I já vím, že Preacher má být krvavý nekompromisní seriál pro dospělé, ale ta vynucená krev a v mnoha případech vychtěné a neopodstatněné násilí mi občas přišlo zbytečné. Ta hranice je tenká a jen dobrému tvůrci se jí podaří správně podchytit. Nicméně mě seriál celkem zaujal ačkoliv jsem jej neočekával tak vehementně jako mnoho jiných a dám mu šanci. Že by se z něj stal nějaký kult samozřejmě podle pilotu nelze odhadnout, ale nemyslím si to. Na rozdíl od mnoha lidí nemám nic proti Dominicovi Cooperovi a věřím, že může ještě jen a jen příjemně překvapit, ovšem naprosto jsem se zamiloval do Tulip a hlavně kvůli ní to dále chci sledovat.(10.6.2016)

• ChArLeNe

Komiks som nečítala, čiže nie som oboznámená s príbehom (či vôbec dajaký je), no pilot na mňa nijako nezapôsobil. Len dookola samé zabíjačky, bitky, a mňa to už zrejme pobaviť nedokáže. (Moju pripomienku lepšie vystihol mourek10100), Som zvedavá akurát na Josepha Gilguna (Misfits), ako sa jeho postava vyvinie.(25.5.2016)

Naštěstí jsem nečetl komiks, takže jdu do seriálu bez velkých očekávání. Pilot se mi vcelku líbil, představil zajímavé postavy i poněkud depresivní stádečko místního kněze, na úvod proběhlo i slušné množství akčních scén, dokonce se i něco málo existenciálně filosofovalo. Jen mě při nástupu Cassidyho na scénu překvapila středověká zbrojnice na palubě soukromého tryskáče, ale co já můžu vědět o výbavě soukromých letadel...(9.9.2017)

První díl mě lehce zklamal. Prozatím se to komiksu moc nedrželo, šlo to vlastní cestou a na geniální předlohu to rozhodně nemá, přesto to není žádný průšvih. Čekal jsem ale víc černého humoru a vlastně tak celkově i víc všeho. Cassidy si krade celou epizodu pro sebe, zkvělé ztvárnění Josepha Gilguna mě nachlo. Dominic Cooper nezklamal, postavu mu věřím a na Kazatele je rozhodně tou nejlepší volbou, jen se ještě musí trochu rozehrát. Zato Tulip je zklamání, jak herecky, tak i tím jak je napsaná. V komiksu byla naprosto skvělá, tady bohužel ne. V Pilotu se vlastně nic nestalo, ale seznámení se s postavami bylo skvělé a opravdu ve velkém stylu. Navíc tato epizoda přinese pravdu o Tomu Cruisovi, takže za ten povedený vtip (?) rozhodně nějaké bodíky navíc. 80%.(12.6.2016)

Piloty novych serialu byvaji problematicke tim, jak se musi predstavit kvanta novych postav a rozjet nekolik pribehovych linii. Rogen a Goldberg se s tim ale poprali skvele. Ustredni postava Preachera je od prvniho zaberu sympaticka az na pudu, Cassidy je uzasny a ostatni se taky neztratili. Zatim cekam na nejaky silny, nosny pribeh. Jinak byl prvni dil paradni, vcetne skvele akce!(9.6.2016)