Nezlobte mimozemšťany

USA, 2008, 90 min

Ryan Humphries

Gary Tomsic
  • Pitryx

Tohle mohlo být a mělo být vysíláno jako rozhlasová hra. Popřípadě jako divadlo. Po vizuální stránce jde totiž o naprostý paskvil. Kamera k ničemu, herci líní jako vši, efekty k ničemu, prostě odpad. Navíc jsem se ke konci tvrdě nudil. Ale já přece jen dávám pár plusů za slovní kameňáky.111220118558/8855(25.2.2014)

Geniální a nadčasový snímek. Takovouhle komedii už jsem dlouho neviděl. Scénář nejspíš psali chovanci Kroměřížského sanatoria v rámci odpolední terapie. Dialogy jsou tak stupidní, že jsem musel film pauzovat aby mi něco neuniklo, co slovo to perla a skvost. Kouzelnou atmosféru tomuhle filmu dodává ještě mongoliidní český dabing, který nejspíš taky vzniknul v KM sanatoriu. Naposledy jsem se takhle královsky pobavil u Tureckých hvězdných válek. Doporučuji sledovat v kolektivu při konzumování alkoholických nápojů a kytky radosti.(22.4.2014)

• djbarrel

... aneb muži v černém ? Cože ? Kdo to mohl napsat ? Nevím proč někdo takovou slátaninu natočil. Kde byli ty ufoni ? Já vlastně ten film ani nepochopil, byla to opravdu nehorázná slátanina. Chtěl jsem dát odpad, ale dám jednu * protože jsem se párkrát zasmál. Jinak 90 minut života, které mi už nikdo nevrátí.(6.11.2009)

• Ev.D.

Tak tohle je absolutní DĚS, hnus a tolik sprostých slov ,který ani představit nejdou . Nejhorší ,,film" mýho života. Větší sračka se vážně nenajde. Stačí mi narazit na název filmu a už se mi to vrací. Tak znechucená jsem snad nikdy nebyla. Nejhůře promarněných 90 minut mého života. Řeknu vám ,že s tohodle patvaru budete při nejlepším do konce svýho života psychicky labilní. Absolutně žádnej děj, jen pár debilů v lese ,kterým z břicha vyleze něco jako shnilej maxi salát. Že 7 % ? A děláte si ze mě prdel, to si nezaslouží ani 0. Mohli by tohle ,,dílo" používat místo eletrickejch křesel určitě by to mělo větší účinek stačí 5 minut a vsadím se ,že dotyčný vyklopí i to co neví. Jedno dobré poučení, nekupujte si filmy bez toho aniž by jste se podívali na čsfd, nikdy. Toho kdo tohle vymyslel by měli zavřít, vykuchat, pověsit a desetkrát přehrát tuto k*******u. Největší urážka Odpadu! v dějinách databáze. UŽ NIKDY VÍCE !!!!(18.3.2012)

• Easykk

Já blbec zas jednou udělal chybu a nepodíval se na ČSFD co že si to beru domu...za takovéhle filmy bych tvůrce zatkl, posadil je hezky do křesla a nechal je na to koukat tři dny a tři noci dokola...třeba by se poučili až by jim mozek po pouhých dvaceti minutách šílenstvím vytekl ven ušima a dal se na zběsilý útěk s následnou honičkou přes pět států a finální přestřelkou na pobřeží předtím než by uplaval na jiný kontinent....tam se třeba točí lepší filmy.(2.3.2010)