Red Dwarf: Bodysnatcher

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie

Velká Británie, 2007, 36 min

Chris Barrie

Podle mě by to byla skvělá epizoda! Svým stylem a zápletkou výborně sedí do první série Trpaslíka. A přestože bylo několik vtipů z totoho nenatočeného scénáře použito v jiných dílech seriálu, zbytek je vážně super a vrátil mě alespoň částečně do časů, kdy jsem Trpaslíka viděl prvně. Což byl vždy jeden z mých nerealizovatelných snů, abych na vše z Červeného Trpaslíka zapomněl a mohl se na něj podívat "poprvé" :)(10.5.2016)

Sice jen obrázky s komentářem Chrise Barrieho, ale i tak je to "nová" epizoda Trpaslíka a pro mě jako fanouška důvod k radosti. Pravda, vidno že některé pasáže posléze použili do jiných scénářů, jinak tu však máme skvělý příběh naší party ještě z ranných prvních sérií. Po té 52tce (ne)okoukaných epizod příjemná změna(1.9.2011)

Svým zpracováním trochu připomíná videa určené k výuce angličtiny, co nám učitel pouštěl v páté třídě. A taky musím podotknout, že některé scény jsou přímo okopírované z původních dílů Červeného trpaslíka.Rozhodně je to ale hezký snímek a pro mě jako skalního fanouška :) bylo příjemné shlédnout nové zpracování tohoto skvělého seriálu .(12.3.2013)