Nezlobte mimozemšťany

USA, 2008, 90 min

Ryan Humphries

Gary Tomsic
  • Terva

Aneb muži v černém. Vzhledem k omezenému rozpočtu se to bohužel tváří jako mé oblíbené slovo - telenovela. Pár povedených záběrů střídá velké množství nekvalitního filmu. Stupidní dialogy, strašná kamera a zcela nulové herecké výkony. Asi jediné co je na filmu celkem povedené je hudba. A zatím co se potýkám s myšlenkou zda je to parodie nebo volovina, podvědomí mi říká, abych to vypnul. Já jsem však zvědav, kam až to dojde a jak vypadají ti mimozemšťané. Držel jsem se fest a chce to hodně kuráže k dokoukání.(31.3.2013)

• Easykk

Já blbec zas jednou udělal chybu a nepodíval se na ČSFD co že si to beru domu...za takovéhle filmy bych tvůrce zatkl, posadil je hezky do křesla a nechal je na to koukat tři dny a tři noci dokola...třeba by se poučili až by jim mozek po pouhých dvaceti minutách šílenstvím vytekl ven ušima a dal se na zběsilý útěk s následnou honičkou přes pět států a finální přestřelkou na pobřeží předtím než by uplaval na jiný kontinent....tam se třeba točí lepší filmy.(2.3.2010)

• WANDRWALL

Kdo nezná žádného mimozenšťana, ten ho nemůže ani zlobit. Jen pro připomenutí - Potkají se dvě planety. Jedna si stěžuje té druhé: "Nikdy jsem neměla tolik trapasů jako co jsem napadena cizopasníky co si říkají homo sapiens." "Neboj," konejší ji ta druhá planeta, "to nebude moc dlouho trvat."(2.10.2010)

• DarkDemon

Mám za to, že když dávám tomuto amatérskému paskvilu hodnocení „odpad“ tak tím urážím pár docela dobrých filmů ... něco tak stupidního si žádá a definuje zcela novou kategorii.(1.7.2009)

• ecceHOMMO

RÝCHLO DAJTE RUKY PREČ OD TOHOTO TU!!!!!!!!....paródia??...a ja som myslel, že v paródii ide hlavne o vtip a humor ( čo je mnohokrát na úkor deja)....ale tu žiaden humor nieje.....toto nie je paródia toto je DEMENCIA....( v iných parodiách sú aspoň dáke trápne akože vtipné skeče...tu vtip ako taký a ani pokusy oň niesú)...v žiadnom prípade nepozerať!!!!......iba ak by ste chceli niekoho utýrať k smrti.....asi najhorší film aký som kedy videl....(17.6.2009)