Terminátoři

USA, 2009, 86 min

David Michael Latt

Mark Atkins
  • -bad-mad-wolf-

"V každé domácnosti je minimálně jedno TéeRko!" Opravdu bych si chtěl ke kočičce, pejskovi a dvěma malým rozesmátým dětičkám pořídit muskulantně vzhlížející militantní věc, která se permanentně tváří, jako by vám toužila uříznout hlavu. Katapultace auta pomocí trubky je nezapomenutelná. Mimochodem, pamatujte si, že až Zemi ovládnou psychopatičtí roboti, budete pro záchranu světa muset vyletět na orbitální stanici, kde zmáčknete tlačítko "OFF". ... !!! Ale ono je vlastně stačí trošku naštvat a počkat, až se aktivuje zlý robot číslo jedna. Ten má spotřebu průměrného velkoměsta a všechny ostatní roboty tím pádem deaktivuje. Haha.(13.5.2010)

• Vyrida

Asylum se nezapře a tentokrát se dokonce rozhodlo znásilnit filmový Cameronův klenot Terminátora. Hádám, že za tím byla čistá vychcanost zmást nějaké nepozorné zákazníky, kteří si přišli do krámu pro tehdy nově vycházejicí čtvrté pokračování této filmové klasiky a staví na to viditelně i cover DVDéčka. Bohužel tento film s pravými terminátory šetří a na toho pořádného si budete muset počkat až na úplný závěr a že je to zatraceně dlouhá ukolébavka. Celý scénař je jedna velká nuda s efekty, jak z movie makeru a opravdu s děsnými herci, kteří furt jen křičí, nebo mají debilní otázky a vůbec se chovají jako sjezd největších dementů na světě. Zkrátka film, který by si zasloužil bez nějakých keců, okamžitě odpadové hodnocení a nikdo by nemohl říct ani popel. Jenomže moje stupnice je trochu jiná a s odpadkama se snažím šetřit, takže logicky mi vychází jedna hvězdička a když už za nic, tak aspoň za animace už zmíněného velkého terminátor na konci filmu.(12.9.2010)

• Deimos

Net/// Obsazení 1/10 Děj 1/10 Hudba 1/10 Efekty 0/10/// +nejpovedenější je obálka filmu, která mě skoro zlákala ke koupi DVD, trošičku tam ta atmosféra je, ale jen co by se za nehet vešlo -otřesné herecké výkony spolu s mizerným dabingem je vražedná kombinace, dialogy jsou tak směšné, až je to k pláči, efekty a triky jsou příšerné/// Tvůrci by zasloužili (de)terminovat. Tak zpackaný film se vidí jednou za rok. Postavy se chovají dementně. Cesta autem mluví za vše když se spolu dohadují: "Jeď opatrně" "Přidej" "Nezastavuj!" "Zastavte" "Přestaň, drž už hubu" "Jedeš do vody, ááá do hajzlu" "Kde je Cloe?" A v podobném duchu se odehrávají všechny dialogy. Dívejte nemám problém, že si někdo udělá filmík na základě vykrádání Terminátora a dokážu i pochopit, že na to tvůrci nemají velký rozpočet, ale nechápu jak můžou udělat takovou s*ačku a nikoliv alespoň trošku koukatelnej film. Škoda peněz, škoda času, pryč s tímto patvarem./// Celkem 8%///(14.5.2010)

Technický pokrok nezastavíš, a tak ve světě budoucnosti vlastní svého androida již každý. Tím je zaplať Pánbůh zajištěna sociální spravedlnost. Terminátorů je již tolik, že by mohli klidně založit největší odborovou organizaci na světě, kterou by jim i taťka Falbr záviděl. V budoucím světě ovšem nechybí ani teroristická organizace Al-Kajda. Její vedení je již tak znechuceno tím, že kdykoli se jim podaří sundat v Americe nějaký barák, je okamžitě tento úspěch připisován Mossadu, že provede nový ďábelský plán. Teroristé přeprogramují populaci terminátorů tak, aby začali na potkání vraždit veškeré lidi. Genocida lidstva spěje rychle ke svému konci. Poslední nadějí pro přežití lidstva se stává skupinka uřvaných a značně afektovaných jedinců, které vede místní šerif. Jsou to opravdu samí sympaťáci, takže každý normální divák musí začít fandit týmu terminátorů a je neskonale potěšen, kdykoliv android rozšmelcuje nějakou uječenou blbku. Jedinou možností jak androidy zastavit, je letět na vesmírnou stanici a vypnout jejich terminál. Zvládnou to a zachrání sebe i lidstvo?... - Pro milovníky špatných filmů nečekaně zábavný film z dílny Asyla - 90 %.(31.10.2012)

Podľa hodnotení som nečakal žiadny zázrak ale ono sa to celkom dalo pozerať! Fakt som bol pripravený na to najhoršie... zbytočne. Len 2 veci mi vadili - Jeremy London a Paul Logan alias Terminátor, ich by som nahradil za niekoho iného inak všetko bolo v poriadku. Najviac som sa zabával na Loganovi, tá jeho chôdza alá RoboCop nemala chybu + ksichty čo hádzal keď sa chystal na strelbu. Každopádne to pridalo na mojom hodnotení, aj keď tvorcovia filmu asi nemali v pláne rozosmiať divákov. 53%(20.5.2010)

• - Ke konci filmu, kdy je vypuštěn velký terminátor, který ubírá ostatním energii, můžeme vidět závažnou chybu. Dívka projde kolem jednoho z terminátorů a schovává se za kovovou desku, za okamžik je na dívku záběr zepředu, a terminátor, který měl být za ní, už tam není. (Claude Speed)