Reklama

Reklama

Jedině ona

Trailer 1

VOD (1)

Basketbalová hvězda NBA, Scott McKnight (Common), utrpí nepříjemné zranění, fyzioterapeutka Leslie Wright (Queen Latifah) se ho neoblomně snaží dostat zase zpět do formy. Jenže jejich profesionální vztah brzy přeroste v lásku. Ve filmu Jedině ona si Queen Latifah zahrála fyzioterapeutku Leslie Wright, která dostane životní příležitost – starat se o basketbalovou hvězdu NBA, Scotta McKnighta (Common). Vše jde jako na drátku, ovšem pouze do chvíle, než se Leslie do Scotta zamiluje. Musí si vybrat mezi pracovní příležitostí o jaké vždy snila a svým srdcem. Jenže zdá se, že Scott příliš nedbá o její city, je zcela pohlcen Lesliinou kamarádkou z dětství, Morgan (Paula Patton), která by se ráda stala slavnou manželkou, jakousi NBA trofejí. Bude Leslie i nadále hrát roli nejlepší kamarádky? Anebo si Scott konečně uvědomí, že vše, po čem kdy toužil, má přímo před sebou? (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (70)

rikitiki 

všechny recenze uživatele

Romantická komedie, která sice není žádný zázrak, dost těží z obvyklých klišé žánru, ale neuráží vyloženou stupiditou. Příběh lásky na druhý pohled, když k sobě přilnou holka typu nejlepší kámoška a ne úplně blbý a zkažený hráč basketbalu, je milý. Nenápaditý příběh zachraňuje energická Queen Latifah, které se dá věřit, že ona je nakonec ta holka, která umí kluka vytáhnout z trablů, a když se ohákne, je vlastně docela kus. A taky postava fajn a upřímného basketbalisty, protože obvykle čteme o jejich eskapádách s drogami, děvkami či uplácením, ale to ještě neznamená, že takoví jsou všichni. Ostatně, ani zde zapojená filmová mrcha není pouhá bestie, což přispívá k dotvoření sympatického filmečku, který se vcelku dá. SHRNUTÍ: Když se nakonec zabouchneš do holky od vedle. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Červenou a modrou mám v žilách." Jsem patrně pln předsudků o tom, že hvězdy NBA potřebují po svém boku přiměřeně tupé dekorativní partnerky, ale když to má být romantická pohádka, tak mi nedělá problém fandit boubelce, která si spravila svého porouchaného basketbalistu. Můj Body mass index mi navíc nedovoluje hodnotit tělesné proporce někoho jiného, takže přiznávám lehké pobavení a slabost pro házení míče do koše rovněž nebudu skrývat. ()

Reklama

Thomick odpad!

všechny recenze uživatele

Jedna ugandská dívka mě nalákala na "black american movie", tak jsem pro jednou tomuhle subžánru neodolal. A po zhlídnutí tak nesnesitelnýho nánosu všech možných klišé sesbíraných jak z romantických, tak ze sportovních filmů už nejspíš na další ochutnávku z tohohle "prostředí" nebudu mít mandle. A panu Běžnému (tady dost prapodivně velebenýmu) bych z fleku napařil Malinu, protože tohle nebyl ani běžně tragickej výkon. ()

Dale 

všechny recenze uživatele

Máme tu ďalšiu variáciu Popolušky. Miesto princa je tu hviezda NBA a miesto krásnej a nežnej dievčiny je metráková Latifah. To by až tak nevadilo, veď ide o rozprávku, no taktiež o typickú otrepanú romantiku bez štipky originality, ktorá navyše začína byť romantická až v poslednej polhodine. Vtipných momentov je ako šafránu a nevysoký Common vyzerá dosť zvláštne ako hviezda NBA, keď stačí, že si dá Kráľovná Latifah vysoké podpätky a už sa naňho pozerá zhora. Ešte že si filmári do basketbalových scén vybrali tých nižších profi basketbalistov, pri Wadeovi nevyzerá ako trpaslík, iné by to bolo pri Shaqovi alebo Lebronovi. A vzhľadom k tomu, aké divoké životy vedie 90% hráčov NBA, tak tento McKnight je priam anjel, ktorému ide len o lásku a voľný čas trávi hraním na piano. Ideálny vzor pre mládež. :-) Ale späť k tomu hlavnému - na romantickú komédiu to bolo málo romantické, bez iskrenia medzi ústrednou dvojicou a vtipné bolo asi len to, ako Common dokázal skórovať cez Wadea. Tento film sa proste nevydaril a to mám romantické filmy rád, milujem černošskú kultúru a Common patrí medzi mojich obľúbených hudobných interpretov. ()

honajz 

všechny recenze uživatele

Takový ten sportovně-romantický film, kde si řeknete dopředu, jaké scény asi budou následovat, a ony následují, jak jste si mysleli, až to skončí stejně, jak jste si mysleli, takže vás to vlastně nijak nepřekvapí. Teda jo - že slavný a urostlý basketbalista si vybere jako svou drahou polovičku tlustou černošku. A asi dvakrát uvidíme pár kousků ze zápasů a nějaký ten koš. ()

Galerie (14)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama