Jedině ona

Jedine ona

Just Wright

Komedie / Romantický / Sportovní

USA, 2010, 96 min

To, že je tento film absolútne predvídateľný a odohráva sa v zidealizovanom svete, ktorý zahŕňa klišé od A po Z určite nie je možné poprieť. Chvalabohu, romantické komédie pozerám fakt výnimočne, a preto som sa s veľkou radosťou nechala pohltiť do veľmi milého a úsmevného príbehu lásky. Stačilo mi, aby som bola naladená na túto vlnu a ochotne som prehliadala všetko, čo by sa dalo skritizovať. Vďaka tomu som sa dobre bavila, ale pozrieť Just wright mi úplne stačí raz.(12.7.2014)

• honajz

Takový ten sportovně-romantický film, kde si řeknete dopředu, jaké scény asi budou následovat, a ony následují, jak jste si mysleli, až to skončí stejně, jak jste si mysleli, takže vás to vlastně nijak nepřekvapí. Teda jo - že slavný a urostlý basketbalista si vybere jako svou drahou polovičku tlustou černošku. A asi dvakrát uvidíme pár kousků ze zápasů a nějaký ten koš.(25.6.2016)

• zipacna

Černá komedie plná strašnejch klišé co jsem jenom těžko rozdejchával. Romantické komedie mám docela rád, tady jsem sice držel palce aby jim to vyšlo (i když to bylo jasné), ale naprosto nemožná zlatokopka mě nutila kousat se každou chvíli do ruky. Zlatokopky strašně nesnáším a tady do toho filmu byla nasazená určitě jenom proto aby mě naštvali.(12.4.2011)

romantický film který má pěkný děj, hraní basketbalu, který se také pěkně sledoval, všimnout si hezkého děvčete, které není zrovna jako twigi a najít v ní lásku to je někdy obtížné a v tomto filmu je to pěkně ukázané, že i láska je možná, když není holka zrovna modelka, a proč taky ne, že? mě se film líbil se vším všudy(3.2.2011)

Just Wright je typická americká komedie, tedy mapuje Lesliinu (hlavní hrdinka) cestu za americkým snem, je silně předvídatelná a končí happy endem. Třemi hvězdičkami věnčím skvělou Qeen Latifah, která si vždycky najde způsob, jak mě rozesmát a také oceňuji možnost opět spatřit Pam Grier, i když ta růžová mi k ní příliš nesedí :)(5.9.2010)