Jedině ona

Jedine ona

Just Wright

Komedie / Romantický / Sportovní

USA, 2010, 96 min

romantický film který má pěkný děj, hraní basketbalu, který se také pěkně sledoval, všimnout si hezkého děvčete, které není zrovna jako twigi a najít v ní lásku to je někdy obtížné a v tomto filmu je to pěkně ukázané, že i láska je možná, když není holka zrovna modelka, a proč taky ne, že? mě se film líbil se vším všudy(3.2.2011)

To, že je tento film absolútne predvídateľný a odohráva sa v zidealizovanom svete, ktorý zahŕňa klišé od A po Z určite nie je možné poprieť. Chvalabohu, romantické komédie pozerám fakt výnimočne, a preto som sa s veľkou radosťou nechala pohltiť do veľmi milého a úsmevného príbehu lásky. Stačilo mi, aby som bola naladená na túto vlnu a ochotne som prehliadala všetko, čo by sa dalo skritizovať. Vďaka tomu som sa dobre bavila, ale pozrieť Just wright mi úplne stačí raz.(12.7.2014)

Výborný film, tak jedině tohle můžu napsat. Hrozně se mi líbilo to, když pochopil, že jedině ona je ta pravá, to, jak mu pomáhala i když nemusela, to, jak ho dostala zpátky. Těch vtipných momentů tam bylo docela hodně, i k romantické komedii se to dalo zařadit, ani jedno hluché místo, což velice oceňuji, možná ten moment, kdy, ne, žádný tam takový nebyl, upřímně jsem se celou hodinu a půl dobře, opravdu dobře, bavila, někdy si myslím, že filmy s "hnědými" herci jsou lepší než ty s "bílými". Velké sympatie chovám také k oběma představitelům hlavních rolí a děj se nedal předvídat, opravdu jsem u některých okamžiků byla příjemně překvapena. Tento film bych vřele doporučila tem, kteří se chtějí dobře bavit a rádi se podívají na opravdu dobrou romantickou komedii, i když ta romantika je tam spíše až na konec.(8.5.2014)

• Dale

Máme tu ďalšiu variáciu Popolušky. Miesto princa je tu hviezda NBA a miesto krásnej a nežnej dievčiny je metráková Latifah. To by až tak nevadilo, veď ide o rozprávku, no taktiež o typickú otrepanú romantiku bez štipky originality, ktorá navyše začína byť romantická až v poslednej polhodine. Vtipných momentov je ako šafránu a nevysoký Common vyzerá dosť zvláštne ako hviezda NBA, keď stačí, že si dá Kráľovná Latifah vysoké podpätky a už sa naňho pozerá zhora. Ešte že si filmári do basketbalových scén vybrali tých nižších profi basketbalistov, pri Wadeovi nevyzerá ako trpaslík, iné by to bolo pri Shaqovi alebo Lebronovi. A vzhľadom k tomu, aké divoké životy vedie 90% hráčov NBA, tak tento McKnight je priam anjel, ktorému ide len o lásku a voľný čas trávi hraním na piano. Ideálny vzor pre mládež. :-) Ale späť k tomu hlavnému - na romantickú komédiu to bolo málo romantické, bez iskrenia medzi ústrednou dvojicou a vtipné bolo asi len to, ako Common dokázal skórovať cez Wadea. Tento film sa proste nevydaril a to mám romantické filmy rád, milujem černošskú kultúru a Common patrí medzi mojich obľúbených hudobných interpretov.(14.7.2014)

• windows

Bohužel jasně předpovídatelný děj. Dvě sestřenice, jedna ambiciozní "zlatokopka, druhá uznávaná fyzioterapeutka. Fyzioterapeutka se zamiluje do basketbalové hvězdy a díky ní se hvězda seznámí se zlatokopkou. Ta jej uloví a fyzioterapeutka utře nos. Hvězdě se stane zranění a zlatokopka jej odkopne. No a jak to už tak bejvá, tak ta fyzioterapeutka tu slavnou hvězdu získá... Basketbalové NBA prostředí katastrofální, záznamy z nějakých tělocvičen, kde se krčí tak 200-300 lidí max. Ženské, díky svým emociálním prožití si přijdou na své ale samci nikoliv...(23.9.2013)