Reklama

Reklama

Recenze (16)

filmmovier 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

První díl mě lehce zklamal. Prozatím se to komiksu moc nedrželo, šlo to vlastní cestou a na geniální předlohu to rozhodně nemá, přesto to není žádný průšvih. Čekal jsem ale víc černého humoru a vlastně tak celkově i víc všeho. Cassidy si krade celou epizodu pro sebe, zkvělé ztvárnění Josepha Gilguna mě nachlo. Dominic Cooper nezklamal, postavu mu věřím a na Kazatele je rozhodně tou nejlepší volbou, jen se ještě musí trochu rozehrát. Zato Tulip je zklamání, jak herecky, tak i tím jak je napsaná. V komiksu byla naprosto skvělá, tady bohužel ne. V Pilotu se vlastně nic nestalo, ale seznámení se s postavami bylo skvělé a opravdu ve velkém stylu. Navíc tato epizoda přinese pravdu o Tomu Cruisovi, takže za ten povedený vtip (?) rozhodně nějaké bodíky navíc. 80%. ()

SpaceOdyseus 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Piloty novych serialu byvaji problematicke tim, jak se musi predstavit kvanta novych postav a rozjet nekolik pribehovych linii. Rogen a Goldberg se s tim ale poprali skvele. Ustredni postava Preachera je od prvniho zaberu sympaticka az na pudu, Cassidy je uzasny a ostatni se taky neztratili. Zatim cekam na nejaky silny, nosny pribeh. Jinak byl prvni dil paradni, vcetne skvele akce! ()

Reklama

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Naštěstí jsem nečetl komiks, takže jdu do seriálu bez velkých očekávání. Pilot se mi vcelku líbil, představil zajímavé postavy i poněkud depresivní stádečko místního kněze, na úvod proběhlo i slušné množství akčních scén, dokonce se i něco málo existenciálně filosofovalo. Jen mě při nástupu Cassidyho na scénu překvapila středověká zbrojnice na palubě soukromého tryskáče, ale co já můžu vědět o výbavě soukromých letadel... ()

Torpid 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Komentář jen k pilotu. Constantine podle předlohy Gartha Ennise - mám v Top 10 svých oblíbených filmů. A protože seriál se stejným jménem dopadl hodně zle, držím všechny palce aby si tenhle Preacher udržel kvalitu pilotu co nejdéle. Zatím dobře obsazené, úsporné a uvěřitelné dialogy, skvěle vypointované R-kové scénky, míchanice existenciálního hledání s nadhledem komixu. Zatím to nevypadá na zábavu pro teen kokoty. Jestli si to tu kvalitu udrží a tvůrci to stopnou v nejlepším bez trapnýho natahování o ničem a jenom pro peníze - uvěřím v Tebe Ježíši. ()

ChArLeNe 

všechny recenze uživatele

Komiks som nečítala, čiže nie som oboznámená s príbehom (či vôbec dajaký je), no pilot na mňa nijako nezapôsobil. Len dookola samé zabíjačky, bitky, a mňa to už zrejme pobaviť nedokáže. (Moju pripomienku lepšie vystihol mourek10100), Som zvedavá akurát na Josepha Gilguna (Misfits), ako sa jeho postava vyvinie. ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama