Virginian a Steve jsou dva nejlepší kámoši, co soupeří o přízeň pohledné učitelky, která přijede do města. Virginian stojí neochvějně na straně zákona, zatímco Steve se přidá k bandě zlodějů dobytka, což je zcela logicky postaví proti sobě. Průměrný western, který sice není nijak špatný, ale zároveň není také ničím výrazný nebo originální.(30.7.2013)

WITH A GUN AGAINST MY BELLY, I ALWAYS SMILE!!! Příběh odehrávající se přesně sto let před tím, než jsem se vůbec narodil, nám přináší čtyřicátníka Joela, jak jinak než v roli kovboje. Ve světě, kde muži byli ještě muži a za krádež se dával provaz. Co mě zde zaujalo, tak byla jisto jistě slečna Molly. Na rozdíl od tuny jinejch westernů zde působí skvěle a nechová se iracionálně jako nějaká kráva. Vlastně scéna, kde se dohaduje se starou Taylerovou o tom komu indiáni zabili více rodinných příslušníků mě celkem zaskočila. Jinak si film ležérně plyne, až do svého závěrečného, posledního střetnutí zločince Trampase a klaďase Virginiana v liduprázdných ulicích městečka. Slušný zakončení filmu. A co Steve? Steve byl magor.(29.7.2015)