PavelVanekArt

Postava Cassidyho je strašně cool a úplně si krade moje sympatie. Samotnej Kazatel je strašně badass jak to mám rád. Dvě stěžejní postavy, zbytek je jaksi mimo. Dva „vymítači" jsou teda od „vlády" (která zaměstnává nesmrtelné, pohoda) a zatím jsem nepobral začátek v minulosti. Každopádně to aspiruje na seriál roku vedle Ash vs Evil Dead. ()

Necrotongue

Zvláštní, ve druhé epizodě se vlastně nic zvláštního neděje (až na Cassidyho pozdní svačinku), ale přesto má svou atmosféru a bavila mě. Vůbec mi není jasné, proč mě tvůrci na začátku přenesli do roku 1881, ale předpokládám, že se mi časem dostane vysvětlení. ()

filmmovier

Nic významného se tam sice stále nekoná, ale druhá epizoda je mnohem vyrovnanější a vlastně i lepší než nejistý Pilot. Tulip je pořád hrozná (což je škoda), ale Kazatel a Cassidy byli opět naprosto luxusní (hlavně upír zase naprosto ovládl celou epizodu). Začíná se objevovat víc prvků z komiksů a navíc to pro mě obsahuje i příjemné překvapení v podobě Svatého zabijáka - rozhodně jsem ho nečekal takhle brzo, a ačkoliv jsem za něj převelice rád, doufám, že se to v budoucnu tvůrcům nevymstí. Dobrý, začíná se to zlepšovat, nicméně pro mě stále za 80%. ()

Coleator

V podstatě všechno jede v zajetých kolejích... Doufám, že v dalších dílech ale dostanou větší prostor "vedlejší" postavy Cassidy a Tulip, protože snad každá jejich hláška mě fakt baví... ()

Pilda17

Druhý díl nabídne další zajímavé události, ale stále ještě nechápu vše, snad se to postupem času vyjasní. Kazatel začíná získávat mé sympatie a jeho postava začíná být čím dál zajímavější. Scéna v kostele v tomto díle neměla chybu, možná bych do žánru přidal i horor, protože s krví se nešetří. ()