na to odmítám...(31.1.2015)

 • BruceW
  ***

  Tento pořad je nutné ocenit už jenom proto, že jako jeden z mála skutečně dává prostor i jiným politickým stranám, než které jinak běžně naplňují veřejný mainstream. Samozřejmě díky tomu, jaké "osobnosti" do pořadu vstupují, je těžké často udržet inteligentní úroveň debaty. I přesto ale tento projekt má své místo minimálně na obrazovkách veřejnoprávní televize.(19.10.2013)

 • Kindernay
  ***

  Tohle je dobrej pořad, protože dává prostor i těm menším politickým stranám, ale mohl by být trochu delší.(8.9.2010)

 • Zix.
  **

  Z jedné strany je dobrý, že tam mají prostor strany o kterých není jinak slyšet. Z druhý tam ale někteří propagujou stranu, která má skoro nulovou aktivitu. Občas tam ale někteří melou slušný nesmysly, který se nedají poslouchat a právem ty lidé + jejich strany patří někam do zapomnění a už o nich naštěstí neslyšíme nebo když už, tak minimálně.(3.9.2019)

 • intheend
  ***

  Zajímavej pořad, kterej dá jednou týdně prostor k diskuzi zástupcům neparlamentních a mnohdy velmi obskurních stran. Korunu tomu nasazuje Cibulka, který kyvadlem dokáže věštit budoucnost a při otevření jogurtu na něj vyskočí elitní jednotka Specnaz :D(23.10.2019)

 • bigkarlos
  ****

  Aspoň nějaký pořad ve VEŘEJNOPRÁVNÍ televizi, kam nejsou pořád dokola zváni bodří kamarádi z Parlamentu, kteří před kamerami hrají divadlo a naoko se přou, ale po vysílání spolu jdou na pivo, kde se smějí, jak jsou ti voliči tupí, že jim to věří. Tento pořad je malá (hodně malá) vlaštovka a to je třeba ocenit.(6.10.2013)