Jedině ona

Jedine ona

Just Wright

Komedie / Romantický / Sportovní

USA, 2010, 96 min

Výborný film, tak jedině tohle můžu napsat. Hrozně se mi líbilo to, když pochopil, že jedině ona je ta pravá, to, jak mu pomáhala i když nemusela, to, jak ho dostala zpátky. Těch vtipných momentů tam bylo docela hodně, i k romantické komedii se to dalo zařadit, ani jedno hluché místo, což velice oceňuji, možná ten moment, kdy, ne, žádný tam takový nebyl, upřímně jsem se celou hodinu a půl dobře, opravdu dobře, bavila, někdy si myslím, že filmy s "hnědými" herci jsou lepší než ty s "bílými". Velké sympatie chovám také k oběma představitelům hlavních rolí a děj se nedal předvídat, opravdu jsem u některých okamžiků byla příjemně překvapena. Tento film bych vřele doporučila tem, kteří se chtějí dobře bavit a rádi se podívají na opravdu dobrou romantickou komedii, i když ta romantika je tam spíše až na konec.(8.5.2014)

Just Wright je typická americká komedie, tedy mapuje Lesliinu (hlavní hrdinka) cestu za americkým snem, je silně předvídatelná a končí happy endem. Třemi hvězdičkami věnčím skvělou Qeen Latifah, která si vždycky najde způsob, jak mě rozesmát a také oceňuji možnost opět spatřit Pam Grier, i když ta růžová mi k ní příliš nesedí :)(5.9.2010)

Romantické to bolo až-až, komediálne vôbec, ale to neva, nie som Američanka, ale Slovanka, tak asi z toho dôvodu sa rehocem ako kôň na českých /slovenských moc nie je/ komédiách a pri amerických premýšľam, kde sa mám zasmiať. Neva, romantiku to splní na sto percent, po skončení filmu som uplakaná vyžrala chladničku.(17.5.2015)

Tak tenhle film jsem od začátku bral úplně jinak než ostatní... měl jsem stejný problém jako hlavní hrdina...s tím rozdílem že já měl přetržený přední a né zadní kolení vaz, další problém by byl, že já se nepohyboval na takové úrovni jako ona u mě se jadná o fotbal... no ale jak říkám tohle mě okamžitě od začátku vzalo a sledval jsem jak se to celé vyvine... musím říct, že kdybych měl takovouhle péči, tak sem taky takhle rychle zpět na hřišti... celý film mě bavil až do poslední chvíle, kde vše dopadlo jak mělo .)) za mě 4* a 80%(16.10.2012)

• honajz

Takový ten sportovně-romantický film, kde si řeknete dopředu, jaké scény asi budou následovat, a ony následují, jak jste si mysleli, až to skončí stejně, jak jste si mysleli, takže vás to vlastně nijak nepřekvapí. Teda jo - že slavný a urostlý basketbalista si vybere jako svou drahou polovičku tlustou černošku. A asi dvakrát uvidíme pár kousků ze zápasů a nějaký ten koš.(25.6.2016)