Jedině ona

Jedine ona

Just Wright

Komedie / Romantický / Sportovní

USA, 2010, 96 min

Miluju prostě romantické komedie. Úžasně jsem se bavil. Common občas přehrává a Queen se mi zpočátku nelíbila, scénář je tak umě napsaný a Queen nakonec je hezká holka :-). Prostě jsem se nemohl odtrhnout a o tom je kino a filmy ne? Zábava. Tohle je příjemný a inteligentní film i přes svou předvídatelnost. Jazz a starost o druhé? Prostě plný počet přátelé. Příjemnou zábavu.(21.10.2010)

Líbí se mi jak jde Leslie s vervou do všeho. A na Scotta se kouká pěkně to ano. Jen kdyby nepůsobil tak zženštěle. Kromě toho jak se ohání na hřišti, jen ukazoval milý kukuč na (pro mě) strašně protivnou primadonu (Paula Patton) - ta byla pro mě nesnesitelná celý film a ukazoval jak umí sladce řečnit. Snad je to chlap no né ?! :D(1.7.2011)

To, že je tento film absolútne predvídateľný a odohráva sa v zidealizovanom svete, ktorý zahŕňa klišé od A po Z určite nie je možné poprieť. Chvalabohu, romantické komédie pozerám fakt výnimočne, a preto som sa s veľkou radosťou nechala pohltiť do veľmi milého a úsmevného príbehu lásky. Stačilo mi, aby som bola naladená na túto vlnu a ochotne som prehliadala všetko, čo by sa dalo skritizovať. Vďaka tomu som sa dobre bavila, ale pozrieť Just wright mi úplne stačí raz.(12.7.2014)

• Thomick

Jedna ugandská dívka mě nalákala na "black american movie", tak jsem pro jednou tomuhle subžánru neodolal. A po zhlídnutí tak nesnesitelnýho nánosu všech možných klišé sesbíraných jak z romantických, tak ze sportovních filmů už nejspíš na další ochutnávku z tohohle "prostředí" nebudu mít mandle. A panu Běžnému (tady dost prapodivně velebenýmu) bych z fleku napařil Malinu, protože tohle nebyl ani běžně tragickej výkon.(2.7.2013)

"Červenou a modrou mám v žilách." Jsem patrně pln předsudků o tom, že hvězdy NBA potřebují po svém boku přiměřeně tupé dekorativní partnerky, ale když to má být romantická pohádka, tak mi nedělá problém fandit boubelce, která si spravila svého porouchaného basketbalistu. Můj Body mass index mi navíc nedovoluje hodnotit tělesné proporce někoho jiného, takže přiznávám lehké pobavení a slabost pro házení míče do koše rovněž nebudu skrývat.(13.8.2012)