Tento kompilát je zvláštní tím, že jsou jednotlivé písně nahrávány na různých koncertech v rámci první etapy koncertního turné s názvem Somewhere Back In Time World Tour, které bylo výjimečné mimo jiné tím, že Iron Maiden stihli za 24 dní odehrát 23 koncertů na pěti kontinentech. Koncert byl vydán spolu s filmem Flight 666 na dvou DVD.

Seznam skladeb:  1. CHURCHILL´S SPEECH (Bandra Kurla Complex/Mumbai, Indie 1. únor, 2008)
2. ACES HIGH (Bandra Kurla Complex/Mumbai, Indie 1. únor, 2008)
3. 2 MINUTES TO MIDNIGHT (Rod Laver Arena/Melbourne, Austrálie 7. únor, 2008)
4. REVELATIONS (Acer Arena/Sydney, Austrálie 9. únor, 2008)
5. THE TROOPER (Makuhari Messe/Tokio, Japonsko 16. únor, 2008)
6. WASTED YEARS (Arena Monterrey/Monterrey, Mexiko 22. únor, 2008)
7. THE NUMBER OF THE BEAST (The Forum/Los Angeles, USA 19. únor, 2008)
8. CAN I PLAY WITH MADNESS (Foro Sol/Mexico City, Mexiko 24. únor, 2008)
9. RIME OF THE ANCIENT MARINER (Izod Center/New Jersey, USA 14. březen, 2008)
10. POWERSLAVE (Saprissa Stadium/San Jose, Kostarika 26. únor, 2008)
11. HEAVEN CAN WAIT (Palmeiras Stadium/Sao Paulo, Brazílie 2. březen, 2008)
12. RUN TO THE HILLS (Simon Bolivar Park/Bogota, Kolumbie 28. únor, 2008)
13. FEAR OF THE DARK (Ferrocarril Oeste Stadium/Buenos Aires, Argentína 7. březen, 2008)
14. IRON MAIDEN (Pista Atletica/Santiago, Čile 9. březen, 2008)
15. MOONCHILD (Coliseo de Puerto Rico/San Juan, Portoriko 12. březen, 2008)
16. THE CLAIRVOYANT (Pedreira Paulo Leminski/Curitiba, Brazílie 4. březen, 2008)
17. HALLOWED BE THY NAME (Air Canada Centre/Toronto, Kanada 16. březen, 2008) (masw)

Fr

Je 28.ledna 2008 a Iron Maiden vyráží na turné ,,SOMEWHERE BACK IN TIME“. Přestože doma mají problém, aby je hráli v rádiu, po celém světě plní stadiony..... Hrají písničky, které nehráli přes 20 let, ale co je nejdůležitější: HRAJÍ PRO DIVÁKY! Dokument je pro mě vzpomínkou jednak na 80tý léta, na časy, kdy B.Dickinson měl ještě vlasy, ale hlavně připomínkou koncertu, na kterým jsem si mohl zazpívat všechny písně. Pokud tahle kapela někdy zestárne, tak jejich hudba ne! Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Jaké je zákulisí turné? 2.) Kdo hraje tenis s Patem Cashem? 3.) Zjistím, co si myslí o I.M. Lars Ulrich. 4.) Iron Maiden – kdo je víc? Vzpomenete si? Třeba na to, jak vypadali Iron Maiden bez Bruce Dikinsona? ()

DaViD´82

Iroňáky nikterak neadoruji a ostatně už pěkných pár let ani neposlouchám, ale jejich Rock in Rio stále považuji za naprostý vrchol možností přenesení našláplého koncertu do obýváku. A teď bych se měl opravit a předchozí větu hodit do minulého času, protože po sedmi letech překonávají sebe sama. Flight 666 má koule jako snad žádný jiný koncert (tuplem pak v HD verzi s DTS zvukovou stopou), k tomu ten nápad zaznamenat každý song v jiném místě turné je výtečný a ještě lépe podpořený režisérem, který věnuje stejně času kapele i rozjetému obecentsvu. A je sympatické zjistit, že se paří úplně stejně v Severní i Jižní Americe, stejně tak jako v Asii. A ještě nikdy se mi nestalo, abych se před TV tak spotil prostým blbnutím na záznam koncertního turné, rááán tů d híílz... ()

Jara.Cimrman.jr

"Five star 666 for Sierra 1. Clear for takeoff." Kapitán Bruce Dickinson naložil na palubu letadla Ed Force One zasloužilé kolegy z Železné panny, dělníky i materiál pro výstavbu pódia a nastavil kurs na místa, která vždy byla dle účetních příliš prodělečná. Po příletu zbláznili danou zemi, přivedli diváky svým heavy metalem do extáze a zase odfrčeli do nebe. Hrálo to zkrátka skvěle, ale dvě připomínky bych k tomu měl. Těžko jim totiž mohu odpustit, že mě zapomněli vzít s sebou a taky se toho mohlo nakecat podstatně míň. ()

Dragoni

Turné po celé naší modré planetě v ED Force One s kapitánem Brucem Dickinsonem v pilotském kokpitu, co více si může fanda Maidenů přát ? Pro mě je Flight 666 důkazem, že i po tolika letech jsou Maideni schopni nejen překvapit, ale i ohromit a to opravdu ve velkém. I když stárnoucí, stále plni energie, vstříc statisícům věrných fandů. Kvalita zvuku i obrazu standartní. 95 % ()

xxmartinxx

Pro lidi, kterým se tahle hudba líbí, musí být strašným zklamáním zjistit, že jsou ti "heavy" hrdinové v zákulisí k uondání nudní lidé. A fanynky, co si přejí, aby byl frontman jejich tatínek? To asi mluví samo za sebe... Prostě příběh jedné přestárlé kapely, která dávno ztratila jiskru (pokud nějakou měla). Přestože si to ona sama ani dokumentaristé (očividně taky fanoušci) odmítají připustit, zakrýt se to nedaří. ()

• Po shlédnutí hrubého materiálu filmu požádala kapela o změnu, když se mluví o nalétaných kilometrech. Britové totiž měří v mílích. (MIchael90)
  • Snímek byl poprvé uveden na tzv. 'Maiden Day' 21. dubna 2009, kdy se hrál v digitálních kinosálech 41 zemí. (Vodnářka)
  • Ve filmu můžete vidět fotbalový zápas, kde hraje také vášnivý fotbalista Steve Harris (baskytarista skupiny). Ten poznamenal: "Dal jsem tehdy dva góly a oni s kamerou oba zmeškali." (MIchael90)