Komentáře uživatelů k TV seriálu (5)

 • NinadeL
  ****

  Některé díly vyšly také na DVD, například Taková normální rodinka, Nemocnice na kraji města, Arabela, Návštěvníci nebo Sanitka.(25.4.2010)

 • DruidKarel
  *****

  1294. hodnocený film:(24.10.2012)

 • Elden75
  ****

  Tento dokumentární seriál o českých seriálech měl jednu vadu. Natočilo se pouze 26 dílů. Tajně jsem doufal, že televize bude v tomto projektu dál pokračovat a nabídne divákům připomenutí dalších seriálů, které vysílala televize kdysi dávno a většině diváků už nic neřekne ani název. Z těch 26 připomenutých seriálů odvysílaly některé z českých televizí všechny až na Gottwalda, Rodáky, což lze do určté míry chápat, ale proč je permanentně opomíjena Dlouhá bílá stopa, kde nejde o nic jíného než o dobrodružství dětské party, tomu nerozumím.(15.11.2009)

 • sator
  ****

  Dobrý nápad,mě se to líbilo zvláště vzpomínky na archaické seriály potěšily.10 let čekám na reprízu...:-( Sehnat se dají jen Návštěvníci, Byli jednou dva písaři,Záhada hlavolamu(8.10.2009)

 • Paity
  ***

  Kdo se rád ohlédne za československou televizní tvorbou nebude určitě zklamán. Svou kvalitu pořad rozhodně má.(19.8.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace