Monster Swamp (S01E04) (epizoda)

Dobrodružný / Drama / Sci-Fi / Fantasy

USA, 2016, 1 h

 • Necrotongue
  ***

  Zatím nejslabší epizoda, příběh poněkud stagnoval, scény z Jesseho dětství mě vůbec nebraly, jen Cassidymu se dařilo držet loď na hladině. Celý díl se mi zdál být úplně zbytečný, protože nedošlo prakticky k žádnému dějovému vývoji. Doufám, že se v příští epizodě přece jen někam pohneme, nerad bych šel s hodnocením ještě níže.(10.9.2017)

 • Coleator
  ***

  Konečně dostal Cassidy trochu víc prostoru... Gilgun mě už strašně bavil v Misfits a i tady seriál po komediální stránce táhne... Tak snad bude v seriálu čím dál tím víc...(1.9.2016)

 • filmmovier
  ****

  Kvalita rozhodně stále roste, čtvrtý díl zatím nejlepší a nejazjímavější, baví mě to stále více, ale nechat si ještě rezervu rozhodně neuškodí. Dějové nabité flashbacky s Jesseho otcem, skvostná slovní přestřelka mezi Cassem a anděly a konečně pořádný prostor pro jednu z nejzajímavějších postav série, Odina Quincannona. Je vidět, že tvůrci si jsou v kramflecích čím dál jistější, a já to oceňuji, posun k lepšímu je opravdu znatelný, jen ta Tulip mi furt vadí, což je škoda. Ale jinak dobrý. 85%.(25.6.2016)

 • SpaceOdyseus
  ****

  Prvni pulka se trosku tahla. Ale, kdyz dostal konecne prostor Cassidy, ctvrty dil dostal konecne grady. Jeho licitovani se zaporakama (andelama?) bylo k popukani. At uz tim, jak bylo napsane nebo tim, jak si to ti tri herci odehrali.(23.6.2016)

 • p.a.douch
  *

  Takže končim. Dál to zkrátka nejde. Před titulková scéna je mnohem lepší než celej seriál. Škoda že to není celé o Svatém zabijákovi.(14.8.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace