Jedině ona

Jedine ona

Just Wright

Komedie / Romantický / Sportovní

USA, 2010, 96 min

Miluju prostě romantické komedie. Úžasně jsem se bavil. Common občas přehrává a Queen se mi zpočátku nelíbila, scénář je tak umě napsaný a Queen nakonec je hezká holka :-). Prostě jsem se nemohl odtrhnout a o tom je kino a filmy ne? Zábava. Tohle je příjemný a inteligentní film i přes svou předvídatelnost. Jazz a starost o druhé? Prostě plný počet přátelé. Příjemnou zábavu.(21.10.2010)

romantický film který má pěkný děj, hraní basketbalu, který se také pěkně sledoval, všimnout si hezkého děvčete, které není zrovna jako twigi a najít v ní lásku to je někdy obtížné a v tomto filmu je to pěkně ukázané, že i láska je možná, když není holka zrovna modelka, a proč taky ne, že? mě se film líbil se vším všudy(3.2.2011)

• zipacna

Černá komedie plná strašnejch klišé co jsem jenom těžko rozdejchával. Romantické komedie mám docela rád, tady jsem sice držel palce aby jim to vyšlo (i když to bylo jasné), ale naprosto nemožná zlatokopka mě nutila kousat se každou chvíli do ruky. Zlatokopky strašně nesnáším a tady do toho filmu byla nasazená určitě jenom proto aby mě naštvali.(12.4.2011)

• windows

Bohužel jasně předpovídatelný děj. Dvě sestřenice, jedna ambiciozní "zlatokopka, druhá uznávaná fyzioterapeutka. Fyzioterapeutka se zamiluje do basketbalové hvězdy a díky ní se hvězda seznámí se zlatokopkou. Ta jej uloví a fyzioterapeutka utře nos. Hvězdě se stane zranění a zlatokopka jej odkopne. No a jak to už tak bejvá, tak ta fyzioterapeutka tu slavnou hvězdu získá... Basketbalové NBA prostředí katastrofální, záznamy z nějakých tělocvičen, kde se krčí tak 200-300 lidí max. Ženské, díky svým emociálním prožití si přijdou na své ale samci nikoliv...(23.9.2013)

• Thomick

Jedna ugandská dívka mě nalákala na "black american movie", tak jsem pro jednou tomuhle subžánru neodolal. A po zhlídnutí tak nesnesitelnýho nánosu všech možných klišé sesbíraných jak z romantických, tak ze sportovních filmů už nejspíš na další ochutnávku z tohohle "prostředí" nebudu mít mandle. A panu Běžnému (tady dost prapodivně velebenýmu) bych z fleku napařil Malinu, protože tohle nebyl ani běžně tragickej výkon.(2.7.2013)