poster

Jedině ona

 • USA

  Just Wright

 • Slovensko

  Jedine ona

 • Velká Británie

  Just Wright

Komedie / Romantický / Sportovní

USA, 2010, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jafuska
  ***

  romantický film který má pěkný děj, hraní basketbalu, který se také pěkně sledoval, všimnout si hezkého děvčete, které není zrovna jako twigi a najít v ní lásku to je někdy obtížné a v tomto filmu je to pěkně ukázané, že i láska je možná, když není holka zrovna modelka, a proč taky ne, že? mě se film líbil se vším všudy(3.2.2011)

 • Silviaxx
  ****

  To, že je tento film absolútne predvídateľný a odohráva sa v zidealizovanom svete, ktorý zahŕňa klišé od A po Z určite nie je možné poprieť. Chvalabohu, romantické komédie pozerám fakt výnimočne, a preto som sa s veľkou radosťou nechala pohltiť do veľmi milého a úsmevného príbehu lásky. Stačilo mi, aby som bola naladená na túto vlnu a ochotne som prehliadala všetko, čo by sa dalo skritizovať. Vďaka tomu som sa dobre bavila, ale pozrieť Just wright mi úplne stačí raz.(12.7.2014)

 • suzanne1997
  *****

  Výborný film, tak jedině tohle můžu napsat. Hrozně se mi líbilo to, když pochopil, že jedině ona je ta pravá, to, jak mu pomáhala i když nemusela, to, jak ho dostala zpátky. Těch vtipných momentů tam bylo docela hodně, i k romantické komedii se to dalo zařadit, ani jedno hluché místo, což velice oceňuji, možná ten moment, kdy, ne, žádný tam takový nebyl, upřímně jsem se celou hodinu a půl dobře, opravdu dobře, bavila, někdy si myslím, že filmy s "hnědými" herci jsou lepší než ty s "bílými". Velké sympatie chovám také k oběma představitelům hlavních rolí a děj se nedal předvídat, opravdu jsem u některých okamžiků byla příjemně překvapena. Tento film bych vřele doporučila tem, kteří se chtějí dobře bavit a rádi se podívají na opravdu dobrou romantickou komedii, i když ta romantika je tam spíše až na konec.(8.5.2014)

 • Dale
  **

  Máme tu ďalšiu variáciu Popolušky. Miesto princa je tu hviezda NBA a miesto krásnej a nežnej dievčiny je metráková Latifah. To by až tak nevadilo, veď ide o rozprávku, no taktiež o typickú otrepanú romantiku bez štipky originality, ktorá navyše začína byť romantická až v poslednej polhodine. Vtipných momentov je ako šafránu a nevysoký Common vyzerá dosť zvláštne ako hviezda NBA, keď stačí, že si dá Kráľovná Latifah vysoké podpätky a už sa naňho pozerá zhora. Ešte že si filmári do basketbalových scén vybrali tých nižších profi basketbalistov, pri Wadeovi nevyzerá ako trpaslík, iné by to bolo pri Shaqovi alebo Lebronovi. A vzhľadom k tomu, aké divoké životy vedie 90% hráčov NBA, tak tento McKnight je priam anjel, ktorému ide len o lásku a voľný čas trávi hraním na piano. Ideálny vzor pre mládež. :-) Ale späť k tomu hlavnému - na romantickú komédiu to bolo málo romantické, bez iskrenia medzi ústrednou dvojicou a vtipné bolo asi len to, ako Common dokázal skórovať cez Wadea. Tento film sa proste nevydaril a to mám romantické filmy rád, milujem černošskú kultúru a Common patrí medzi mojich obľúbených hudobných interpretov.(14.7.2014)

 • windows
  *

  Bohužel jasně předpovídatelný děj. Dvě sestřenice, jedna ambiciozní "zlatokopka, druhá uznávaná fyzioterapeutka. Fyzioterapeutka se zamiluje do basketbalové hvězdy a díky ní se hvězda seznámí se zlatokopkou. Ta jej uloví a fyzioterapeutka utře nos. Hvězdě se stane zranění a zlatokopka jej odkopne. No a jak to už tak bejvá, tak ta fyzioterapeutka tu slavnou hvězdu získá... Basketbalové NBA prostředí katastrofální, záznamy z nějakých tělocvičen, kde se krčí tak 200-300 lidí max. Ženské, díky svým emociálním prožití si přijdou na své ale samci nikoliv...(23.9.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace