Nezlobte mimozemšťany

• Česko

Nezlobte mimozemšťany aneb Muži v černém

Sounds

Komedie / Sci-Fi

USA, 2008, 90 min

Ryan Humphries

Gary Tomsic
  • Smok

To, že je táto komédia nevtipná - to by som ešte nejak odpustil. Sem tam sa to totiž stáva aj pri zdarilejších kúskoch. To, že je ale navyše neskutočne trápna svojimi kŕčovitými pokusmi o vtipy nasilu (ktoré samozrejme nevychádzajú) s so všadiaľ trčiacou lacnotou, to už neprepáčim. Jeden z filmov, ktoré už nikdy nechcem vidieť.(18.12.2010)

• Easykk

Já blbec zas jednou udělal chybu a nepodíval se na ČSFD co že si to beru domu...za takovéhle filmy bych tvůrce zatkl, posadil je hezky do křesla a nechal je na to koukat tři dny a tři noci dokola...třeba by se poučili až by jim mozek po pouhých dvaceti minutách šílenstvím vytekl ven ušima a dal se na zběsilý útěk s následnou honičkou přes pět států a finální přestřelkou na pobřeží předtím než by uplaval na jiný kontinent....tam se třeba točí lepší filmy.(2.3.2010)

• Kalda69

Trapny dialogy v 90% zakonceny radoby vtipnou ale ve vysledku trapnou hlaskou, hrozny filtry na kamere, nepresvedcivy herecky vykony a jeste k tomu nektery sceny vypadaji jak z nejaky brazilsky telenovely. Chtel jsem puvodne napsat, ze takovyto film je duvod proc nedat odpad treba takovymu Stmivani ale ono je to vlastne hodne podobny. Jen v tom stmivani je vic "cool" xichtu s vetsim rozpoctem. Uvidime co na to Muži v bílém (TV film) :oD(17.6.2016)

• Ssoumess

Vyhozených čtyřista korun do hajzlu!!! Deset korun mě stálo DVD, 250 Kč stál stolek z Ikea, který jsem vzteky rozkopl, a 140 Kč si účtuju za těch dvacet minut co jsem se na to vydržel dívat. Homevideo pana Letochy je tisíckrát zajímavější, než tahle... Bláznivá parodie na sci-fi filmy typu Akta X (WTF?). Asi nejhorší film všech dob -10/10(26.10.2010)

Geniální a nadčasový snímek. Takovouhle komedii už jsem dlouho neviděl. Scénář nejspíš psali chovanci Kroměřížského sanatoria v rámci odpolední terapie. Dialogy jsou tak stupidní, že jsem musel film pauzovat aby mi něco neuniklo, co slovo to perla a skvost. Kouzelnou atmosféru tomuhle filmu dodává ještě mongoliidní český dabing, který nejspíš taky vzniknul v KM sanatoriu. Naposledy jsem se takhle královsky pobavil u Tureckých hvězdných válek. Doporučuji sledovat v kolektivu při konzumování alkoholických nápojů a kytky radosti.(22.4.2014)