Terminátoři

USA, 2009, 86 min

David Michael Latt

Mark Atkins
  • -bad-mad-wolf-

"V každé domácnosti je minimálně jedno TéeRko!" Opravdu bych si chtěl ke kočičce, pejskovi a dvěma malým rozesmátým dětičkám pořídit muskulantně vzhlížející militantní věc, která se permanentně tváří, jako by vám toužila uříznout hlavu. Katapultace auta pomocí trubky je nezapomenutelná. Mimochodem, pamatujte si, že až Zemi ovládnou psychopatičtí roboti, budete pro záchranu světa muset vyletět na orbitální stanici, kde zmáčknete tlačítko "OFF". ... !!! Ale ono je vlastně stačí trošku naštvat a počkat, až se aktivuje zlý robot číslo jedna. Ten má spotřebu průměrného velkoměsta a všechny ostatní roboty tím pádem deaktivuje. Haha.(13.5.2010)

• bourec

Tohle dílo proniklo ke mě domů vlastně záměnou jednoho čísla na dvd při rezervaci.Teď se určitě divíte,že sleduju filmy na dvd,ale jo,mám rád dvd,dobře ozvučený,nesnášim všechny notorický stahovače-zloděje filmů z internetu,tak se fanda filmu nepozná.Jedině pokud film u nás nebyl nikdy uvedenej,pak jo,to beru.Ale to jenom na okraj.Film Terminátoři je příšernej,už myšlenka,že každá rodina má svoje TR,je úplně dementní.No,kdo by si koupil takovýdle monstrum domů,a na co?Loupání brambor?Cha,cha.Nevim,asi kritizuju něco,co se kritizovat ani nedá,ale i některý levný filmy se daj označit za kvalitní,ale tohle.Děs.0%.(23.4.2011)

• wirtr

U svatého Terminátora, jak jednou řekl Kalkulon: ,,To bylo tak strašné, že jsem z toho málem dostal rakovinu." Takhle zneužít jméno filmu Terminátor pro takovou nehoráznou stupiditu. U těhto filmů si říkám jestli nechce vedení ČSFD rozšířit škálu hodnocení, protože odpad je pro to slabý výraz. Tento film by se měl zničit, všem chudákům včetně mě by měli vymazat vzpomínku na ten film a toho kdo to vymyslel a toho kdo to pustil do kin by měli ukřižovat. Zkrátka a jednoduše slovo odpad je slabé slovo.(29.5.2014)

• Skejpr

Asylum jak má být. Mizerní herci (až na dvě, tři výjimky), neexistující děj, úžasně levná výprava (i když scény z kosmu jsou fajn, to zas jo), nelogické trhliny na každém kroku (protirobotí komando NEMÁ zbraně, které umí likvidovat roboty) a v neposlední řadě také již tradiční absence čehokoliv, co souvisí nejen s talentem ale i s nějakým hlubším vzděláním a povědomí o tom, jak točit filmy, co je to osa, svícení a pod. Krásným příkladem budiž scéna, kde jedna z hrdinek v rámci jednoho záběru prochází chodbou, kde stojí roboti TR. No a protože robota hrál jeden herec, tak musel přebíhat z místa na místo, když zrovna nebyl v záběru. V praxi to znamená, že tam, kde před chvilkou stál robot najednou nestojí nic a hrdince běhají přes xicht stíny, jak kolem ní herec probíhal. Nádhera!! :)(4.5.2009)

• Wacoslav1

Jasne zase asylum kdo jinej by si dovolil natocit neco takovyho ale ja uz sem vymeknul hrozna silenost s temi tradicne nejhorsimy triky zkouseli jsme par tricku na compu s kamosem a vypadalo to lip nez tohle ale diky neskutecny davce demence a asi tak miliarde logickych faux pass mne to chvilema bavilo i vic nez Terminator Salvation to jsou veci...(4.6.2012)

• - Ke konci filmu, kdy je vypuštěn velký terminátor, který ubírá ostatním energii, můžeme vidět závažnou chybu. Dívka projde kolem jednoho z terminátorů a schovává se za kovovou desku, za okamžik je na dívku záběr zepředu, a terminátor, který měl být za ní, už tam není. (Claude Speed)