Terminátoři

USA, 2009, 86 min

David Michael Latt

Mark Atkins
  • Claude Speed

Fakt nejhorší terminátor, jakého jsem kdy viděl. Od začátku je děj nezajímavý, průběh filmu je v podstatě celou dobu stejný. Čekal jsem alespoň dobré počítačové efekty, ale byly lacinné, jakoby je tvůrce udělal přes jednu noc. Měl jsem pocit, že celý film natáčeli někde v garáži za domem. Film byl nepřirozený a ke všemu nudný. Čekal jsem mnohem více, ale za snahu dávám 1*.(12.4.2011)

• Z0oMb3E

Tieto assylumky pardon asylumky mám strašne rád. Rád sa pozerám a rád sa nechám prekvapiť akými nelogickosťami ma dokážu tvorci prekvapiť. Na moje počudovanie sa imi to darí film po filme. Na neherecké výkony, efekty na úrovni skicáru, či zápletky zbúchané na kolene počas nakrúcania som si zvykol. Konečne film v ktorom mohol Paul Logen naplno ukázať svoj rozsah emócií, ktoré vie obsiahnuť. Viacej vecí absolútne postráda logičnosť, no keďže na Zemi zúri nerovná vojna z robotmi som rád, že v pozadí doprava funguje bezproblémovo. Tak isto scény, ktoré tu už užívatelia vypichli dojmu diváka až k slzám. Avšak Megapiraňa u mňa ostáva nepokorená.(9.12.2010)

• chamba

Ako výsmech na terminátora by to aj šlo, ale ako seriózny film toto tu nemá šancu uspieť. Na záver si k tomuto komentu dovolím napísať vtip, ktorý je vo svojej podstate o triedu lepší ako celý tento "Akčný / Sci-Fi / Horor." Viete aké su posledné tri slová terminátora, ktoré počul na východe? "Dig more železo."(10.2.2010)

• wirtr

U svatého Terminátora, jak jednou řekl Kalkulon: ,,To bylo tak strašné, že jsem z toho málem dostal rakovinu." Takhle zneužít jméno filmu Terminátor pro takovou nehoráznou stupiditu. U těhto filmů si říkám jestli nechce vedení ČSFD rozšířit škálu hodnocení, protože odpad je pro to slabý výraz. Tento film by se měl zničit, všem chudákům včetně mě by měli vymazat vzpomínku na ten film a toho kdo to vymyslel a toho kdo to pustil do kin by měli ukřižovat. Zkrátka a jednoduše slovo odpad je slabé slovo.(29.5.2014)

• 3KAVKY

Tohle nemá obdoby! Scénář pravděpodobně někdo sepsal na záchodě během konání potřeby, pak se tím utřel a dal to zrežírovat šimpanzovi. Člověk si pak po shlédnutí takového filmu musí začít vážit mistrovství tvůrců reklam na prací prostředky. Celý film je pouze jedna velká blamáž slepená ze špatných dialogů, komické akce a žádné zápletky. (Pozor spoiler) Ještě, že tvůrce filmu ve své nekonečné moudrosti nainstaloval do vesmírné stanice hlavní pákový vypínač na zblázněné roboty, který naštěstí nevypne jen je, ale i celý film.(11.5.2010)

• - Ke konci filmu, kdy je vypuštěn velký terminátor, který ubírá ostatním energii, můžeme vidět závažnou chybu. Dívka projde kolem jednoho z terminátorů a schovává se za kovovou desku, za okamžik je na dívku záběr zepředu, a terminátor, který měl být za ní, už tam není. (Claude Speed)