Jedině ona

Jedine ona

Just Wright

Komedie / Romantický / Sportovní

USA, 2010, 96 min

Dávám 4* hlavně proto, že mě film zaujal i přesto, že jsem si předtím nepřečetla obsah ani jsem od toho nic dobrého nečekala. A ono jo, byla to příjemná podívaná. Queen Latifah to svým optimismem rozzářila a ten příběh nebyl vůbec k zahození, takže pro nenáročného diváka, který hledá něco k odpočinku a občasnému zasmátí, je to trefa do černého. Bohužel i když film vypadal vzhledem k svému žánru celou dobu skvěle, těch posledních deset minut se začalo podobat těm přesládlejším snímkům. A i když to nebylo dokonalé, myslím, že postupně půjde celkové hodnocení tohohle filmu dolů, kvůli náročnosti některých uživatelů a tak dávám 4* a ráda. :-)(17.11.2010)

• sWONDER

Dosť jednoduchá, až tupá rozprávka o čiernej „popoluške“. Po strasti plnej ceste, dokonalý princ konečne pochopí, že mu do náručia padla ešte úžasnejšia princezná...Keď odhliadnem od sračkových klišé a pripočítam, že sa príbeh odohráva v netradičnom prostredí mojej obľúbenej NBA vychádza to max na 2 *. Na černošsky film by som čakal aj lepší soundtrack.(3.10.2013)

• dateldlask

To bylo sádlo máslo. Stupidní, klišoidní a milionkrát omletá americká sračka, tentokrát dovedená k dokonalosti mistrovským výběrem postav a jejich protagonistů: vyjma onoho košíkáře všechno morbidní obezity, a k tomu výhradně pouze černé. Něco, jako kdyby si Galina Pawlowská natřela ksicht vixem a sehrála hlavní desetiroli. Záměr tvůrců však byl naplněn: cílová divácká skupina (dojičky, tkadleny, hajzlbáby, snad i nejeden tvrdý valcíř z Poldovky) v závěru představení vybulela kýbly krokodýlích slz a spektákl si zařadila na první místo v oblíbených. K mému zděšení moje neskutečná muka neskončila se závěrečnou scénou, to nejhorší mělo teprve přijít. Odporná kakofonická melodie doprovázená neskutečně hnusným afektovaným zpěvem nějaké rádobyumělkyně při závěrečných titulcích. Odpad nad odpady. Zajímavý komentář: dateldlask.(21.11.2015)

Výborný film, tak jedině tohle můžu napsat. Hrozně se mi líbilo to, když pochopil, že jedině ona je ta pravá, to, jak mu pomáhala i když nemusela, to, jak ho dostala zpátky. Těch vtipných momentů tam bylo docela hodně, i k romantické komedii se to dalo zařadit, ani jedno hluché místo, což velice oceňuji, možná ten moment, kdy, ne, žádný tam takový nebyl, upřímně jsem se celou hodinu a půl dobře, opravdu dobře, bavila, někdy si myslím, že filmy s "hnědými" herci jsou lepší než ty s "bílými". Velké sympatie chovám také k oběma představitelům hlavních rolí a děj se nedal předvídat, opravdu jsem u některých okamžiků byla příjemně překvapena. Tento film bych vřele doporučila tem, kteří se chtějí dobře bavit a rádi se podívají na opravdu dobrou romantickou komedii, i když ta romantika je tam spíše až na konec.(8.5.2014)

• zipacna

Černá komedie plná strašnejch klišé co jsem jenom těžko rozdejchával. Romantické komedie mám docela rád, tady jsem sice držel palce aby jim to vyšlo (i když to bylo jasné), ale naprosto nemožná zlatokopka mě nutila kousat se každou chvíli do ruky. Zlatokopky strašně nesnáším a tady do toho filmu byla nasazená určitě jenom proto aby mě naštvali.(12.4.2011)