• mourek10100
  ****

  I já vím, že Preacher má být krvavý nekompromisní seriál pro dospělé, ale ta vynucená krev a v mnoha případech vychtěné a neopodstatněné násilí mi občas přišlo zbytečné. Ta hranice je tenká a jen dobrému tvůrci se jí podaří správně podchytit. Nicméně mě seriál celkem zaujal ačkoliv jsem jej neočekával tak vehementně jako mnoho jiných a dám mu šanci. Že by se z něj stal nějaký kult samozřejmě podle pilotu nelze odhadnout, ale nemyslím si to. Na rozdíl od mnoha lidí nemám nic proti Dominicovi Cooperovi a věřím, že může ještě jen a jen příjemně překvapit, ovšem naprosto jsem se zamiloval do Tulip a hlavně kvůli ní to dále chci sledovat.(10.6.2016)

 • ChArLeNe
  **

  Komiks som nečítala, čiže nie som oboznámená s príbehom (či vôbec dajaký je), no pilot na mňa nijako nezapôsobil. Len dookola samé zabíjačky, bitky, a mňa to už zrejme pobaviť nedokáže. (Moju pripomienku lepšie vystihol mourek10100), Som zvedavá akurát na Josepha Gilguna (Misfits), ako sa jeho postava vyvinie.(25.5.2016)

 • Necrotongue
  ****

  Naštěstí jsem nečetl komiks, takže jdu do seriálu bez velkých očekávání. Pilot se mi vcelku líbil, představil zajímavé postavy i poněkud depresivní stádečko místního kněze, na úvod proběhlo i slušné množství akčních scén, dokonce se i něco málo existenciálně filosofovalo. Jen mě při nástupu Cassidyho na scénu překvapila středověká zbrojnice na palubě soukromého tryskáče, ale co já můžu vědět o výbavě soukromých letadel...(9.9.2017)

 • filmmovier
  ****

  První díl mě lehce zklamal. Prozatím se to komiksu moc nedrželo, šlo to vlastní cestou a na geniální předlohu to rozhodně nemá, přesto to není žádný průšvih. Čekal jsem ale víc černého humoru a vlastně tak celkově i víc všeho. Cassidy si krade celou epizodu pro sebe, zkvělé ztvárnění Josepha Gilguna mě nachlo. Dominic Cooper nezklamal, postavu mu věřím a na Kazatele je rozhodně tou nejlepší volbou, jen se ještě musí trochu rozehrát. Zato Tulip je zklamání, jak herecky, tak i tím jak je napsaná. V komiksu byla naprosto skvělá, tady bohužel ne. V Pilotu se vlastně nic nestalo, ale seznámení se s postavami bylo skvělé a opravdu ve velkém stylu. Navíc tato epizoda přinese pravdu o Tomu Cruisovi, takže za ten povedený vtip (?) rozhodně nějaké bodíky navíc. 80%.(12.6.2016)

 • SpaceOdyseus
  ****

  Piloty novych serialu byvaji problematicke tim, jak se musi predstavit kvanta novych postav a rozjet nekolik pribehovych linii. Rogen a Goldberg se s tim ale poprali skvele. Ustredni postava Preachera je od prvniho zaberu sympaticka az na pudu, Cassidy je uzasny a ostatni se taky neztratili. Zatim cekam na nejaky silny, nosny pribeh. Jinak byl prvni dil paradni, vcetne skvele akce!(9.6.2016)